Tattoo fonts online - tetovací písmo - VeAn Czech
Typy písma pro tetování
Hledáš profesionálního tatéra?

Doporučujeme naše umělce, kteří ti pomůžou vytvořit tvůj vlastní design, zajistí bezpečnou práci vysoké kvality.

TYPY PÍSMA PRO TETOVÁNÍ

Jedním z nejběžnějších stylů v tetovacím průmyslu je aplikace určitého druhu textu.


Výběr textu je ošemetný, ale výběr samotného písma bude ještě složitější. Vzhledem k celému množství možností, stejně jako individuálnímu přístupu tatéra ke každému klientovi, lze dlouho mluvit o konkrétních typech tetování.

Tetovací fonty online
Tetovací fonty online
Tetovací fonty online

Styl písma

Jak vybrat písmo pro tetování?


Pokud jste se rozhodli pro text, musíte zvolit jeho vhodný design. Navíc stojí za to zvážit váš styl jako osobnosti, vaše koníčky, práci a životní hodnoty. Na základě mnoha podrobností můžete určit nejlepší možnost. S námi si můžete všechna tetovací písma prohlížet online a také získat pomoc a rady od online konzultanta. Chcete-li tak učinit přejděte do příslušné kategorie a zvažte nabízené možnosti. Můžete také prozkoumat stovky dalších možností na internetu, abyste získali představu o tom, jak bude tetování vypadat na místě, kam jej budete chcít aplikovat.

Tetovací fonty online
Tetovací fonty online

Velikost písma

Na základě jeho umístění si můžete představit další možnosti jeho velikosti – šířku a délku každého písmene.


Text se může skládat jak z malých písmen, tak i začínat velkým písmenem, zvýrazňujícím jméno, město či zemi.

Barva písma

Pokud jste už zvážili styl tetovacího písma, rozhodli jste se pro konktrétní možnost a jste si také jisti obsahem nápisu, můžete zvážit jeho barevnou paletu.Jednou z nejlepších možností je černobílé tetování. Zvažte, zda právě pro vás by bylo relevantnější udělat tetování v jasných barvách. Můžete vytvořit několik barev a jejich kombinace:

  • Vytvoření jasných tahů.
  • Přidání barevného stínu.
  • Výplň písmen s barevnými přechody.
Tetovací fonty online
Tetovací fonty online
Tetovací fonty online

Tetovací písma
od našich mistrů

Poraďte se s našimi tatéry ohledně výběru písma a barevné palety, stejně jako odstínů a stylu aplikace. Vyberte si tu nejlepší možnost a nechte si ji provést tatérem, který vám poradi.Toto je nejlepší možnost, jak dosáhnout požadovaného výsledku. Písma na webu jsou vybírána online jako nejlepší a nejvhodnější pro téměř jakékoli místo aplikace. Styl samotného tetování může být buď minimalistický, gotický nebo grafický. Sami si vyberete nejlepší styl pro své tetování, ale rada tatéra bude vždy užitečná. Zvažte s námi tetovací styly písma, promyslete design, vyberte si několik možností a předem promyslete všechny detaily.

Tetovací fonty online
Tetovací fonty online

Jazyk písma

Důležitým faktorem je zvolený jazyk tetování.


Na základě Vašeho výběru stylu písma, je dobré zjistit, zda se Vaše písmo hodí k jazyku Vašeho tetování, protože ne každé vypadá dobře v jednom nebo druhém jazyce. Pro pochopení si zapište nápis, který se chystáte aplikovat, abyste zvážili všechny výhody a nevýhody toho či onoho písma.

Populární
místa pro tetování

Místo pro tetování je volbou klienta, nicméně jsou zde oblíbená místa pro aplikaci písem.


Mezi taková místa patří předloktí rukou, nohou, často jsou nápisy na zápěstích, krku, zádech. Mnoho klientů upřednostňuje tetování náspisu na hruď, jako je sériové číslo nebo jméno blízké osoby.

Tetovací fonty online
Tetovací fonty online
Tetovací fonty online

Předvolby písma

Ženy mají spíše v oblibě sofistikovanost, propracovanost linek, tenké a světlé písmo. Pokud mluvíme o mužích, ti dávají přednost větším, odvážnějším a přísnějším nápisům, z nichž většina má výrazný tah, případně barevný. Tyto standardy však nejsou vždy platné pro naše klienty, protože většina z nich jsou lidé jedinečného vkusu.

Ceny

Náklady na tetování přímo závisí na velikosti písmen, délce nápisu a složitosti samotného písma.


Bude se také lišit od počtu barev použitých k dokončení díla. Podrobnější informace získáte přímo v salonu u vybraného tatéra. Ceny tetování od různých specialistů se mohou lišit v závislosti na zkušenostech a vyhodnocení zakázky tatérem.

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.