Tetovací salon Olomouc - VeAn Czech
m. Olomouc
tř. Svobody 619/22
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
KONTAKTUJTE NÁS
Naši mistři
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Karolina Kaminskaya

  • Tetování
Žebříček : 4,5 (20)
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vladyslava Chervatiuk

  • Tetování
Žebříček : 5 (20)
avatar
Olomouc Certifikováno Člen tetovacího spolku

Ksenia Boichenko

  • Piercing
  • Laserové odstranění
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.

Tetovací salon v Olomouci

V současné době již tetování není spojeno výhradně s rebelií a dospíváním, ale stalo se samostatnou kategorií kultury a umění, která je relevantní pro lidi jakéhokoli věku.Pokud hledáte perfektní místo pro realizaci svých nápadů v tetování, pak věnujte pozornost tetovacímu salonu VeAn Tattoo v Olomouci, kde pracují jen ti nejlepší profesionálové ve svém oboru.

Tetovací salon v Olomouci

Služby tetovacího salonu
v Olomouci VeAn Tattoo

Pokud potřebujete kvalitní tetování v Olomouci, můžete se obrátit na salon VeAn Tattoo, který vám poskytne vše potřebné ke splnění vašeho snu.

Tento prémiový salon je součástí oblíbené evropské sítě tetovacích salonů, ve kterých pracují profesionálové s bohatými zkušenostmi, kteří se můžou pyšnit pozitivním hodnocením své práce. Kromě tetování nabízíme celou škálu služeb, včetně permanentního make-upu (obočí, víčka, rty), piercingů (včetně komplexních piercingů), dále také kurzy tetování, permanentního make-upu a piercingu. Poskytujeme služby laserového odstranění tetování a permanentního make-upu.

V našem tetovacím studiu se sešli ti nejlepší specialisté v oblasti tetování, permanentního make-upu a piercingu, což z nás dělá jednu z nejlepších voleb pro tetovací salon v Olomouci.

Tetovací salon v Olomouci
Tetovací salon v Olomouci

Specialisté tetovacího studia
v Olomouci VeAn Tattoo

V našem salonu dbáme především na kvalitu a zkušenosti našich tatérů, jejich kreativitu a odbornou průpravu, ale i zájem o rozvoj a lásku ke své práci.

Všichni naši tatéři mají zdravotnické školení, dlouholeté zkušenosti a plné portfolio. Také moc dobře vědí, jak najít individuální přístup ke každému klientovi.

Aby byli vždy v obraze s nejnovějšími inovacemi v oblasti tetování, permanentního make-upu a piercingu, účastnící se naši tatéři pravidelně seminářů a speciálních festivalů pro zlepšení svých dovedností. Proto si můžete být zcela jisti kvalitou a relevancí námi poskytovaných služeb.

Tetovací salon v Olomouci

Bezpečnost pro každého klienta

V tetovacím salonu VeAn Tattoo v Olomouci není bezpečnost zákazníků jen prázdná fráze.

Klademe velký důraz na to, aby se každý návštěvník cítil bezpečně a pohodlně.

Abychom zajistili bezpečnost našich zákazníků, přijímáme následující opatření:

  • Každé pracoviště je sanováno po každém klientovi a před dalším.
  • Používáme pouze vysoce kvalitní nástroje a přípravky, od dezinfekčních prostředků na ruce až po profesionální pigmenty evropské kvality.
  • Všechny nástroje na jedno použití jsou vytištěny a zpracovány před každým klientem.
  • Používáme pouze vysoce kvalitní spotřební materiál.
  • Každý tatér a klient obdrží individuální ochranné pomůcky na jedno použití.Poskytujeme také bezplatnou konzultaci před kteroukoli z procedur, které nabízíme v našem tetovacím salonu v Olomouci. Snažíme se zajistit bezpečnost a důvěru každého klienta v našem salonu.

Tetovací salon v Olomouci
Tetovací salon v Olomouci
Je konzultace opravdu nutná?

Každý tatér nepochybně zdůrazní nutnost předchozí konzultace s klientem.

Právě ta pomáhá specialistovi vyhodnotit práci, naplánovat všechny fáze a vzít v úvahu důležité detaily, jako jsou vlastnosti jeho organismu, alergie atd.

Některé procedury vyžadují přípravu předem, jako je omezení příjmu kávy nebo alkoholu. Tatér Vás o tom bude určitě informovat na konzultaci. Kromě toho je důležité se s odborníkem seznámit, abyste se během procedury cítili sebejistě a uvolněně.

Pro domluvení termínu konzultace nás můžete kontaktovat jakýmkoli pohodlným způsobem: zavolejte nebo napište do messengeru. Rádi Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější čas pro Vaši návštěvu.

Abyste byli informováni o všech novinkách, prázdninových akcích, kresbách a slevách na služby tetovacího salonu VeAn Tattoo v Olomouci, přihlaste se k odběru našich sociálních sítí.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.