Tetovací salon v Hradci Králové - VeAn Czech
m. Hradec Králové
S. K. Neumanna, 500 02
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
KONTAKTUJTE NÁS
Naši mistři
avatar
Hradec Králové Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Biloborodova

 • Tetování
Žebříček : 5 (28)
avatar
Hradec Králové Certifikováno Člen tetovacího spolku

Mariia Maksymiuk

Žebříček : 5 (25)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.

Tetovací salon v Hradci Králové

Tetovací salon VeAn v Hradci Králové poskytuje širokou škálu služeb uměleckých úprav těla.


Náš tým zapálených profesionálů je připraven zrealizovat vaše nejdivočejší nápady. Garantujeme vysokou profesionalitu a dobrý vkus, individuální přístup ke každému klientovi a naprostou bezpečnost procedur.

Nabízíme následující služby:

 • Aplikaci tetování;
 • Permanentní make-up;
 • Piercing;
 • Laserové odstranění tetování;
 • Kurzy tetování, piercingu a permanentního make-upu.Zdobení těla tetováním a piercingem je jedním z nejstarších umění, které je stále velmi moderní. Pokud dlouho sníte o velkolepém tetování, originálním piercingu nebo plánujete obnovit svůj permanentní make-up, pak je pro vás náš tetovací salon v Hradci Králové tím pravým místem. Nabízíme také kurzy tetování, piercingu a permanentního make-upu pro ty, kteří se chtějí naučit profesionální techniky v této oblasti.

Víme, že tetovací průmysl se rozvíjí ve vysoce konkurenčním prostředí, a proto se náš tým skládá pouze ze skutečných profesionálů, kteří dokonale ovládají taje své profese. Všichni naši specialisté se pravidelně účastní soutěží a festivalů odborných dovedností, získávají certifikáty a diplomy. Navíc všichni zaměstnanci našeho salonu mají zdravotní školení, které zajišťuje maximální komfort a zdraví našich klientů.

Tetovací salon VeAn je jednou z největších sítí tetovacích salonů v Evropě, která je známá ve všech koutech kontinentu. Obrátíte-li se na nás, můžete si být jisti, že vaše přání budou realizována profesionálně a efektivně.

Tetovací salon v Hradci Králové

Výhody

Náš tetovací salon v Hradci Králové má několik výhod nejen vysoce kvalifikovaných specialistů.


Dále garantujeme:

 • Přísné dodržování norem sanitace a hygieny – o pracoviště a zařízení se pečlivě staráme, používáme pouze kvalitní spotřební materiál.
 • Použití pokročilých technologií a moderního vybavení, které pomáhá snižovat nepohodlí a bolest během procedury.
 • Individuální přístup ke každému klientovi.
 • Rozsáhlý katalog prací našich specialistů, abyste si mohli vybrat tu nejvhodnější variantu.
 • Dostupné ceny, stejně jako akce, dárkové poukazy a slevy.Profesionální servis, inovativní technologie a dokonalý vkus na Vás čekají v našem tetovacím salonu v Hradci Králové. Ale to není vše – vytváříme speciální atmosféru, kde najdete pochopení a podporu pro realizaci svých nápadů. Jsme vždy připraveni pomoci, navrhnout a poradit, stejně jako opravit chyby, pokud se s nimi setkáte v jiných salonech, kde jsou služby poskytovány v neodborných podmínkách.

Chápeme, že procedury spojené s tetováním, piercingem a dalšími službami mohou být nepříjemné a dokonce bolestivé. Aby bylo zajištěno, že vaše touha bude plně realizována a výsledek nezklame, naši mistři provádějí bezplatnou konzultaci, kde vysvětlí fáze práce, technologické vlastnosti, nuance, trvání a vlastnosti domácí péče po proceduře.

Pokud jste se ještě nerozhodli, jaké tetování chcete, nabízíme rozsáhlý katalog zajímavých návrhů v různých stylech. Přístup k němu dostanete tak, že nás kontaktujete telefonicky nebo napíšete zprávu a přihlásíte se ke konzultaci s tatérem.

Tetovací salon v Hradci Králové
Tetovací salon v Hradci Králové
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.