Zaměstnání ve VEAN

Dosáhnutím 80 z 100 bodů se zaručeně stanete součástí našeho týmu.

Více než 30% studentů, kteří překonali prahovou hodnotu, se již začlenilo do našeho kolektivu.

Výhody práce od VEAN TATTOO

Zaměstnání ve VEAN: Práce pro začátečníky i zkušené mistry

Síť salonů VEAN je největší na světě a nabízí nejlepší podmínky pro zaměstnání a profesionální rozvoj mistrů:

  • Poskytujeme zaměstnancům vybavení a spotřební materiál potřebný pro poskytování služeb na nejvyšší úrovni. Tetovací umělec si pořizuje pouze tetovací strojek a zdroj napájení.

  • Nákup vybavení a spotřebního materiálu je prováděn na základě potřeb a přání mistra.

  • Zajišťujeme marketingovou podporu – propagujeme služby našich mistrů na specializovaných internetových platformách a na našich oficiálních webových stránkách. Pro všechny tetovače je připraven osobní profil v celosvětovém katalogu mistrů TattooLog.

  • Částečně hradíme náklady na účast v odborných seminářích a festivalech ve výši 50-70 %.

  • Více než 30 % našich studentů, kteří dosáhli průchodného skóre, našlo své poslání ve studiích VEAN po celém světě.

  • Dalších 20 % talentovaných absolventů pokračovalo ve své kariéře u našich partnerů v Art Ink.

práce pro tatéry
práce pro tatéry
práce pro tatéry

Profesionální růst mistrů VEAN

Zajímá nás zvyšování kvalifikace našich mistrů, vytváříme podmínky pro jejich tvůrčí růst a rozvoj.

Vylepšujte své umění a dosahujte vysokých cílů ve svém povolání prostřednictvím různých projektů – učte se od nejlepších tetovacích umělců v síti, získávejte přístup k nejmodernějším technologiím a nástrojům. Už dnes plánujeme konání workshopů a dalších akcí, kde budou moci tetovači komunikovat, získávat nové znalosti a dovednosti, prezentovat osobní úspěchy a získat profesionální zkušenosti. Sledujte informace na našem webu a na sociálních sítích, abyste nepropásli oznámení.

Vyberte si pohodlný pracovní harmonogram a režim práce – administrátor zaznamenává klienty na čas dohodnutý s mistrem. Tetovač má právo sám určit ceník, přičemž dodržuje cenovou politiku salonu. Procento je stanoveno individuálně. Aby bylo možné učinit promyšlené rozhodnutí, zvažte výhody, které získáte prací v proslulém, prestižním salonu. Lidé jsou spokojeni s našimi službami a důvěřují našim mistrům. Jméno VEAN mluví samo za sebe. Samo o sobě přitahuje nové klienty. Našim tetovačům je zajištěna stálá pracovní zátěž. Zaručujeme zvýšení příjmu již od druhého měsíce práce. Dalším důvodem pro práci ve VEAN jsou loajální vedoucí, se kterými je možné diskutovat jakékoli otázky a upravovat pracovní vztahy.

práce pro tatéry
práce pro tatéry

Vlastní výroba a partnerství se světovými obchodními značkami

Společnost VEAN představuje rozsáhlou síť tetovacích salonů a obchodů, kde je možné zakoupit péči o piercingy a tetování, další zboží a doplňky potřebné pro osobní užití a práci.

Spolupracujeme s předními světovými značkami, které vyrábějí produkty pro tetovací průmysl. Vyrábíme zboží pro tetovací sféru na Ukrajině a v Polsku. Veškerá vyráběná produkce odpovídá evropským standardům kvality, což je potvrzeno mezinárodními certifikáty. Další důležitou výhodou je možnost nakupovat strojky, vybavení a spotřební materiál se značnými slevami.

práce pro tatéry
práce pro tatéry
práce pro tatéry

Charakteristika sítě salonů VEAN

Našim mistrům jsou zaručeny výhody – komfortní pracovní podmínky, profesionální rozvoj a neustálý přítok klientů.

Charakteristika salonů VEAN:

  • Umístění v centrálních částech měst s vysokou návštěvností.
  • Stálá marketingová podpora – reklama na internetu a na uličních informačních nosičích.
  • Esteticky upravený, pro uživatele pohodlný firemní web, který denně navštíví 5000 lidí.Pomůžeme vytvořit správný přístup k práci, naučíme, jak zlepšit obsluhu návštěvníků a zvýšit poptávku po službách. Následováním doporučení budete moci neustále zvyšovat cenu za sezení, přitahovat nové klienty a rozvíjet se jako osobnost. Zaměstnání v síti salonů VEAN – skutečná šance zlepšit materiální situaci, zvýšit sociální status a stát se respektovanou osobou. Máme zájem o to, aby váš příjem neustále rostl, protože od toho závisí náš byznys. Zajistíme vám vše potřebné a vytvoříme podmínky pro úspěšný kariérní růst. Od vás se vyžaduje chuť pracovat, tvůrčí rozvoj a osvojení nových obzorů profese. Najděte své místo v našem přátelském, kreativním týmu a zlepšujte kvalitu svého života. Aby jste udělali první krok směrem k snu – zanechte žádost na našem webu, která bude v nejbližší době určitě zvážena.

práce pro tatéry
práce pro tatéry