Kdo jsou VEAN TATTOO? - VeAn Czech
FAQ

O VEAN TATTOO

VEAN TATTOO je největší síť tetovacích studií na světě.Značka byla založena v roce 2011 a od té doby se aktivně rozvíjí a rozšiřuje.

Specializace naší sítě je poměrně široká. Tetovací a piercingový průmysl jsou ale jejími hlavními směry. Tuto sféru jsme zásadně pozvedli na novou a vysokou úroveň standardů.

K dnešnímu dni naši síť tvoří 150 studií.

VEAN TATTOO není franšíza. Jsme jedna velká rodina a Vy se můžete stát naším partnerem. Více o podmínkách spolupráce se dozvíte na stránce: https://vean-tattoo.cz/partnerstvi. Pokud máte zájem o spolupráci, vyplňte prosím formulář a my se Vám ozveme.

VEAN akademie nabízí kurzy pro začátečníky i pro zkušené profesionály, díky kterým se tatérem / piercerem / specialistou na permanentní make-up může stát každý.

Vyvinuli jsme unikátní vzdělávací program zaměřený na všechna odvětví průmyslu, který zahrnuje jak teoretické, tak i praktické lekce na modelech, stejně tak formou Master Class.

70 % specialistů naší společnosti bylo vyškoleno v naší Akademii a stali se vysoce kvalifikovanými odborníky sítě studií VEAN TATTOO.

Co je součástí vzdělávacího programu:- možnost výběru specializovaných kurzů

 • základy tetování, nácvik technik jako jemné linky, tečky, bodu, práce s barvou, povědomí o bezpečnosti a hygieně, přípravě nástrojů a vybavení
 • zpracování designu, tvorba návrhů při dodržení všech jemností kompozice a proporcí- práce s kůží, jejími specifiky na různých částech těla a techniky tetování pro různé typy pleti
 • základy tvorby portfolia, získávání klientů, řízení obchodu, marketing, tipy na propagaci sociálních sítí
 • možnost vybrat si kurátora- individuální rozvrh lekcí
 • osobní manažer, který s Vámi bude po celou dobu kurzu a poskytne Vám asistenci v případě dotazů
 • zajištění spotřebního materiálu- možnost návštěvy ateliéru, kde můžete pozorovat práci našich odborníků i mimo dny kurzu- pomoc při výběru vybavení- až 15% sleva v našem obchodě- pronájem místa s 50% slevou pro naše studenty

K Prémiovému kurzu získáte videotékou s lekcemi a doporučeními od těch nejlepších odborníků naší sítě.

Možnost stát se naším partnerem a otevřít si vlastní studio.

Na závěr školení se koná zkouška z teoretických znalostí a praktických dovedností. Studentům kteří získají maximální počet bodů, garantujeme zaměstnání v jednom ze studií VEAN.

VEAN TATTOO má zájem o zaměstnávání absolventů akademie v našich studiích proto, abychom se mohli rozšířit po celém světě. Agentura VEAN HR Vás může doporučit do jednoho ze 400 partnerských studií.

Nabízíme možnost stát se členem Národní a Evropské asociace umělců tetování, permanentního make-upu a piercingu.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Diplom VEAN mezinárodního formátu je certifikát odborného vzdělání v oboru tetování, piercingu, permanentního make-upu a odstraňování, který je platný ve 140 zemích.

Tento diplom, stejně jako jeho dodatek, uznává Evropská asociace mistrů.

Diplom byl akreditován v České republice, což potvrzuje jeho shodu s evropskými standardy a požadavky v této oblasti.

Umělcům dává možnost pracovat v odvětví tetování a piercingu v zemích Evropské unie. Kromě toho se může stát důležitým dokumentem při získávání licence nebo osvědčení v jiných zemích, které mají požadavky na vzdělání a odborné dovednosti umělce.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našeho webu.

