Ceny
Minimální cena tetování 1500kč
Poznámka:
1 + cena za šperk od 215 KČ
ušní lalůček 300 kč
helix 450 kč
jiná chrupavka 500 kč
obočí 450 kč
bridge 500 kč
nostril 450 kč
septum 500 kč
ret 450 kč
jazyk 450 kč
smile 450 kč
pupík 450 kč
bradavka 500 kč
microdermal 650 kč

Ceny tetování

Kolik stojí tetování, záleží na mnoha faktorech. Nejdůležitějším však je výběr mistra. Pokud je mistr kvalifikovaný a zkušený, jeho práce bude dražší. Protože kvalitní a profesionální práci zkušeného specialisty nelze hodnotit levně.

Práce začínajících mistrů jsou levnější než u zkušených profesionálů. Hlavními kritérii hodnocení tetování jsou velikosti a složitosti motivu a kvalita práce.

Výběr mistra

Po zjištění cen za tetování si mnozí kladou otázku: Udělat kvalitní tetování u profesionála za přiměřenou cenu, nebo ušetřit peníze a jít k začínajícímu mistrovi?

Je důležité pochopit, že výběr mistra je vážný proces. Vždyť vybraná vámi osoba nechá své dílo na vašem těle na celý život

Mistr začátečník vás může přilákat diplomy, vřelou pohostinností, dostupnými cenami za služby. Otázkou ale je zkušenosti a kvalita specialisty. Všimněme si, že ne všichni nováčci v tetovací sféře pracují špatně.

A mezi nimi jsou skvělí mistři, vykazující kvalitní výsledky v krátkém čase. Abyste neudělali chybu a pro jistotu si požádejte o portfolio mistra. A tak se sami přesvědčíte o jeho zkušenostech.

Požádejte o zpětné volání

Složitost motivu

Čím složitěji je obrázek, tím vyšší bude cena. Následující faktory složitosti ovlivňují cenu tetování: černobílý obrázek v jednoduchém stylu; práce s barvou, složité přechody a vytváření objemu.

Například, realismus je dost složitý styl, vyžadující hodně znalostí, dovedností, času a zkušeností. Ne každý mistr se s tímto stylem dobře vyrovná. Takže pečlivě promyslete výběr odborníka.

Velikost motivu

Velikost obrázku je také významným faktorem při odhadování ceny budoucího tetování. Pro stanovení přibližné ceny mistr vynásobí délku obrázku jeho výškou. Výsledný výsledek se zase vynásobí cenou jednoho centimetru čtverečního. Je tu ale jedno upozornění: čím větší je obrázek, tím je cena za centimetr čtvereční nižší.

Hlavní roli hraje složitost provedení. Obrázek, ve kterém je mnoho malých detailů, se zpravidla nehodnotí podle měřítka, ale podle složitosti. Cena takové práce je podle dohody. Mistr bude moci říct přesnější cenu pouze tehdy, když bude náčrt zcela hotovy.

Paleta použitých barev a místo budoucího tetování

Místo umístění obrázku a paleta použitých pigmentových barev také ovlivňuje cenu tetování. Zároveň na cenu má malý vliv použití anestetik. Orientační ceny tetování v tetovacím studiu VeAn zjistíte výše.

Požádejte o zpětné volání