m. Plzeň
Zbrojnická 115/4
Po-Ne 11:00 20:00
Proč byste si měli vybrat VEAN?
Požádejte o zpětné volání
Už jste u nás byli? Prosím ohodnoťte.
Požádejte o zpětné volání

Tetovací salon v Plzni

Tetování je vzpomínka na významnou událost a příležitost upoutat pozornost, způsob, jak říct ostatním o svém pohledu na svět a pocta módě.


"VeAn tattoo" je tetovací salon v Plzni, kde zkušení mistří promění fantazii každého klienta ve skutečnost.

Nabízíme celou řadu služeb, od tetování až po tetovácí kurzy. Oblíbené služby:

 • Permanentní make-up – tvorba a odstranění konturovacího make-upu;
 • Tetování - kresba, korekce, odstranění kresby;
 • Piercing jakékoli části těla;
 • Školení s vydáním osvědčení o odborné přípravě mistra.Úroveň služeb "VeAn tattoo" odpovídá evropským standardům. Dostupné ceny za služby jsou důvodem k odvážným experimentům. Zde můžete získat tetování, které se stane šťastným talismanem.Také můžete se vyzkoušet v nové žádané profesi.

Tetovací salon v Plzni
Tetovací salon v Plzni

Výhody pro naše klienty

Každý, kdo navštíví tetovací salon v Plzni, ocení vstřícnost a profesionalitu našich mistrů.

Pomáháme našim klientům zapomenout na problémy, žít jasný a bohatý život. Výhody pro naše návštěvníky:

 1. Konzultace zdarma.
  1. V průběhu komunikace mezi klientem a mistrem je stanovena obecná myšlenka a design kresby, vybrána skica nebo vypracován autorský projekt. Zohledňujeme všechna přání zákazníků, aby byl každý klient s výsledkem spokojen.
 2. Profesionalita.
  1. Všichni mistři tetovacího salonu VeAn prošli specializovaným školením, které potvrzují příslušné diplomy. Nezastavují se na dosažené úrovni kompetence, neustále zlepšují své dovednosti, účastní se mezinárodních soutěží a festivalů, kde často získávají ceny.
 3. Bezpečnost.
  1. Naši specialisté mají lékařské vzdělání, které jím umožňuje udržovat vysokou úroveň bezpečnostních postupů. Přísně dodržujeme požadavky sanitace a hygieny, což vylučuje možnost infekce. Všechny nástroje jsou sterilizovány, pracovní plochy jsou pravidelně ošetřovány dezinfekčními prostředky. Mistři používají sady jednorázových nástrojů, které se otevírají bezprostředně před zákrokem a po něm se likvidují.
 4. Používáme moderní materiály a pokročilé technologie.
  1. Bezpečný a vysoce kvalitní spotřební materiál je klíčem k získání jasného, ​​výrazného a esteticky atraktivního vzoru. Pro klienty "VeAn tattoo" vybíráme jen to nejlepší!
 5. Akce a speciální nabídky.
  1. Pokud se rozhodnete navštívit náš salon, budete mile překvapeni. Pravidelné akce, lukrativní slevy a losování o ceny vám pomohou uskutečnit váš sen o tetování bez utrácení peněz navíc. Pro followersy stránky salonu na sociálních sítích je snazší dozvědět se o nadcházejících akcích a slevách. Nepropásněte svou šanci!

Zpětná vazba od spokojených klientů je nejlepším potvrzením dokonalé práce našich mistrů. Stačí pouze jeden telefonát, abyste se přihlásili na konzultaci a sami se přesvědčili o kvalitě poskytovaných služeb. "VeAn tattoo" je specializovaný tetovací salon v Plzni, místo, kde se plní sny a otevírají nové obzory.

Požádejte o zpětné volání