Sítě neuronového tetování: výhody použití - VeAn Czech
Sítě neuronového tetování

Návštěvníci webu VeAn mohou využívat službu neuronové sítě. To znamená, že jakékoliv vaše přání týkající se návrhu zpracuje speciální program a vytvoří výsledek – exkluzivní návrh. Pokud v našem katalogu nenajdete atraktivní variantu, díky tetovací neuronové síti získáte unikátní návrh, který dosud žádný umělec nepoužil. Aplikace umělé inteligence je určena k vytváření uměleckých obrázků. Vytvoří návrh na základě vašich přání. Nakonec obdržíte několik možností budoucího designu vašeho tetování, takže si budete moct vybrat ten nejlepší.

Výsledek

X

Předchozí vygenerovaný náčrt

KONTAKTUJTE NÁS

Neuronová síť: inovace
v oblasti tetování

Tetovací průmysl se neustále zlepšuje.

Objevují se nové technologie – techniky nanášení pigmentů, nástroje a zařízení. Při tvorbě tetování přichází na řadu využití umělé inteligence. Umělá inteligence představuje samoučící se programy, které v průběhu práce zlepšují své vlastní funkce.

Program funguje na principu přirozené neuronové sítě – biologického mechanismu, který člověku pomáhá vnímat, zpracovávat a pamatovat si informace. Aplikace umělé inteligence jsou obvykle vysoce specializované – konfigurované pro zpracování jednoho typu informací, například hlasu nebo grafiky.

Sítě neuronového tetování
Sítě neuronového tetování
Sítě neuronového tetování

Jak funguje neuronová síť
v tetovacím průmyslu?

K neustálému učení dochází prostřednictvím příkladů.

Do programu se načte velké množství nákresů tetování. Celkový počet výkresů může přesáhnout desítky tisíc. Na bázi základních dat a informací získaných od aktuálního uživatele vygeneruje tetovací neuronová síť výkres, který odpovídá požadavku.

Sítě neuronového tetování
Sítě neuronového tetování

Neuronová síť:
výhody použití

Speciální program generuje návrhy tetování.

Hlavní výhodou takového výsledku je vždy exkluzivní varianta. Jedná se o příjemný doplněk katalogu, kde si můžete vybrat návrh. Tetování neuronové sítě vám usnadní váš úkol a ušetří čas. Vaše tetování bude zároveň jedinečné – nikdy nic podobného na nikom jiném neuvidíte. Výhody použití:

  • Detail obrázku.
  • Práce na texturách a stínech.
  • Schopnost rozšířit, změnit nebo přetvořit stávající obrázek.Sítě neuronového tetování jsou užitečné nástroje, které rozšiřují možnosti začátečníků i zkušených tatérů. Inteligentní stránky pro generování obrázků budou také užitečné pro lidi, kteří si chtějí pořídit unikátní tetování. Podobné programy se používají v marketingu k vytváření obrázků a obalů pro nové produkty. Skicování se provádí pomocí aplikací.

Sítě neuronového tetování

Neuronová síť: exkluzivní
služba v salonu VeAn

Návštěvníci webu VeAn mohou využívat službu neuronové sítě.

To znamená, že jakékoliv vaše přání týkající se návrhu zpracuje speciální program a vytvoří výsledek – exkluzivní návrh. Pokud v našem katalogu nenajdete atraktivní variantu, díky tetovací neuronové síti získáte unikátní návrh, který dosud žádný umělec nepoužil. Aplikace umělé inteligence je určena k vytváření uměleckých obrázků. Vytvoří návrh na základě vašich přání. Nakonec obdržíte několik možností budoucího designu vašeho tetování, takže si budete moct vybrat ten nejlepší.

Sítě neuronového tetování
Sítě neuronového tetování
Vlastnosti aplikace

Existují různé verze softwarového produktu.

Většina tetovacích neuronových sítí používá k vytváření obrázků více než 12 miliard parametrů. Generují návrhy na základě předchozích znalostí a souvisejících konceptů. Výkres je vytvořen na základě zadaného textu, který popisuje plánovaný výsledek. Práce trvá méně než 1 minutu. Program umožňuje získat vysoce kvalitní, fotorealistické výkresy. Univerzální modul generuje jakékoli návrhy, které uživatele napadnou.

Aplikace využívá inovativní algoritmy k vytváření velkolepých kreseb. Návrhy se vyznačují vysokou úrovní kvality a fotografickým realismem. Pomocí referenčních obrázků program generuje ilustrace, které kombinují prvky z různých zdrojů. Díky velkému množství nastavení můžete získat skici, které se co nejvíce přibližují zamýšlenému obrázku.

Program v podstatě proměňuje jednoduchá slova a fotografie na umělecká díla. Uživatel zadá textová data a vybere styl. O zbytek se stará umělá inteligence. Díky velkému množství přednastavených stylů můžete proces generování jemně vést a upravovat.

Sítě neuronového tetování
Sítě neuronového tetování
Sítě neuronového tetování
Jak to funguje

Většina tetovacích neuronových sítí nevyžaduje znalosti programování.

Umělá inteligence vytváří obrázky na základě uživatelských textových požadavků. Chcete-li získat maximální výsledek z neuronové sítě, musíte pouze správně napsat vaše požadavky.

Projekt obvykle obsahuje popis budoucího výkresu. Například černá kočka nebo havajská dívka, japonská vlna nebo DJ s gramofony. Popis by měl obsahovat slova, která charakterizují kresbu - fotografie, fotorealismus, koncept art, vysoké rozlišení nebo detail. Požadavek může také obsahovat názvy dalších prvků - květiny ve vlasech, duhové spirály, maska ​​sovy či magické rostliny.

Inteligentní asistent je schopen vypracovat do konce váš koncept tetování. Čím jasněji je požadavek zformulován, tím více odpovídá výsledek očekávání. A často je i předčí. Neuronové sítě jsou aktualizovány každou sekundu spolu s přijatými požadavky a generováním nových návrhů. Schopnosti zdrojů se neustále zlepšují. Každý zájemce se může kochat výsledky umělecké sféry ovládané chytrými programy.

Je důležité pochopit, že umělá inteligence slouží tatérovi jako asistent a nikdy ho nebude moci zcela nahradit. Podstatou je nedostatek smyslového vnímání a emocí. Program nebude schopen posoudit, jaké emoce vyvolá vygenerovaný návrh a jak jej bude vnímat okolí. Toho je schopen pouze živý člověk.

Sítě neuronového tetování
Sítě neuronového tetování
Poslední vygenerované fotografie

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.