Tetování Biomechanika - VeAn Czech
Biomechanika

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Získejte slevu na jakýkoli Biomechaniku

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Biomechanikou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-biomechaniky

Po mnoho letech se tetovací průmysl těší obrovské oblibě mezi oběma pohlaví a různých věkových generací.

Tato oblast zahrnuje mnoho stylových variací, ve kterých se tetování provádějí, jednou z nejrozšířenějších je biomechanika. Tento styl je snadno rozpoznatelný: místr nahrazuje fragmenty lidského těla mechanickými strukturami. V tetovacích pracích biomechaniky jsou viditelné praskliny kožních tkání, přes které můžete vidět mechanismus. Styl je docela velkolepý a vždy vypadá skvěle.

Tetování Biomechanika
Tetování Biomechanika
Tetování Biomechanika

Historie vzníku

Styl biomechaniky vznikl v 80. letech 20. století ve Spojených státech amerických.

Ale biomechanické tetování začalo být velmi žádané v roce 2000. Tetování znamenalo vznik nové doby, která se neobejde bez elektroniky, elektrotechniky, různých vychytávek, programů a všeho možného. Toto je nová etapa ve vývoji lidstva. Taková tetování nesou implikaci lidského potenciálu, neuvěřitelné příležitosti, které jsou posíleny pomocí pokroku.

Tetovací skici biomechaniky jsou nepřímými kopiemi děl Hanse Gigera. Jedná se o slavného švýcarského umělce, jeho díla zná každý. I když jste jeho obrazy naživo neviděli, nepochybně jste viděli film „Alien“, ve kterém to byl Hans Giger, kdo vytvořil podobu mechanických mimozemšťanů.

Tetování Biomechanika
Tetování Biomechanika

Hlavní rysy stylu

Biomechanika je snadno rozpoznatelná, hlavní charakteristikou je složitá mechanická konstrukce.

Náčrty zpravidla vypadají takto: na lidském těle je zobrazena roztrhaná kůže, přes kterou je viditelný mechanismus.Všechny součásti mechanismu (matice, dráty, pružiny, písty, šrouby atd.) vypadají velmi přirozeně. Co dodává stylu zvláštní šmrnc

Zpočátku byly náčrty biomechaniky prováděny monochromaticky, s převahou primárních barev: černá a šedá. Dnes se styl stal složitějším a realističtějším.

Obrázky jsou objemnější, dokreslují se i ty nejmenší detaily, přibývají nové barevné tóny. Realističtěji začal vypadat i natržený kožní kryt: rýsují se všechny šlachy, svalová struktura, zlomené kosti, které přecházejí do samotného mechanismu.

Tetování Biomechanika
Tetování Biomechanika
Tetování Biomechanika

Místa na tento týp tetování

Nejoblíbenější oblastí těla pro biomechaniku je rameno, díky přirozenému reliéfu bicepsu vypadá tetování ještě realističtěji.

Také tetování v tomto stylu se aplikuje na předloktí, v tomto případě tetování vypadá dynamičtěji, protože lidská ruka se neustále pohybuje.

Tetování biomechaniky je často vyobrazeno na nohou. Dívky raději zdobí boky tímto způsobem, ale mužské pohlaví dělá tetování na spodní části nohy. V mužské verzi je mechanismů více, je zde zřetelná kresba svalů.

Tetování biomechaniky v oblasti hrudníku vypadá neuvěřitelně působivě, když je viditelný mechanismus srdce. Samotné srdce, které se skládá z mechanických stuh, je často vyobrazeno pod zámkem. Tento obrázek hovoří o neúspěšné lásce a že srdce majitele tetování je nyní skryto před celým světem.

Tento styl je univerzální, ale stále více preferovaný mužskou stranou. Biomechanické tetování je populární ve všech evropských zemích a má jedno společné označení: spojení člověka s technologickým pokrokem.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.