VEAN TATTOO spouští rozšířený zákaznický věrnostní program! Nyní máte možnost stát se VIP klientem a získat příjemné bonusy.

VIP klienti budou mít, oproti těm běžným, řadu výhod.Hlavní nabídky, které budou zahrnovat VIP:

Prioritní servis:

 • VIP klienti získají služby na vysoké úrovni a rychlou zpětnou vazbu při zodpovězení otázek;
 • Nejrychlejší možná objednávka, pokud má náš odborník volný termín;
 • Pokud se u specialisty uvolnilo místo, bude moct prioritně objednat klient se statusem VIP.

Více možností:

VIP klienti budou mít přístup k jedinečným službám nebo produktům, které nejsou dostupné ostatním. Mohou například získat bezplatnou léčebnou kúru na 7 dní nebo si vybrat suvenýr dle vlastního výběru.

Po získání statusu VIP obdrží každý VIP klient 1000 VEAN TATTOO COIN na svůj účet.

Co je VEAN TATTOO COIN a jak funguje:

 • V případě, že klient poskytne číslo osoby, která mu VEAN TATTOO poradila, získají oba 100 coinů.
 • Nasbírané mince lze použít k léčení nebo na zaplacení 50 % ceny služby.
 • Coin lze použít jako slevu na seanci.

Abyste získali kýžený VIP status, musíte si zakoupit služby v celkové částce 1500$.

Zapojte se do věrnostního programu a sledujte naše další nabídky!

O ZDRAVÍ

Kontraindikace mohou být jak lékařského, tak kosmetického charakteru.

Mezi lékařské kontraindikace patří:

 • onemocnění krve, zejména výrazné snížení její srážlivosti;
 • onkologická a akutní zánětlivá onemocnění;
 • psychické poruchy a epilepsie;
 • onemocnění spojená s výrazným snížením imunity;
 • závažná virová onemocnění (hepatitida, HIV/AIDS).
 • přítomnost chronických onemocnění, jako je diabetes 1. typu (závislý na inzulínu) nebo těžký diabetes 2. typu, kardiovaskulární onemocnění, hypertenze;
 • užívání určitých léků, které mohou zhoršit hojení;
 • přítomnost alergické reakce na barviva nebo jiné materiály použité při postupu.

Mezi kosmetické kontraindikace patří:

 • přítomnost kožních onemocnění, jako je ekzém nebo lupénka;
 • individuální sklon k tvorbě keloidních jizev;
 • těhotenství nebo kojení.

Všechna možná rizika a kontraindikace by měla být před výkonem prodiskutována s naším odborníkem . Pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo jste těhotná, je důležité, abyste o tom před zákrokem informovali svého specialistu.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Existuje několik onemocnění a stavů, u kterých se tetování nedoporučuje, protože může vést ke komplikacím nebo prohloubit stávající zdravotní problémy. Některé z podobných stavů zahrnují:

 • Infekční onemocnění jako HIV, hepatitida B a C a syfilis. V tomto případě je riziko přenosu infekce z tetovacího nástroje na kůži velmi vysoké, proto lékaři nedoporučují tetování v při výskytu těchto onemocnění.
 • Alergické reakce na tetovací inkousty. Někteří lidé mohou mít alergickou reakci na určité inkousty používané pro tetování. To se může projevovat podrážděním kůže, svěděním a dalšími problémy.
 • Chronická kožní onemocnění, jako je ekzém, lupénka a dermatitida. Tato onemocnění se mohou po tetování zhoršit a způsobit bolestivou reakci na kůži.
 • Některé typy rakoviny kůže. Lidem, kteří mají melanom nebo jiné typy rakoviny kůže, se nedoporučuje tetování, protože to může způsobit rozšíření rakovinných buněk do jiných částí těla.
 • Těhotenství a kojení. V tomto období by měly být ženy obzvláště opatrné, protože tetovací barvy se mohou dostat do krevního oběhu a ovlivnit zdraví dítěte.

