Oheň

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Oheň?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Ohněm?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrh tetování ohně

V oblasti uměleckého tetování existuje obrovské množství různorodých návrhů v různých barevných interpretacích.

Někteří lidé mají rádi černobílé obrázky, jiní preferují jasné a barevné motivy. Tak či onak, tetování je skutečným uměním, které má spoustu fanoušků po celém světě.

Na svých tělech lidé zobrazují tematicky různé motivy. Mohou to být kresby zvířat, obrazy lidí, různé ozdoby, příroda a dokonce i živly. Velmi oblíbeným přírodním živlem v oblasti tetování je oheň. Ten se obvykle zobrazuje v jasných, pestrých a sytých barvách, přitahuje pozornost okolí a dává tak na odiv svou krásu a nebezpečí.

Tetování ohně
Tetování ohně
Tetování ohně

Význam ohně v tetování

Motiv tetování ohně je barevný a jasný, svou krásou přitahuje jak muže, tak i zástupkyně slabšího pohlaví.

Kromě mimořádné krásy je tetování zobrazující tento nebezpečný živel plné zvláštních významů, o kterých se dozvíte v tomto článku.

Jako přírodní živel je oheň znamením zkázy. Obrovský plamen je nekontrolovatelný, zastavit ho je velmi obtížné, někdy je to až nereálné. Oheň, který vládne všechmu svým spalujícím plamenem, dokáže zničit téměř vše a nikoho neušetří.

Pokud mluvíme o ohni jako o plamenu, který zahřívá v krbu náš domov, tetování s jeho motivem ponese význam světla, dobra a tepla. Obvykle je tento význam spojen také s vyobrazením svíčky, útulného ohně nebo pochodně.

Další výklad ohně je spojen s vášní. Velmi často slyšíme takové výrazy jako: oči hoří, tváře nebo srdce hoří atd. Všechny tyto fráze jsou každému jasné, i když se nepoužívají doslova, ale obrazně.

Živel ohně je také znamením znovuzrození. Tetování může znamenat, že člověk byl očištěn od všeho špatného, ​​co měl uvnitř, byl znovuzrozen a stal se novým člověkem. Tato interpretace je spojena s motivem ohnivého fénixe.

Ohnivá pochodeň představuje poznání, světlo a učení. Stejný význam platí pro obraz svíčky. Jinými slovy, plamen se musí „zkrotit“.

Tetování ohně
Tetování ohně

Varianty vyobrazení

Tetování ohně se provádí buď jako samostatná kompozice, nebo s dalšími prvky, které ovlivňují význam obrázku:

  • Hořící auto – pohyb, který je nereálné ovládat a nelze jej udržet;
  • Srdce v ohni – označuje muka duše;
  • Oheň na nohou – láska k rychlému pohybu;
  • Tetování ohně v intimní oblasti hovoří o nekontrolovatelné sexualitě;
  • Obraz zvířete v plameni je známkou agrese;
  • Hořící předmět – označuje zákaz spojený s pekelným ohněm.Oheň je mocný živel, který ničí vše, co mu stojí v cestě, a nešetří jedinou živou duši. Tetování zobrazující plamen nese poměrně silnou energii, ukazuje výbušnou povahu člověka, jeho vnitřní agresi. Kromě toho může oheň také symbolizovat touhu po seberozvoji, učení a sebezdokonalování.

Při výběru návrhu tetování ohně vkládá člověk v první řadě do tetování určitý význam, který je pro něj důležitý. Při vybírání kresby pro tetování je důležité poslouchat vnitřní hlas, který vám řekne, zda je tento obrázek pro vás nebo ne.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS