Tetovací salon v Ostravě - VeAn Czech
m. Ostrava
Nádražní 27
Po-Ne 10:00 19:00
Proč vybrat právě VEAN?
KONTAKTUJTE NÁS
Naši mistři
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Odyntsova

  • Tetování
  • Permanentní make-up
Žebříček : 4,0 (31)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Kateryna Kozhushko

Žebříček : 5 (28)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Karolina Kufova

Žebříček : 5 (36)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Kseniia Cherednichenko

  • Piercing
  • Výměna šperků
Žebříček : 5 (30)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Inna Davydenko

Žebříček : 5 (20)
avatar
Ostrava Certifikováno Člen tetovacího spolku

Alina Sirchenko

Žebříček : 5 (20)
Už jste u nás byli? Ohodnoťte nás.

Tetovací salon v Ostravě

Velké množství lidí chce vyniknout, odlišit se od všech ostatních a být jedinečnými.


Aby demonstrovali svou individualitu, lidé zpravidla mění svůj vzhled: změna stylu, barvy vlasů, výrazný make-up atd. Ale i přesto nejúčinnějším způsobem, jak na sebe upozornit, ukázat svou jedinečnost, je ozdobit své tělo tetováním. Lidé, jejichž tělo již tetování zdobí, přitahují pozornost svého okoli. Skvělým doplňkem k tetování bude i piercing. Zvláště originálně vypadají tunely nebo třeba propíchnuté tváře, hřbet nosu atd. Oblasti tetování a piercingu dokonale zdůrazňují styl a individualitu každého člověka, navíc jsou tyto služby krásné a populární. Ostrava je město, které drží krok s módou a služby jako tetování a piercing už dávno nejsou novinkou.  Mnoho obyvatel tohoto krásného města ví, že nejlepším místem pro provádění těchto služeb je tetovací salon VeAn.

Tetovací salon v Ostravě
Tetovací salon v Ostravě

Služby na nejvyšší úrovni

Náš tetovací salon v Ostravě se osvědčil na vysokém úrovni, zejména kvalitní prací našich specialistů, příznivými cenami a rozsahem poskytovaných služeb.

Tetovací salon "VeAn" vám nabízí následující služby:

  • Tetování různých stylu, směru, velikosti a složitosti;
  • Piercing všech typů, různé složitosti;
  • Všechny druhy permanentního make-upu, korekce obličeje;
  • Laserová odstraňování tetování a permanentního make-upu;
  • Kurzy tetování, permanentního make-upu a piercingu.Ke každé ze služeb našeho tetovacího salonu je plnohodnotná konzultace úplně zdarma.  Při konzultaci se seznámíte se specialistou,  jeho portfoliem a ceníkem za služby. Naši zaměstnanci si pečlivě vyslechnou všechna vaše přání ohledně vámi zvolené služby a v případě potřeby provedou doplňující úpravy. Při výběru náčrtů tetování vám umělci pomohou nejen vybrat náčrt, ale také vám poví, na které části těla bude tetování vypadat působivěji a také vybrat vhodné barevné schéma.  Pokud si přejete nanést permanentní make-up, naší zaměstnanci spolu s vámi vyberou ideální tvar vašich rtů, obočí nebo očních šípek, vyberete si pro vás ten nejvhodnější odstín pigmentu, který se nejlépe hodí k vašemu typu a tónů pleti. Při výběru piercingu vám naši specialisté pomohou i s rozhodnutím o druhů piercingu a výběru šperku. Co se konzultace týče ohledně laserového odstraňování tetování nebo permanentního make-upu, naši specialisté prozkoumájí ošetřovanou oblast a přibližně vám řeknou, jaké množství procedur bude zapotřebí. Během konzultace vám bude popsán také nadcházející postup a poskytne se  řada nezbytných doporučení, které je zapotřebí dodržovat před a po službě, kterou jste si vybrali.

Tetovací salon v Ostravě
Tetovací salon v Ostravě
Tetovací salon v Ostravě

Škola "VeAn", kvalitní kurzy tetování, permanentního make-upu a piersingu

Pro ty, kteří se chtějí naučit umění tetování, permanentnímu make-upu nebo piercingu, poskytuje náš tetovací salon v Ostravě - školu "VeAn".V našem salonu provádíme kurzy tetování, permanentního make-upu a piercingu úplně pro každého. V našem salonu disponujeme absolutně vším potřebným vybavením k provedení kurzu té nejvyšší kvality.  Školit vás budou ti nejlepší specialiste v oboru piercingu, tetování a permanentního make-upu. Kromě základů těchto oblastí vám v našem salonu poskytnou i ty nejhlubší znalosti a dovednosti.  Kurzy v našem salonu probíhájí podle speciálně navrženého programu na akademické úrovni. Program se skládá ze dvou částí: teoretické znalostí a praxe.  V průběhu teorie si nastudujete všechny důležité otázky týkající se zvolené profese a praktická část je věnována osvojení a procvičení získaných znalostí a dovedností. Po absolvování kurzů naše tetovací studio zajišťuje vystavení certifikátů potvrzujících vaši kvalifikaci a také náš salon poskytuje studentům další uplatnění v prestižních salónech. Po absolvování našich kurzů si mnoho nových specialistů otevírá vlastní salony a pracují dále sami na sebe.

Tetovací salon "VeAn" v Ostravě - vysoká úroveň poskytovaných služeb za příznivé ceny.

KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.