V každém případě byste před tetováním měli kontaktovat profesionálního tatéra a poradit se s lékařem.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Technicky je možné nechat si udělat tetování nebo piercing během menstruace, ale pro ženy to nemusí být příliš pohodlné. Během menstruace může být kůže citlivější a zvýšený průtok krve může zvýšit pravděpodobnost krvácení během procedury.

Proto, pokud máte na výběr, je lepší odložit zákrok tetování nebo piercingu až po menstruaci. Pokud však nejste připraveny čekat, proberte to s naším odborníkem, abyste se ujistili, že jsou splněny všechny podmínky pro bezpečný postup. Je také důležité vybrat si profesionálního tatéra/pierecra, který Vám pomůže vyrovnat se s případnými komplikacemi.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Než si necháte udělat tetování nebo permanentní make-up, musíte se ujistit, že nejste alergičtí na barvu.

Existuje několik způsobů, jak to prověřit:

Kožní test: před zákrokem se na malou oblast pokožky nanese malé množství barviva a nechá se několik dní. Pokud se v místě aplikace objeví zarudnutí, svědění, otok nebo jiné známky alergie, nelze barvu použít.

Objednejte se k alergologovi. Ten může provést kožní testy nebo krevní test.

Celkové příznaky: Pokud jste měli alergické reakce na jiné látky, jako jsou potraviny, léky nebo kosmetika, je pravděpodobnější, že budete alergický na tetovací barvy a barviva pro permanentní make-up.

Pokud máte nějaké pochybnosti o alergii na barvu, určitě to proberte se s naším odborníkem a poraďte se s alergologem, abyste se vyhnuli nežádoucím následkům.

Pravděpodobnost alergie je 0,0001%. I v případě, že ji trpíte, alergické reakce na pigment se často projevují s nízkou intenzitou.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Používání profesionálních přípravků je důležité pro zajištění rychlého a správného hojení, pro prevenci komplikací, přičemž poskytují ochranu před různými alergickými reakcemi, které mohou nastat při léčbě doma.

Studia VEAN TATTOO používají speciální a vysoce kvalitní produkty, které jsou vytvořeny tak, aby snižovaly zánět, podporovaly hojení a předcházely infekcím. Obsahují aktivní složky s antibakteriálními a antiseptickými vlastnostmi, vitamíny a minerály, které podporují hojení pokožky. Produkty jsou pečlivě testovány, co se kvality a bezpečnosti týče, což zaručuje jejich účinnost a absenci vedlejších účinků.

Proto je použití profesionálních produktů po tetování, piercingu, permanentním make-upu a odstranění nezbytné pro zajištění rychlého a bezpečného hojení ran a také pro udržení zdravé a atraktivní pleti.

Péče o tetování je velmi důležitá pro to, aby se zajistilo, že se bez komplikací zahojí a bude vypadat krásně po mnoho dalších let. Zde je několik tipů na péči o tetování:

 1. Tatéři používají speciální léčivý film. Péče je díky němu mnohem jednodušší. Film se z kůže odstraní za 4-5 dny. Po jeho odstranění okamžitě přistoupíte k procesu mytí a zvlhčení pokožky malým množstvím tekutého antibakteriálního mýdla. První dny je vhodná pravidelná aplikace změkčujícího krému na bázi dexpanthenolu, přes který se aplikuje savý polštářek a náplast. Postup by se měl opakovat 2-3krát denně po dobu 3-4 dnů. Opláchněte a navlhčete tetování 2-3krát denně bez přikládání savého polštářku, dokud krusta nezmizí. Po aplikaci se tetování obvykle zahojí do 2-3 týdnů. Pamatujte, že i když se kůže může zdát jak vzhledově, tak pocitově zahojená, její úplné uzdravení může ale trvat až 6 měsíců.
 2. Nedotýkejte se tetování rukama a neškrábejte ho. Právě to může způsobit infekci nebo poškození obrázku.
 3. První 2-3 dny neaplikujte na tetování krémy, pleťová mléka nebo oleje. Počkejte, až se kůže zahojí a rány zahojí. Krémy na bázi vazelíny se nedoporučují, protože mají tendenci zesvětlovat barvu tetování.

