m. Brno
Cejl 18
Po-Ne 11:00 20:00
Proč byste si měli vybrat VEAN?
Požádejte o zpětné volání
Naši mistři
avatar
Brno

Katerina Kvetkovska

 • Tetování
 • Mistrovský výcvik
Žebříček : 5 (20)
avatar
Brno Certifikováno

Vitalii Reznichenko

 • Tetování
 • Vytvořte skicu
Žebříček : 5 (20)
avatar
Brno Certifikováno

Victoria Prima

 • Tetování
 • Vytvořte skicu
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Prosím ohodnoťte.
Požádejte o zpětné volání

Tetovací salon v Brně

Tetování, permanentní make-up, piercing jsou tři oblasti, pomáhající člověku ozdobit své tělo.

Pomohou vám doplnit nebo vytvořit vlastní styl, zdůrazní vaši individualitu a vaše dobré stránky a zároveň skryjí případné nedokonalosti pleti. Pro mnohé je to způsob sebevyjádření a projevení své kreativity.

Tyto oblasti mají dlouhou historii. Když se na ni obrátíte, zjistíte, že dříve uměli tetování a piercing pouze někteří zástupci společnosti, upozorňovali na své povolání a informovali o tom ostatní. Například u některých kmenů bylo možné podle tělesných vzorů a vpichů určit postavení člověka, které ten zaujímá ve společnosti. V současné době jsou takové tradice dávno zapomenuty. Každý si může své tělo změnit a ozdobit podle svého vkusu. To lze provést v tetovacím salonu v České republice.

Kvalifikovaní mistři tetovacího salonu VeAn poskytují širokou škálu služeb pro tetování, permanentní make-up, piercing. Zde se můžete nechat tetovat v jakémkoli stylu, technice a směru. Velikost, barvy, místo tetování - všechna přání budou zohledněna.

Neméně pestré jsou i piercingové služby. Naši mistři dokážou udělat piercing jakékoli části těla (obličej, jazyk, uši, intimní místa) a jakékoli složitosti. Individualitu každému vpichu přidává zvolený šperk, který lze zakoupit přímo na místě.

Tetovací salon v Brněnabízí také služby permanentního make-upu. Mezi dívkami jsou velmi žádané, jelikož výrazně zjednodušují každodenní rutinu líčení a také výrazně šetří peníze, utracené za dekorativní kosmetiku. U nás si můžete nechat udělat jakýkoli typ permanentního make-upu: obočí, rty, šípy a tak dále. Mistr vybere nejvhodnější odstín s ohledem na vaše přání. Veškeré práce jsou prováděny výhradně s certifikovanými kvalitními pigmenty.

Tetovací salon v Brně
Tetovací salon v Brně

Výhody tetovacího salonu VeAn

Všechny prostory jsou vybaveny moderním zařízením, k práci se používá pouze certifikované kvalitní nářadí.

Celý salon je udržován čistý a sterilní. Pro naše klienty jsme vytvořili nejkomfortnější podmínky a jsme vždy připraveni poradit s jakýmkoli problémem týkajícím se vybrané služby.

Všichni mistři mají potvrzené diplomy. Při výběru mistra se klient seznamuje s jeho portfoliem, osobně si popovídat, zjišťuje všechny nuance postupu, získává doporučení a rady o postupu tetování, permanentního make-up nebo piercingu.

Procedury jsou prováděny ve sterilních místnostech, kde jsou všechny plochy pravidelně dezinfikovány a překryty filmem, který se po každém klientovi vyměňuje. Do kanceláře můžete vstoupit pouze v návlecích. Mistr pracuje v jednorázových rukavicích, které pravidelně vyměňuje. Všechno nářadí je sterilizované, jednorázový spotřební materiál se rozbaluje před klientem. Všechna tato bezpečnostní opatření jsou dodržována v zájmu péče o zdraví našich klientů.

Tetovací salon v Brně
Tetovací salon v Brně
Tetovací salon v Brně

Poskytujeme následující služby:

 • Tetování na jakékoli části těla, jakékoli velikosti, složitosti, v požadovaném stylu, technice a směru;
 • Permanentní make-up rtů, obočí, šípek a tak dále;
 • Piercing jakékoli části těla, bez ohledu na složitost postupu;
 • Laserové odstranění tetování a permanentního make-upu;
 • Tréninky pro mistry tetování, permanentního make-upu, piercingu;
 • Prodej spotřebního materiálu.
Tetovací studio VeAn v Brnězaručuje poskytování kvalitních služeb, kvalifikovanou pomoc a efektivní výsledky. Péče o každého našeho klienta je naším hlavním úkolem.

Tetovací salon v Brně
Tetovací salon v Brně
Požádejte o zpětné volání