Tetovací salon v Liberci - VeAn Czech
m. Liberec
5. května 73/27
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
KONTAKTUJTE NÁS
Naši mistři
avatar
Liberec Certifikováno Člen tetovacího spolku

Olha Diachyshyna

  • Tetování
Žebříček : 5 (24)
avatar
Liberec Certifikováno Člen tetovacího spolku

Tetiana Vizaver

  • Piercing
  • Laserové odstranění
  • Odstranění removerem
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (21)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.

Tetovací salon v Liberci

Každý člověk chce být jedinečný a vyčnívat z davu.Je to právě móda, která nám v tom pomáhá. Neustále vzniká nová estetika, nové kolekce nebo nové styly. Móda nám také nabízí mnoho služeb, se kterými můžeme změnit ten svůj. Mezi takové módní služby patří tetování, permanentní make-up, různé typy piercingu a další úpravy našeho těla. Tyto služby nám skutečně pomáhají vyčnívat z davu a přitahovat pozornost okolí. Pomocí obrázku dokážeme přetvořit jakoukoli oblast na našem těle, tetování na viditelném místě často přitahuje pohledy kolemjdoucích. Pozornost poutá také piercing, zvláště pokud nebyly použity pouze přírodní prvky. Permanentní make-up bude vždy vypadat elegantně a skvěle. Je odolný vůči vodě či dešti. Nemusíte se bát, že se vám rozmaže obočí nebo kontura rtů.

Tetovací salon VeAn v Liberci poskytuje všechny výše uvedené služby ve vysoké kvalitě za přijatelné ceny.

Tetovací salon v Liberci

Tetovací salon "VeAn"

Touha vyniknout, být jedinečný a neobvyklý je vlastní mladší generaci.Ve výše uvedených oblastech ale neexistují žádná věková omezení. Lidé všech věkových kategorií se často obracejí na specialisty tetování, permanentního make-upu a nebo piercingu. Díky zkušenému specialistovi bude kterákoli ze služeb vypadat vždy velmi krásně a efektně.

Tetovací salon VeAn v Liberci je nejlepší místo, které poskytuje služby na nejvyšší úrovni. V našem salonu pracuje přátelský personál. Specialisté všech nabízených služeb jsou vysoce kvalifikovaní, získali obstojné pracovní zkušenosti, mnozí z nich mají i zdravotnické vzdělání.

Odpovíme na všechny vaše dotazy týkající se služeb našeho salonu. Naši specialisté Vám nabízí konzultaci, seznámí vás se všemi omezeními a řadou doporučení. Všechny procedury jsou prováděny pomocí efektivního nového vybavení, vysoce kvalitních materiálů a přípravků. Před procedurou se všechny nástroje sterilizují, opakovaně používaná zařízení se čistí a ošetřují sterilizačními prostředky.

Kromě tetování, permanentního make-upu, piercingu a dalších tělesných úprav se v našem salonu školí tatéři. Kurzy jsou vedeny na vysoké úrovni kvalifikovanými odborníky s využitím nejmodernějšího vybavení. Lekce zahrnují teorii a praxi pro lepší upenění informací.

Tetovací salon v Liberci
Tetovací salon v Liberci

Odstranění pigmentu

Tetovací salon VeAn v Liberci Vám pomůže v odstranění tetování nebo permanentního make-upu.Specializujeme se na nejúčinnější způsob odstranění – laser. Tato metoda je nejbezpečnější a bezbolestná, přičemž umožňuje zcela odstranit pigment z pokožky během několika sezení.

V tetovacím salonu VeAn si můžete zakoupit potřebné spotřební zboží, materiály a tetovací vybavení.

Oblasti tetování, piercingu a permanentního make-upu Vám poskytnou možnost zdůraznit vaši jedinečnost na mnoho let. Jestliže nás navštívite, nebudete litovat, že jste si zvolili právě nás, protože naši zaměstnanci přistupují ke své práci s absolutní odpovědností a zaručí vám:

  • Absolutní bezpečnost;
  • Maximální efektivitu;
  • Bezbolestné procedury;
  • Kvalitní práci;
  • Nepřekonatelný výsledek.Naplňte svůj život jasnými barvami, emocemi a příjemnými dojmy. Přijďte do tetovacího salonu VeAn a začněte žít svůj nový život.

Tetovací salon v Liberci
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.