Péče o tetování by měla začít od okamžiku aplikace a pokračovat několik týdnů, dokud se pokožka zcela nezhojí. Postupujte podle pokynů svého tetovacího umělce pro hladký proces.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Připravte se na to, že tetování za měsíc po aplikaci vybledne a časem ztratí barevnou intenzitu a jasnost linek. Aby tetování co nejdéle neztratilo barvu, vyhýbejte se především slunečnímu záření a snažte se příliš neopalovat. K tomu použijte opalovací krém s SPF 50.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Ano, proces tetování může být pro některé lidi bolestivý, zvláště pokud mají nízkou toleranci bolesti nebo pokud je tetování na citlivých místech těla, jako jsou žebra, prsty nebo krk.

Bolest může také záviset na konkrétních specifikách dané osoby, jako je úroveň citlivosti kůže, přítomnost chorobných stavů, jako je artritida, dále úroveň únavy a stresu.

Ke snížení bolesti během tetování lze na kůži aplikovat anestetické krémy. Před použitím jakýchkoli léků proti bolesti byste se však měli poradit se svým tatérem.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Během procedury se nedoporučuje užívat žádné farmakologické látky ke snížení bolesti. Volně prodejné léky nebudou fungovat a léky na předpis nejsou bezpečné.

Studia VEAN TATTOO jsou vybavena specializovanými topickými anestetickými spreji a pěnami, které lze aplikovat podle potřeby.

Před sezením se určitě poraďte se svým tatérem. Řekne Vám, který produkt je vhodný pro váš typ pleti.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Nové tetování je čerstvá rána na kůži a potřebuje čas na zahojení. Chodit do míst, kde je vysoká vlhkost, hodně bakterií nebo mechanické tření, může ránu poškodit, zvýšit riziko infekce a zpomalit proces hojení.

Návštěva takových míst se nedoporučuje během prvních dvou týdnů po tetování.

Je důležité pamatovat na to, abyste se řídili radami svého tatéra a zeptali se ho, kdy je bezpečné začít cvičit nebo navštěvovat místa, která by mohla tetování poškodit.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Některé jizvy lze tetovat, ale záleží na typu a hloubce jizev. Jizvy mohou být způsobeny zraněním, operací nebo jiným poškozením kůže.

Jizvy, které lze tetovat:

 • Chirurgické jizvy: Pokud je jizva po operaci již zhojená a nemá jasně červené odstíny, lze je tetovat.
 • Atrofické jizvy: jsou to jizvy, které se obvykle objevují po popáleninách nebo akné. Jsou výsledkem úbytku kolagenu v kůži a lze z nich vytvořit tetování.
 • Lineární jizvy: Jedná se o jednoduché jizvy, které se mohou objevit po řezech, pořezání nebo škrábancích. Lze na nich vytvořit tetování.

Jizvy, ve kterých je nepřijatelné provádět postupy:

