Partnerství

Dobrý den, jmenuji se Igor Ganzha

Formulář k vyplnění - "VEAN TATTOO PARTNERS"


Jsem zakladatelem největší sítě tetovacích studií VEAN TATTOO odkaz na můj instagram igor___ganzha

  Naše úspěchy:

 • Více než 30 úspěšných projektů
 • Více než 200 tisíc spokojených zákazníků
 • Více než 80 provozoven


VEAN je největší síť tetovacích salonů a tetovacích studií na světě. Značka byla založena v roce 2011 a od té doby se aktivně rozvíjí a roste.

Své první studio jsem otevřel před 10 lety v Chersonu. V současné době je projekt Vean Tattoo rozšířen a dosáhl velmi velkého úspěchu:

Naše salony jsou již v 5 zemích a my nekončíme.

Специализация сети достаточно широкая, но основное направление – это тату-индустрия. Мы стремимся вывести данную сферу на принципиально новый уровень. Сегодня 2022 год, а подавляющее большинство тату-специалистов еще работает на дому или бюджетных помещениях, лишенных достаточно качественных и стерильных условий. Поэтому наша цель – это представление услуг на высшем уровне, в каждом городе Украины./p>

Od studentské snídaně v univerzitní jídelně až po největší síť tetovacích studií na světě

Před 10 lety jsem si ani nemyslel, že se zapojím do tak rozsáhlého projektu, a co je nejdůležitější, spojím svůj život s tetováním. Moje pracovní zkušenost začala ve velmi raném věku, v malém městě na břehu Azovského moře - v Berdjansku.

Na začátku roku 2000 jsem pracoval na jedné z městských pláží. V 9. třídě pracoval jako prodavač mobilních telefonů. Po škole jsem šel studovat na námořní akademii, kde si mě všimla německá posádková společnost, díky čemuž jsem podepsal sponzorskou smlouvu na 5 let na dobu studia. Jakmile mi bylo 18 let, šel jsem pracovat na moře.

Po první zakázce ve vozovém parku jsem měl nějaké volné finanční prostředky, začal jsem dělat reklamu, respektive jsem dělal reklamu na procento jiných firem. Všechno pro mě fungovalo dobře, ale brzy jsem musel znovu letět. Po druhém letu jsem si řekl, že chci zkusit otevřít něco vlastního. A jednoho krásného rána jsme seděli v jídelně a povídali si se spolužáky a jeden můj kamarád mi vyprávěl, jak se nechal tetovat a jak dlouho běhal za mistrem a přemlouval ho, aby si to tento měsíc zapsal. V tu chvíli jsem hodně přemýšlel a řekl: "Otevřeme tetovací studio v Chersonu." Ve stejný den jsem začal studovat předmět a trh konkurentů.

Udělal jsem spoustu chyb a 2 roky jsem pracoval na nule a někdy i se ztrátou. Igor Ganža Zakladatel tetovacích studií VEAN
Kariérní růst

O chybách, a o tom, jak mi bylo první 2 roky, se dá psát dlouho, plus jsem ještě dalších 5 let spojil podnikání a práci na moři. Mimochodem, moje kariéra na moři se rozvíjela velmi rychle a dobře, do 25 let jsem vydělával roční platy ukrajinských manažerů měsíčně. V roce 2013 jsem otevřel tetovací salon v Berdjansku, otevřel ho novým způsobem, od té doby začala nová éra ve vývoji společnosti.

Do roku 2015 jsme otevřeli 6 prodejen a poté jsme každým rokem zrychlovali tempo rozvoje. V roce 2018 jsem přestal plachtit a svou námořní kariéru odložil až dodnes. A od roku 2018 jsem se začal naplno věnovat značce a její tvorbě, máme první kancelář, respektive obdobu kanceláře. Byl to pronajatý pokoj v centru města a byli jsme 4. V roce 2019 jsme si koupili kancelářskou budovu a již zde bylo více než 20 zaměstnanců. Začali jsme budovat systém a provozní procesy společnosti, pro nás to bylo velmi obtížné, ale velmi zajímavé. Vytvořil plán rozvoje a optimalizace. Pak jde vše velmi rychle a to, co nyní vidíte, je výsledkem tisíců hodin práce a mnoha experimentů.

V roce 2020 jsme se rozhodli: dát 3 zemím SNS pod franšízu VeAn Tattoo. Důvodem je škálování projektu a prolínání publika. Analyzovali jsme naši návštěvnost, naše sociální sítě a došli jsme k závěru, že žadatelů je hodně – konkrétně země SNS, protože máme stejné vyhledávací klíče a hlavně naše projekty YouTube.

