Tetovací salon v Brně | Tetování, permanentní make-up, piercing, Kurzy. - VeAn Czech
m. Brno
Zelný trh 292/11
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
KONTAKTUJTE NÁS
Naši mistři
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vitalij Reznichenko

 • Tetování
 • Vytvořte skicu
Žebříček : 5 (20)
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Ksenia Boichenko

 • Piercing
 • Laserové odstranění
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
avatar
Brno Certifikováno Člen tetovacího spolku

Sofiia Kibets

 • Piercing
 • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.

Tetovací salon v Brně

Tetování, permanentní make-up, piercing jsou tři oblasti, pomáhající člověku ozdobit své tělo.

Pomáhají vám dotvořit nebo vymyslet svůj vlastní styl, přičemž zdůrazní vaši individualitu a vaše dobré stránky. Zároveň mohou skrýt případné nedokonalosti vaší pleti. Pro mnohé z nás je to způsob sebevyjádření a projevení své kreativity.

Tyto oblasti mají dlouhou historii. Když se na ni podíváte, zjistíte, že dříve měli tetování a piercing pouze určití zástupci společnosti, upozorňovali tím na své postavení a informovali o tom ostatní. Například u některých kmenů bylo možné podle tělesných vzorů a vpichů určit postavení, které člověk zaujímal ve společnosti. V současné době jsou takové tradice dávno zapomenuty. Každý si může své tělo měnit a ozdobit podle svého vkusu. To vše lze provést v tetovacím salonu VeAn.

Kvalifikovaní specialisté tetovacího salonu VeAn poskytují širokou škálu služeb, zahrnující tetování, permanentní make-up a piercing. Zde se můžete nechat tetovat v jakémkoli stylu, technice nebo směru. Velikost, barvy, místo tetování - všechna vaše přání budou zohledněna.

Neméně pestrá je i nabídka piercingových služeb. Naši specialisté dokážou udělat piercing jakékoli části těla (obličej, jazyk, uši, intimní místa) a jakékoli složitosti. Individualitu každému vpichu přidává zvolený šperk, který lze zakoupit přímo na místě.

Tetovací salon v Brně nabízí také služby permanentního make-upu. Mezi ženami jsou velmi žádané, jelikož výrazně zjednodušují každodenní rutinu líčení a také výrazně šetří peníze na nákup dekorativní kosmetiky. U nás si můžete nechat udělat jakýkoli typ permanentního make-upu: obočí, rty, linky atd. Specialista vybere nejvhodnější odstín s ohledem na vaše přání. Veškeré práce jsou prováděny výhradně s certifikovanými kvalitními pigmenty.

Tetovací salon v Brně
Tetovací salon v Brně

Výhody tetovacího salonu VeAn

Všechny prostory jsou vybaveny moderním zařízením. K práci jsou používány pouze certifikované kvalitní nástroje.


Celý salon je udržován čistý a sterilní. Pro naše klienty jsme vytvořili ty nejkomfortnější podmínky a jsme vždy připraveni poradit s jakýmkoli problémem týkajícím se vybrané služby.

Všichni mistři mají profesionální certifikáty. Při výběru specialisty se klient seznamuje s jeho portfoliem, osobně si s ním popovídá, zjistí tak všechny nuance postupu, získá doporučení a rady o postupu tetování, permanentního make-up nebo piercingu.

Procedury jsou prováděny ve sterilních místnostech, kde jsou všechny plochy pravidelně dezinfikovány a překryty filmem, který se po každém klientovi vyměňuje. Do pracovního prostoru můžete vstoupit pouze v návlecích. Tatér pracuje v jednorázových rukavicích, které pravidelně vyměňuje. Všechny nástroje jsou sterilizované. Jednorázový spotřební materiál se rozbaluje před klientem. Všechna tato bezpečnostní opatření jsou dodržována v zájmu péče o zdraví našich klientů.

Tetovací salon v Brně
Tetovací salon v Brně
Tetovací salon v Brně

Poskytujeme následující služby:

 • Tetování na jakékoli části těla, jakékoli velikosti, složitosti, v požadovaném stylu, technice a směru;
 • Permanentní make-up rtů, obočí, linek atd;
 • Piercing jakékoli části těla, bez ohledu na složitost postupu;
 • Laserové odstranění tetování a permanentního make-upu;
 • Kurzy tetování, permanentního make-upu, piercingu;
 • Prodej spotřebního materiálu.
Tetovací studio VeAn v Brnězaručuje poskytování kvalitních služeb, kvalifikovanou pomoc a efektivní výsledky. Péče o každého našeho klienta je naším hlavním úkolem.

Tetovací salon v Brně
Tetovací salon v Brně
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.