 • Keloidní jizvy jsou výrůstky pojivové tkáně, které se tvoří na kůži v místě poranění nebo rány a mohou se objevit po tetování, piercingu nebo permanentním make-upu. V přítomnosti keloidů se doporučuje vyvarovat se tetování, piercingu a permanentního make-upu.
 • Papilomy a znaménka jsou útvary, pod kterými je mnoho kapilár, ve kterých se kvůli zásahu mohou tvořit rakovinné buňky. Vzhledem k tomu, že névy, znaménka a papilomy nemohou být zraněny, jsou obvykle vepsány do okolního tetovacího designu a nejsou přemalovány.
 • Čerstvé jizvy, jejichž kůže kolem ještě není zahojená, nelze použít k tetování
 • Hypertrofické (vyboulené) jizvy se mohou tvořit na kůži v důsledku zranění nebo chirurgického zákroku. Mohou časem růst a měnit tvar, takže by se neměly tetovat.
 • Jizvy na obličeji může být velmi obtížné tetovat, protože kůže na obličeji je tenčí a citlivější než na jiných částech těla. Riziko infekce a dalších komplikací může být vyšší než u tetování na jiných částech těla.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Granulom je růst přebytečné tkáně kolem piercingu, který může vypadat jako hrbol nebo uzlík v kůži. Jedná se o reakci imunitního systému na přítomnost cizího tělesa v těle.

Při piercingu vnímá tělo šperk jako cizí předmět, který je třeba vyloučit. Imunitní systém začne s tímto objektem bojovat produkcí nadbytečné tkáně kolem piercingu.

Granulom může vypadat jako zanícená červená boule, která může být bolestivá nebo dokonce infikovaná. Přestože se nejedná o závažný problém, může způsobit nepohodlí a vyžadovat léčbu.

Aby se zabránilo výskytu granulomu, je nutné pečlivě dodržovat hygienu piercingu a používat pouze vysoce kvalitní šperky, které nezpůsobují alergické reakce. Pokud se přebytečná tkáň objeví, je důležité nepokoušet se ji odstranit sami, ale poradit se s lékařem o vhodné léčbě.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Použití piercingové pistole se nedoporučuje z několika důvodů:

 • Za prvé, piercingová pistole vyvíjí tlak na tkáň, což způsobuje poškození a bolest. Na rozdíl od jehly zbraň neřeže tkáň, ale trhá je, což může vést ke komplikacím.
 • Za druhé, pistole není vždy vhodná k dezinfekci. Po jejím použití na ní může zůstat krev a další organické materiály, které se mohou stát zdrojem infekce.
 • Za třetí, existují piercingové jehly různých velikostí, což Vám umožňuje vybrat si tu správnou pro konkrétní vpich. Pistole přitom často používá pro všechny procedury jeden typ jehly, který nemusí být pro některé části těla vhodný.
 • Piercing pistolí může klientovi způsobit značný stres a bolest, což ovlivní proces hojení i samotný výsledek.

Proto se pro piercing doporučuje používat přesně ty jehly, které jsou řádně dezinfikovány a vybírány individuálně pro každý zákrok.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Titan a lékařská ocel jsou dva různé materiály, které mají své výhody a nevýhody.

Hlavní rozdíl mezi titanem a lékařskou ocelí spočívá v chemickém složení a vlastnostech. Titan je lehčí a pevnější materiál, který je biokompatibilní s lidskými tkáněmi. Práce s titanem vyžaduje díky svým vlastnostem speciální dovednosti a technologie. Tento materiál se však pro své přednosti stal nepostradatelným při piercingu.

Titanové šperky se staly oblíbenými z několika důvodů:

 • Za prvé, titan je hypoalergenní. To je zvláště důležité pro lidi s citlivou pokožkou nebo alergickými reakcemi na jiné materiály, jako je nikl;
 • Za druhé, titanové šperky jsou vysoce trvanlivé a odolné proti korozi, což znamená, že se časem nezničí ani nezreznou. Díky tomu jsou ideální pro propíchnutí.

Studia VEAN TATTOO mají širokou škálu šperků v různých designech a stylech, díky čemuž jsou atraktivní pro lidi, kteří chtějí prostřednictvím piercingu vyjádřit svou individualitu a jedinečnost.

Jako každý jiný šperk však i titanové šperky vyžadují pečlivou údržbu, aby se předešlo možným infekcím nebo komplikacím.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Abyste se vyhnuli zánětu a/nebo infekci, doporučujeme co nejdříve přijít do salonu, aby byl váš šperk vyměněn za nový a sterilní.

