m. Praha
Legerova 78
Po-Ne 11:00 20:00
Proč byste si měli vybrat VEAN?
Požádejte o zpětné volání
Naši mistři
avatar
Praha Certifikováno

Alina Shevchuk

 • Piercing
 • Laserové odstranění
Žebříček : 4 (28)
avatar
Praha Certifikováno

Vladyslava Chervatiuk

 • Tetování
Žebříček : 5 (20)
avatar
Praha

Denis Davidenko

 • Tetování
Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Prosím ohodnoťte.
Požádejte o zpětné volání

Tetovací salon v Praze

Móda neustále interpretuje nové trendy.  

Co je moderní dnes za rok už nebude a přenechá své místo novinkám v této oblasti. Ale i přes tak rychlý potok, neustálé změny a inovace, se kterými se většina lidí snaží držet krok, zůstávají některé věci a služby rok za rokem aktuální  Patří mezi ně oblasti tetování, piercingu a permanentního make-upu které jsou nesmírně oblíbené u lidí po celém světě, přičemž své tělo tímto způsobem zdobí jak muži, tak i ženy. Kontingent lidí preferující úpravu těla je velmi různorodý.  Lidé různého věku, různých profesí a náboženství jsou fanoušky těchto oblastí.  Ale především jsou služby žádané mezi mladší generací, protože se nejlépe hodí k demonstraci vlastního stylu a své individuality.

Tetovací salon v Praze
Tetovací salon v Praze
Tetovací salon v Praze

Tetovací salon v Praze - VeAn poskytuje řadu kvalitních služeb:

 • Tetování ve všech směrech, stylech, technikách;
 • Permanentní make-up rtů, obočí, očních víček;
 • Korekce vad a oválu obličeje;
 • Piercing všech druhu, jakýkoli stupeň složitosti;
 • Školicí kurzy tetování, permanentního make-upu, piercingu;
 • Odstranění tetování, permanentního make-upu pomocí nejnovějších technologií;
 • Prodej tetovacího spotřebního materiálu.Pokud si přejete provést některou z výše uvedených služeb, pomohou vám s tím nejlepší specialisté ve městě, stačí navštívit náš tetovací salon VeAn.

Tetovací salon v Praze
Tetovací salon v Praze

Nejlepší specialisté v oborech tetování,
permanentního make-upu, piercingu - v salónu VeAn

Tetovací salon "VeAn" v Praze poskytuje nejširší škálu služeb.


Nejlepší specialisté v oblastech tetování, permanentního make-upu, piercingu Vám rádi pomohou splnit všechna Vaše přání. V našem salonu provádíme efektivní odstraňování tetování a permanentního make-upu pomocí nejmodernějších technologií, které nepoškozují pokožku. Provádíme také kurzy v oblasti piercingu, tetování a permanentního make-upu pro každého. VeAn poskytuje nejen základy, ale plnohodnotné vyučování ve kterém se prostudují veškeré důležité faktory.

Zaměstnanci našeho salonu jsou vysoce kvalifikovaní, velice zkušení specialisté s vlastním klientským základem. Lidé, kteří jednou navštíví VeAn, se často stávají našimi stálými zákazníky. Stylové dekorace, útulná atmosféra a přátelský vysoce kvalifikovaný personál vás nezanechají lhostejnými.

Tetovací salon v Praze

Vytváření skicí

Pokud se chcete nechat tetovat, ale nemůžete se rozhodnout s obrázkem, náš zaměstnanec vám s tím rád pomůže.


Vybere vám nejen vhodný nákres, ale také poradí nejoptimálnější místo pro jeho umístění a nejvhodnější barevnou variaci.

Pokud chcete jedinečné tetování, které nikde jinde neuvidíte, máte možnost vytvořit spolu s naším specialistou individuální nákres, ktery bude zdobit pouze vaše tělo.

Tetovací salon v Praze
Tetovací salon v Praze

Hygienické podmínky

Při výběru tetovacího salonu musíte v první řadě věnovat pozornost hygienickým podmínkám kabinetu tatéra.


Všechny přístroje a vybavení musí být udržovány v čistotě. Nástroje musí být sterilní, před pracovním procesem se musí každý nástroj nacházet v autoklávu. Autokláv je speciální sterilizátor, ve kterém se dezinfikuje pracovní příslušenství.

Do kabinetů se smí vstupovat pouze v jednorázových návlecích na boty, které vám určitě poskytnou.  Při práci musí tatér mít jednorázové rukavice, které se před každým návštěvníkem vyměňují a jednorázové nástroje musí být otevřeny a sterilizovány už před zákazníkem.

Tetovací salon "VeAn" v Praze striktně dodržuje všechna výše uvedená pravidla.  Od toho totiž záleží nejen kvalita práce, ale také zdraví každého klienta, které je pro nás vždy na prvním místě.

Požádejte o zpětné volání