Tato nabídka je pro ty, kteří již tetují a chtějí to zabalit do obchodního formátu, nebo pro ty, kteří uvažují o koupi franšízy tetovacího studia a chtějí na tom vydělat. Navíc zvažujeme i variantu rozvoje jako partnerství. Nepotřebujeme vaše peníze, potřebujeme talentované a cílevědomé partnery!!!

Proč je tetovací studio ziskovým byznysem

Kromě studií Vean mám mnoho různých obchodních a sociálních projektů:

 • Realitní kancelář Vean
 • Barbershop_Okland
 • kavárna
 • Сoworking
 • Hotel Vean
 • Pomoc při perspektivním podnikání a financování.

Moje sociální projekty jsou různé a pokrývají mnoho otázek a problémů jiných lidí:

 • Charita: pomoc dětem, zvířatům @dopomoga_brd a lidé se zdravotním postižením @dobro_ta_zabota
 • Jsem řečníkem na různých obchodních jednáních a fórech, kde se rád podělím o své osobní zkušenosti s budováním a viděním podniku.
 • Financování fotbalového týmu "Arsenal Vian Tatu" a podpora sportu pro rozvoj malých dětí
 • Zájezdy čtyřkolek - Projekt je zaměřen na rozvoj cestovního ruchu a aktivního odpočinku v našem městě @kvadro.brd

A můj nový, nejdůležitější, projekt zaměřený na pomoc mladým a talentovaným klukům v rozvoji jejich vlastního podnikání @vean_business_group:

 • Jsme obchodní společnost s bohatými zkušenostmi s provozováním a budováním různých typů podniků.
 • Zabýváme se propagací a rozvojem projektů, start-upů obchodní obnovy na Ukrajině. Naše společnost má více než 30 osobních úspěšných projektů, které se rozvíjejí a rozšiřují.
 • Grant 100 000 $ pro slibný startup nebo podnikání.
 • Hledáme mladé a nadějné startupy pro financování a pomoc v rozvoji podnikání.
 • Pokud máte projekt nebo nápad, který vás nadchl, který vás inspiruje, čekáme na vaše návrhy! Zanechte žádost na našem webu https://vean-bg.com
 • Připojte se k našemu kanálu YouTube, bude zde mnoho informací o rozvoji a budování podnikání: Vean Business Group


Čtyři způsoby, jak otevřít tetovací studio

 1. Koupit a zavřít

  Pronajměte si pokoj, nakupte vybavení, najděte řemeslníky a čekejte na klienty. Mnozí věří, že se po první úspěšné objednávce objeví sami nebo pojedou houfně.

  Začátečníci si myslí, že takhle je potřeba otevřít tetovací studio. Většina z nich nemyslí na další přilákání zákazníků a zavírá do šesti měsíců.

 2. Podnikatel způsobem

  Skutečný obchodník ví, že kromě nákladů na nájem, vybavení a mzdy bude muset utrácet peníze za reklamu a propagaci: spustit kampaň v Yandex.Direct nebo Google Adwords, vytvořit pohodlný a funkční web a organizovat neustálé výroba vysoce kvalitního foto a video obsahu. Potřebujete personál, kterému můžete důvěřovat. Pracovní schéma pro skutečného obchodníka, který si vše dělá sám. Proč ale zaplňovat hrboly na cestě, kterou už prošli jiní? Během prvních dvou let jsme udělali milion chyb a prohráli jsme stejné množství peněz.

 3. Cesta tatéra

  Když jste praktikující tatér, zdá se, že otevřít si vlastní studio je velmi snadné. Některé klienty můžete i odvézt z předchozího působiště (fu, jak ošklivé). Ale místo práce, kterou znáte a milujete, budete muset dělat spoustu ne úplně nejzajímavějších věcí. A ano, bude toho víc! Stačí si vybrat, kým chcete být - výkonným manažerem nebo skvělým tatérem? NELZE KOMBINOVAT!

 4. Partnerství

  Partnerství nabízí známou značku, zkušenosti a zavedené obchodní procesy za zálohu nebo procento z obchodu. Díky tomu se rizika zmenšují a podnikání se rychleji vrací k návratnosti. Pokud nechcete zaplnit hrboly na osobních zkušenostech a chcete začít vydělávat rychleji, partnerství je to, co potřebujete.