Pokud váš piercing vypadl, musíte okamžitě přijmout opatření, abyste předešli komplikacím:

Nepanikařte a nepokoušejte se šperk nasadit zpět, protože to může vést k dalšímu zranění a infekci.

Důkladně si umyjte ruce a místo vpichu jemným mýdlem a teplou vodou.Místo vpichu dočasně přelepte náplastí, aby nedošlo ke kontaminaci rány.

Požádejte o radu a pomoc piercera. Ten bude schopen vrátit šperk zpět nebo nabídnout náhradu a také poskytnout doporučení ohledně péče o propíchnutí.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

O SLUŽBĚ

Cena závisí na několika faktorech:Cena tetování se odvíjí od velikosti, barvy, stylu, složitosti návrhu a místa aplikace.

V případě piercingu se cena může lišit podle místa, kde bude piercing proveden. Některé typy piercingu mohou být obtížněji proveditelné, vyžadují více času a profesionality, což se projeví na ceně.

Cena piercingu se může odvíjet od šperku. Použití dražších materiálů, jako je zlato nebo platina, zvýší náklady na piercing.

Cena permanentního make-upu se může lišit v závislosti na místě jeho aplikace a technice.K tvorbě cen za odstranění tetování dochází v závislosti na velikosti, barvě a předpisu tetování.

Barvy mohou také ovlivnit cenu. Tetování s jasnějšími a sytějšími barvami je obtížnější odstranit než tetování s černým inkoustem.

Stáří tetování. Čím starší je tetování, tím obtížnější je jeho odstranění, protože inkousty se mohou lépe absorbovat do kůže.

Metody odstranění tetování se mohou lišit a cena se může lišit v závislosti na metodě.Cena může také záviset na tatérovi a umístění studia.Ceník najdete na stránce CENY nebo se informujte u nás ve studiu.Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Piercing se doporučuje provádět osobám starším 18 let, vzhledem k tomu, že před tímto věkem není tělo ještě zcela formováno.

Existují ale výjimky, některé zákroky lze provést i v dřívějším věku.Ušní lalůčky: od 12 let se souhlasem dvou rodičů.

Jiné typy piercingu: od 16 let po konzultaci s piercerem a přítomnosti alespoň jednoho rodiče.

Pro více informací kontaktujte správce studia.

Počet piercingů, které lze provést najednou, závisí na mnoha faktorech, jako je typ piercingu, celkový zdravotní stav a stav pokožky, věk a místo piercingu. Například v případě pokud jsou piercingy poblíž (v jednom uchu) a ne více než dva.

U piercingů, které jsou od sebe daleko, ne více než tři (například dva do jednoho ucha a jeden do druhého).

Nedoporučuje se provádět více než 3 piercingy najednou.Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Možnost úplného odstranění závisí na několika faktorech, jako je barva a hloubka inkoustu, velikost, typ pleti a stav.

Procedura laserového odstranění využívá vysokoenergetické světlo k rozbití tetovacího nebo permanentního inkoustu na drobné částice, které pak může tělo absorbovat a vyloučit. Ne všechny barvy jsou však stejně citlivé na laser, například zelenou, žlutou a bílou může být obzvláště obtížné odstranit.

K odstranění se používají i odstraňovače. Fungují tak, že proniknou kůží a zničí inkoust. Některé odstraňovače mohou být účinné pro odstranění, ale jejich použití může vést k popáleninám, zjizvení a dalším kožním problémům.

Pokud se tedy rozhodnete pro odstranění tetování nebo permanentního make-upu, je důležité kontaktovat profesionály v tomto oboru.

