m. Plzeň
Zbrojnická 115/4
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
KONTAKTUJTE NÁS
Naši mistři
avatar
Plzeň Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yuliia Ternavchuk

 • Tetování
Žebříček : 4,9 (27)
avatar
Plzeň Certifikováno Člen tetovacího spolku

Roksolana Sheparovych

 • Piercing
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (28)
avatar
Plzeň Certifikováno Člen tetovacího spolku

Artem Kupriianchuk

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.

Tetovací salon v Plzni

Tetování může být vzpomínka na významnou událost nebo také příležitost upoutat pozornost, způsob, jak říct ostatním o svém pohledu na svět a v neposlední řadě je to pocta módě.


VeAn tattoo je tetovací salon v Plzni, kde zkušení tatéři promění fantazii každého klienta ve skutečnost.

Nabízíme celou řadu služeb, od tetování až po tetovácí kurzy. Oblíbené služby:

 • Permanentní make-up –⁠ tvorba a odstranění konturovacího make-upu;
 • Tetování –⁠ kresba, korekce, odstranění kresby;
 • Piercing jakékoli části těla;
 • Školení s vydáním certifikátu o odborné kvalifikaci specialisty.Úroveň služeb VeAn tattoo odpovídá evropským standardům. Dostupné ceny služeb jsou důvodem k odvážným experimentům. Zde vám vyhotoví tetování, které bude vaším talismanem pro štětstí.Také si můžete vyzkoušet tuto novou žádanou profesi.

Tetovací salon v Plzni
Tetovací salon v Plzni

Výhody pro naše klienty

Každý, kdo navštíví tetovací salon v Plzni, ocení vstřícnost a profesionalitu našich mistrů.

Pomáháme našim klientům zapomenout na problémy, žít naplněný a bohatý život. Výhody pro naše návštěvníky:

 1. Konzultace zdarma.
  1. V průběhu komunikace klienta s tatérem je stanovena obecná myšlenka a design kresby, vybrána skica nebo vypracován autorský projekt. Zohledňujeme všechna přání zákazníků, aby byl každý klient s výsledkem spokojen.
 2. Profesionalita.
  1. Všichni pracovníci tetovacího salonu VeAn prošli specializovaným školením, které potvrzují příslušné certifikáty. Svou kompetenci a své dovednosti si neustále zlepšují, účastní se mezinárodních soutěží a festivalů, kde se často umisťují na předních místech.
 3. Bezpečnost.
  1. Naši specialisté prošli lékařským školením, které jím umožňuje udržovat vysokou úroveň bezpečnostních postupů. Přísně dodržujeme požadavky sanitace a hygieny, což vylučuje možnost infekce. Všechny nástroje jsou sterilizovány, pracovní plochy jsou pravidelně ošetřovány dezinfekčními prostředky. Naši pracovníci používají sady jednorázových nástrojů, které se otevírají bezprostředně před zákrokem a po něm se likvidují.
 4. Používáme moderní materiály a pokročilé technologie.
  1. Bezpečný a vysoce kvalitní spotřební materiál je klíčem k získání jasného, ​​výrazného a esteticky atraktivního vzoru. Pro klienty VeAn tattoo vybíráme jen to nejlepší!
 5. Akce a speciální nabídky.
  1. Pokud se rozhodnete navštívit náš salon, budete mile překvapeni. Pravidelné akce, lukrativní slevy a losování o ceny vám pomohou uskutečnit váš sen o tetování bez utrácení peněz navíc. Pro followersy stránky salonu na sociálních sítích je snazší dozvědět se o nadcházejících akcích a slevách. Nepropásněte svou šanci!

Zpětná vazba od spokojených klientů je nejlepším potvrzením dokonalé práce našich specialistů. Stačí pouze jeden telefonát, kterým se přihlásíte na konzultaci a sami se přesvědčíte o kvalitě poskytovaných služeb. VeAn tattoo je specializovaný tetovací salon v Plzni, místo, kde se plní sny a otevírají nové obzory.

KONTAKTUJTE NÁS