m. Karlovy Vary
Zahradní 839/35
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
KONTAKTUJTE NÁS
Naši mistři
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Elena Deykina

 • Tetování
Žebříček : 4,7 (24)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Daria Stanicovscaia

 • Piercing
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Halyna Makarenko

Žebříček : 5 (20)
avatar
Karlovy Vary Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yevheniia Ponomarenko

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.

Tetovací studio v Karlových Varech

V našem studiu v Karlových Varech budou prováděny následující služby:

 • Tetování
 • Permanentní make-up
 • Piercing
 • Školení tetování
 • Školení permanentního make-upu
 • Školení piercingu
 • Odstranění tetování laserem
 • Odstranění permanentního make-upu laseremTetovací studio v Karlových Varech zaměstnává kvalifikované odborníky s kvalifikačním diplomem. Naši mistři se neustále rozvíjejí a učí se novým věcem, aby mohli našim klientům poskytovat služby na nejvyšší úrovni. A proto se pravidelně účastní festivalů profesního rozvoje.

Tetovací studio v Karlových Varech

Jedním z nejdůležitějších momentů
v každém tetovacím salonu je sterilita

Sterilita a kvalita materiálu jsou pro nás na prvním místě, proto veškeré vybavení, materiály a pomůcky, které používáme při naší práci, jsou Evropské kvality a 100% sterilní.

Mistři v našem karlovarském studiu jsou zodpovědní a dodržují všechny normy pro sterilizaci zařízení. Tím je zajištěn bezpečný průběh zákroku, takže klient odchází nejen spokojený, ale i na zdraví neohrožen.

Mistři v tetovacím studiu v Karlových Varech používají pouze jednorázové materiály, které jsou po skončení procedury okamžitě ekologicky zlikvidovány, což zabraňuje jejich opětovnému použití u dalších klientů. Především se to týká jehel pro tetování i piercing, které musí být v neporušeném blistru. Mistr jehlu před klientem vyndá z obalu a na konci práce ji vyhodí do kontejneru na ostrý odpad.

Mistři pracují pouze v jednorázových rukavicích, které se při jakémkoli kontaktu s okolními předměty vymění.

Nejdůležitější fází naší práce je příprava pracoviště na práci s klientem, hodně záleží na sterilitě pracoviště, proto před každým klientem a po každém klientovi provádíme hygienickou očistu pracoviště. Všichni mistři velmi dbají na sterilitu svého pracoviště.

Při dodržení všech těchto pravidel má klient jistotu, že mu bude tetování nebo piercing proveden bez újmy na zdraví. Tetovací studio Vean v Karlových Varech se zaměřuje především na pohodu svých klientů. Všechny jednorázové nástroje jsou rozbalení a zpracovávány přímo před klientem. Proto si všichni naši klienti mohou být stoprocentně jisti, že nástroje používané našimi mistry jsou sterilní.

Pokud se klient nedokáže rozhodnout pomocí náčrtu, v jakém stylu by chtěl tetování, naši Mistři rádi uspořádají pro klienta bezplatnou konzultaci a zodpoví všechny otázky klienta. Pomohou vybrat nebo vytvořit individuální náčrt. Vybrat nejvhodnější místo pro kresbu tetování, aby se dosáhlo co největšího úspěchu a spokojenosti klienta.

Tetovací studio v Karlových Varech
Tetovací studio v Karlových Varech

Mistři v karlovarském studiu se vždy snaží
najít individuální přístup ke každému klientovi

Síť VeAn tattoo často pořádá propagační akce, slevy a soutěže. Řetězec tetovacích salonů VeAn se vždy snaží potěšit své klienty akcemi, slevami nebo akčními nabídkami.

Všichni, kdo se zúčastní soutěže nebo propagační akcí, si mohou nechat udělat tetování, piercing nebo permanentní make-up za výhodnou cenu.

KONTAKTUJTE NÁS