VEAN TATTOO využívá unikátní technologii střídání laseru a odstraňovače, kterou lze dosáhnout efektu úplného odstranění pigmentu.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Výběr tatéra/piercera je důležitým krokem, který je třeba přijmout zodpovědně, aby byl zajištěn bezpečný a vysoce kvalitní postup. Zde je několik tipů pro výběr dobrého specialisty:

 • podívejte se na portfolio. To Vám pomůže pochopit, jak zkušený a profesionální umělec je, a také Vám umožní zhodnotit jeho styl a kvalitu práce.
 • dejte na doporučení přátel a známých, kteří mají tetování nebo piercing. Mohou sdílet své osobní zkušenosti a mluvit o postupu.
 • podívejte se na recenze zákazníků na u nás na webu a sami posuďte pověst našich odborníků a jejich práce.
 • kontaktujte studio a prodiskutujte všechny detaily procedury, včetně výběru materiálů, sterilizačních a dekontaminačních postupů a dalších důležitých bodů.

Výběr tatéra nebo piercera je vážná věc a měli byste mu věnovat maximální pozornost. Postupujte podle našich tipů a najděte toho pravého odborníka, který Vám pomůže dosáhnout požadovaných výsledků.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Průkaz totožnosti pro uzavření smlouvy a registraci.

Převlečení pro případ, že se ušpiní oblečení ve kterém klient přišel.

Každé studio VEAN má vše potřebné pro pohodlí klienta: čaj, vodu, bonbony, přikrývky, polštáře, časopisy a katalogy návrhů tetování.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Je důležité vybrat si pohodlné a vhodné oblečení, které Vám pomůže cítit se během procesu pohodlně a umožní Vám snadno zaujmout pozici, ve které bude tetování provedeno.

Vemte si oblečení, které tatérovi umožní snadno dosáhnout oblasti, kde bude tetování provedeno. Například, pokud bude tetování na rameni, vyberte si košili s širokými průramky, aby měl váš tatér do této oblasti snadný přístup.

Vyhněte se oděvům, které mohou narušovat umělcovu práci, jako jsou těsné kalhoty a sukně. Můžete také zvážit šortky nebo legíny, abyste si usnadnili práci na nohou nebo lýtkách.

Nedoporučujeme nosit oblečení, které může zanechávat stopy a dráždit pokožku.Vybírejte oblečení, které se snadno pere nebo mu nevadí, že se zašpiní.Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Pro začátek Vám doporučujeme seznámit se s našimi pravidly.

Objednat se můžete několika způsoby

 1. Na webu pomocí tlačítka „Objednat se na sezení“ nebo prostřednictvím sociálních sítí, messenger;
 2. Telefonicky;
 3. Přímo ve studiu.

Co napsat?

Pokuste se co nejpodrobněji popsat svá přání ohledně tetování, které chcete, uveďte umístění na těle, přibližnou velikost v centimetrech.

Mohu zaslat reference? Ano, fotografie a návrhy pomohou vybrat pro Vás toho správného tetovacího umělce, který pracuje v daném stylu.Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Ano, existují určité kategorie skic a návrhů, které může studio odmítnout. Tato omezení mohou být způsobena různými faktory, jako je etika, legislativa, profesní standardy nebo osobní přesvědčení tatérů. Některá tetování jsou považována za lékařsky nebo právně nepřijatelná. Jsou to ta, která se aplikují na určité části těla, mohou být zakázány zákonem nebo vyžadují zvláštní povolení k jejich provádění.

Umělci mohou také odmítnout tetování, která obsahují nevhodné obrázky, jako jsou nacistické symboly, prvky krutosti, rasismu, mystické nebo satanské znaky, náboženské motivy nebo obrázky porušující autorská práva.

Kopírování návrhů jiných umělců je neetické a špatné, navíc tatéři raději pracují s vlastními návrhy a nápady, které byly vyvinuty přímo pro konkrétního klienta.

