Tetovací salon v Praze - VeAn Czech
m. Praha
Legerova 78
Po-Ne 11:00 20:00
Proč vybrat právě VEAN?
KONTAKTUJTE NÁS
Naši mistři
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Vladyslava Chervatiuk

  • Tetování
Žebříček : 5 (20)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Denis Davidenko

  • Tetování
Žebříček : 4,8 (22)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Oleksandr Horobets

  • Tetování
Žebříček : 4,9 (28)
avatar
Praha Certifikováno Člen tetovacího spolku

Yanina Bobukh

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.

Tetovací salon v Praze

Móda neustále vytváří nové trendy.  

Co je moderní dnes, za rok už nebude. Objeví se tak místo pro nové trendy v dané oblasti. Ale i přes tak rychlý pokrok, neustálé změny a inovace, se kterými se většina lidí snaží držet krok, zůstávají určité věci a služby rok za rokem stále aktuální. Patří mezi ně oblasti tetování, piercingu a permanentního make-upu, které jsou nesmírně oblíbené u lidí po celém světě, přičemž své tělo tímto způsobem zdobí jak muži, tak i ženy. Okruh lidí preferujících tyto úpravy těla je velmi různorodý. Jsou to lidé různého věku, různých profesí a náboženství. Tyto služby jsou ale především žádané mladší generací, jelikož se nejlépe hodí k vyjádření vlastního stylu a individuality.

Tetovací salon v Praze
Tetovací salon v Praze
Tetovací salon v Praze

Tetovací salon VeAn v Praze poskytuje řadu kvalitních služeb:

  • Tetování všech žánrů, stylů a technik;
  • Permanentní make-up rtů, obočí, očních víček;
  • Korekce vad a oválu obličeje;
  • Piercing všecho druhu a stupňů složitosti;
  • Školicí kurzy tetování, permanentního make-upu, piercingu;
  • Odstranění tetování a permanentního make-upu pomocí nejnovějších technologií;
  • Prodej tetovacího spotřebního materiálu.Pokud si přejete jakoukoli z výše uvedených služeb, pomohou vám s tím nejlepší specialisté ve městě, stačí jen navštívit náš tetovací salon VeAn.

Tetovací salon v Praze
Tetovací salon v Praze

Nejlepší specialisty v oborech tetování,
permanentního make-upu a piercingu najdete v salónu VeAn.

Tetovací salon "VeAn" v Praze poskytuje nejširší škálu služeb.


Nejlepší specialisté v oblastech tetování, permanentního make-upu a piercingu Vám rádi pomohou splnit všechna Vaše přání. V našem salonu provádíme efektivní odstraňování tetování a permanentního make-upu pomocí nejmodernějších technologií, které nepoškozují pokožku. Provádíme také kurzy v oblasti piercingu, tetování a permanentního make-upu. VeAn poskytuje nejen základy, ale i plnohodnotné školení, ve kterém se věnujeme veškerým důležitým faktorům.

Zaměstnanci našeho salonu jsou vysoce kvalifikovaní, velice zkušení specialisté s vlastním klientskou základnou. Lidé, kteří jednou navštíví VeAn, se často stávají našimi stálými zákazníky. Stylové dekorace, útulná atmosféra a přátelský, vysoce kvalifikovaný personál vás nenechají lhostejnými.

Tetovací salon v Praze

Vytváření návrhů

Pokud se chcete nechat tetovat a nemůžete se rozhodnout, jaký obrázek zvolit, náš tatér vám s tím rád pomůže.


Vybere vám nejen vhodný nákres, ale také poradí nejoptimálnější místo pro jeho umístění a nejvhodnější barevnou kombinaci. Pokud chcete jedinečné tetování, které nikde jinde neuvidíte, máte možnost vytvořit spolu s naším specialistou individuální nákres, ktery bude zdobit pouze vaše tělo.

Tetovací salon v Praze
Tetovací salon v Praze

Hygienické podmínky

Při výběru tetovacího salonu musíte v první řadě věnovat pozornost hygienickým podmínkám pracovního prostoru tatéra.


Všechny přístroje a vybavení musí být udržovány v čistotě. Příslušenství musí být sterilní, proto je každý nástroj před pracovním procesem umísteň do autoklávu. Autokláv je speciální sterilizátor, ve kterém se dezinfikuje pracovní příslušenství.

Do tetovacího prostoru se smí vstupovat pouze v jednorázových návlecích na boty, které vám poskytneme. Při práci je tatér povinen mít jednorázové rukavice, které se před každým návštěvníkem vyměňují. Jednorázové nástroje musí být otevřeny a sterilizovány před zákazníkem.

Tetovací salon VeAn v Praze striktně dodržuje všechna výše uvedená pravidla. Od toho se odvíjí nejen kvalita práce, ale také zdraví každého klienta, které je pro nás vždy na prvním místě.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.