Již více než 80 úspěšných tetovacích studií VeAn na Ukrajině,
Německu, Polsku, Litvě, České republice, Maďarsku a to je jen začátek

VEAN TATTOO je víc než jen tetovací studio

 1. Nový obchodní formát

  Naším cílem je popularizovat a rozvíjet umění uměleckého tetování. Hlavním rozdílem je ale zavedení marketingu a prodeje do odvětví. Servis a důvěra zákazníků.

 2. Moderní technologie

  K vybudování úspěšného podnikání využíváme nejmodernější technologie při práci, analýze a propagaci našeho tetovacího studia. Automatizované procesy díky našim systémům CPM, moderním analytickým systémům a digitální komunikaci nám umožňují jasně řídit proces a rychle reagovat na jakékoli změny. Plánujeme svou budoucnost a víme, jak tyto plány uvést do života.

 3. Mistři svého řemesla

  Výběr tetovacího salonu přímo závisí na zkušenostech a talentu mistrů, kteří tam pracují. Máme nejlepší personální oddělení a systém výběru mistrů.

 4. Vzdělání

  Abychom našim klientům zaručili vysokou kvalitu práce a menší závislost na vnějších faktorech, vytvořili jsme profesionální školicí centrum s kvalifikovanými lektory.

  Naše osnovy pomohou i začínajícímu tatérovi stát se mistrem svého řemesla. Do komplexního rozvoje jsme zapojili nejen tatéry, ale také odborníky ze světa akademické kresby, ilustrace a grafického designu.

  Program doplňkových školení efektivně řeší problém profesního rozvoje a vytváří situaci kontinuálního učení.

Předmětem partnerství
TADY ZÍSKÁTE
1 Značka
1.1 Ochranná známka, ochranná známka, firemní identita, obal, rozvržení tisku, kniha značek a podobně.
1.2 Pravidelná práce na průzkumu trhu a studiu cílové skupiny.
1.3 Marketingový průzkum pro konkurenční postavení produktu na trhu a volba dlouhodobé strategie rozvoje.
2 Marketing a reklama
2.1 Jednotná reklamní kampaň.
2.2 Oficiální stránka.
2.3 Informace na sociálních sítích.
2.4 Videa na oficiálním kanálu YouTube.
2.5 Výstavy, festivaly a další společné akce.
2.6 Fotografování a natáčení videa.
2.7 Televize a rozhlas.
2.8 Profilová média.
2.9 Offline reklama.
3 Klienti
3.1 Strategie získávání zákazníků (lead generation).
3.2 Segmentace zákaznické základny podle regionů.
3.3 Jednotné call centrum s rozdělením zákazníků podle regionu a země.
3.4 Mobilní aplikace pro klienty.
4 Pokoj, místnost
4.1 Identifikace a výběr komerčně perspektivní lokality pro ateliér.
4.2 Doporučení týkající se uspořádání, vybavení a obsahu studia.
4.3 Individuální designový projekt založený na corporate identity od našich designérů.
4.4 Pomoc ve fázi opravy.
4.5 Ergonomický přístup k plánování.
5 Mistři a administrativní pracovníci
5.1 Výběr zaměstnanců.
5.2 Naučit se pracovat ve studiu.
5.3 V případě potřeby další školení v našich kurzech.
5.4 Certifikace a pracovní povolení.
5.5 Adaptační a řídicí systémy administrativního personálu.
6 Řídicí systémy a analytika
6.1 Účetnictví a kontrola financí.
6.2 Studiový automatizovaný řídicí systém, online nahrávání.
6.3 CRM systém.
6.4 Sledování zpětné vazby od zákazníků, analýza malých dat.
7 Podnikové procesy.
7.1 Předpisy (personální, zásobovací, marketingové, prodejní, servisní).
7.2 Jednotná strategie rozvoje.
7.3 Jednotný tok dokumentů.
8 Kurátor
8.1 Podpora a poradenství v aktuálních problémech.
8.2 Správný specialista ve správný čas (HR, právník, účetní, vedoucí mistr My Way, manažer).
8.3 Vývoj podle plánu: vývoj, koordinace, kontrola plánů prodeje.
8.3 Motivace k výsledkům.
Možnosti spolupráce
"SVĚTLO" Balíček partner 70% až 30%
Návratnost: 13 – 16 měsíců
Náklady na otevření: 50% nákladů na provozovnu
Pracovní místa: 2 - 6
Balík "Partnerství"
Návratnost: 12 – 15 měsíců
Náklady na otevření: 20% z ceny otevření ateliéru s možností odkupu
Pracovní místa: 4 - 7
Pokud jste mezi nabídkami balíčků nenašli vhodnou nabídku, kontaktujte nás a my vám vytvoříme individuální nabídku.
Zanechte žádost o zpětnou vazbu