m. Liberec
5. května 73/27
Po-Ne 10:00 19:00
Proč byste si měli vybrat VEAN?
Požádejte o zpětné volání
Naši mistři
avatar
Liberec

David Sucharda

  • Tetování
Žebříček : 4 (21)
avatar
Liberec

Karolína Kaminska

  • Tetování
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Prosím ohodnoťte.
Požádejte o zpětné volání

Tetovací salon v Liberci

Každý člověk chce být jedinečný a vyčnívat z davů.Móda nám v tom pomáhá – neustále vznikají nové obrázy, nové kolekce věcí, nové styly. Móda nám také nabízí mnoho služeb, se kterými můžeme změnit ten svůj. Mezi takové módní služby patří tetování, permanentní make-up, různé složitosti piercingu i další úpravy našeho těla. Tyto služby nám skutečně pomáhají vyčnívat se z davu a přitahovat pozornost okolí. Pomocí obrázku dokážeme přetvořit jakoukoli oblast na našem těle, nanesením tetování na viditelném místě se často setkáme s pohledy kolemjdoucích. Pozornost přitahuje také i piercing, zvláště pokud nebyly použity pouze přírodní prvky. Permanentní make-up bude vždy vypadat elegantně a skvěle, můžete se klidně nacházet ve vodě nebo v dešti a ne bát se, že se vám rozmaže obočí nebo kontura rtů.

Tetovací salon v Liberci "VeAn" poskytuje všechny výše uvedené služby ve vysoké kvalitě a za přijatelné ceny.

Tetovací salon v Liberci

Tetovací salon "VeAn"

Touha vyniknout, být jedinečný a neobvyklý je vlastní mladší generaci.Ale ve výše uvedených oblastech neexistují žádná věková omezení. Lidé všech věkových kategorií se často obracejí na specialisty tetování, permanentního make-upu a nebo piercingu, s pomocí zkušeného specialisty bude kterákoli ze služeb vždy vypadat velmi krásně a efektivně

Tetovací salon v Liberci "VeAn" je nejlepší místo, které poskytuje služby na nejvyšší úrovni. V našem salonu pracuje přátelský personál, specialisté všech služeb jsou vysoce kvalifikované a mají důstojné pracovní zkušenosti, mnozí z nich mají lékařské vzdělání.

Odpovíme na všechny vaše dotazy týkající se služeb našeho salonu, naší specialisté vas prokonzultují, seznámí vás se všemi omezeními a řadou doporučení. Všechny procedury jsou prováděny pomocí efektivního, nového vybavení, vysoce kvalitních materiálů a přípravků. Před procedurou se všechny nástroje sterilizují, opakovaně použitelná zařízení se také čistí a ošetřují sterilizačními prostředky.

Kromě tetování, permanentního make-upu, piercingu a dalších tělesných úprav se v našem salonu školí tatéři. Školení je vedeno na akademické úrovni vysoce kvalifikovanými odborníky s využitím nejmodernějšího vybavení. Lekce zahrnují teorii a praxi pro lepší vstřebání informací.

Tetovací salon v Liberci
Tetovací salon v Liberci

Odstranění pigmentu

Tetovací salon v Liberci "VeAn" Vám pomůže v odstranění tetování nebo permanentního make-upu.Specializujeme se na nejúčinnější způsob odstranění – laserem. Tato metoda je nejbezpečnější a bezbolestná, umožňuje zcela odstranit pigment z pokožky během několika sezení.

Také v tetovacím salonu "VeAn" si můžete zakoupit potřebne spotřební zboží, materiály a tetovací vybavení.

Oblasti tetování, piercingu a permanentního make-upu vám poskytnou možnost zdůraznit vaši jedinečnost na mnoho let. Jestliže nás navštívite,nebudete litovat že jste si zvolili nás, protože naši zaměstnanci přistupují ke své práci s absolutní odpovědností a zaručí vám:

  • Absolutní bezpečnost;
  • Maximální účinnost;
  • Bezbolestné procedury;
  • Kvalitní práci;
  • Nepřekonatelný výsledek.Naplňte svůj život jasnými barvami, emocemi a příjemnými dojmy. Přijďte do tetovacího salonu "VeAn" a začněte žít od začátku.

Tetovací salon v Liberci
Požádejte o zpětné volání