Pokud tatér souhlasí s tím, že vyhoví požadavku klienta a vytetuje návrh jiného autora, je důležité se ujistit, že klient má všechna potřebná oprávnění k použití návrhu. Sám tatér může navrhnout provedení některých změn v designu, aby byl jedinečný a přizpůsobený konkrétnímu klientovi a jeho preferencím.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Vytváříme originální skici dle požadavků klienta. Naši tatéři vyvinou individuální design, který bude odrážet všechna Vaše přání a preference.

Úkolem klienta je podrobně popsat požadavky na tetování, včetně:

 • předmětu a stylu provedení (pokud je to možné, uveďte reference);
 • místo, kde by mělo být tetování umístěno;
 • velikost (nutno uvést v centimetrech);

Poskytneme několik možností návrhu, abyste si mohli vybrat ten nejvhodnější.Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Návrh Vám bude poskytnut přímo v den sezení.

Neposíláme naše návrhy přes internet kvůli ochraně autorských práv: mnoho tatérů považuje své návrhy za duševní vlastnictví a nechtějí je distribuovat prostřednictvím sociálních sítí a chaty, aby zabránili kopírování a použití návrhů bez jejich povolení.

Dodržujeme zásadu přípravy návrhu na domluvený den tetování.

V případě potřeby můžete provést změny v návrhu. Tatér vezme v úvahu všechny vaše relevantní změny a přání tak, aby Vaše tetování plně vyhovovala Vašim požadavkům.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Překrytí může být složitý proces, který vyžaduje profesionální přístup. Navštivte studio pro konkrétnější doporučení. Při konzultaci zkušený tatér zhodnotí Vaše staré tetování a navrhne nejefektivnější možnosti zakrytí. Někdy je nutné před překrytím použít službu odstranění laserem /odstraňovačem.

Pokud ale z nějakého důvodu nemůžete do studia přijít - pošlete nám fotografie tetování, které chcete zakrýt, s popisem velikosti a umístění na těle.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

 • Pít alkohol a užívat aspirin nebo jiné léky, protože to může zhoršit hojení a zvýšit riziko krvácení během procedury. Pokud užíváte léky ze zdravotních důvodů, nezapomeňte o tom informovat našeho specialistu.
 • Opalovat se nebo trávit delší čas na slunci, což vede k poškození kůže a zvýšenému riziku infekce během procedury.
 • Odstranit si chlupy v místě, kde bude postup prováděn.
 • Používat vonné nebo agresivní produkty péče o pleť.

Je důležité dodržovat pokyny a rady svého tatéra/piercera, abyste minimalizovali rizika a zajistili bezpečný postup.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Tetování obvykle začíná konzultací s tatérem, kde se proberou všechny detaily návrhu. Na základě obdržených informací buď provede změny, nebo poskytne hotový návrh.

Tatér následně připraví a vydezinfikuje oblast kůže, kde bude tetování aplikováno.

Dalším krokem je umístění na Vašem těle. Tatér s pomocí speciálního papíru přenese kresbu na Vaši kůži. V závislosti na velikosti tetování a jeho složitosti může proces přípravy a zmenšení trvat od 10 do 60 minut. Samotné tetování může trvat několik hodin nebo může vyžadovat několik sezení, v závislosti na velikosti, složitosti provedení a individuálních vlastnostech pokožky osoby.

Po dokončení procesu tetování nanese tatér ochranný film a poskytne pokyny k péči o tetování na několik příštích týdnů, aby pomohl opravit kůži a udržet tetování živé.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

Délka sezení závisí na velikosti a složitosti návrhu a také na individuálních vlastnostech každého klienta.

V průměru trvá zhotovení malých tetování asi půl hodiny, středních - od 2 do 4 hodin a velkých - od 4 do 6 hodin. Denní sezení může trvat až 12 hodin, ale ne každý takovou dobu vydrží – vše záleží na výdrži klienta.

Je důležité pamatovat na to, že tetování je trvalá kresba na těle, proto je důležité věnovat dostatek času pro získání kvalitního výsledku.

Pro více informací kontaktujte správce studia nebo konzultanta na našem webu.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.