Tetování ropucha a žába - VeAn Czech
Ropucha a žába

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Žábu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Žábou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Náčrty tetování
ropucha a žába

Mnoho lidí je překvapeno tak bohatou paletou tetování, absolutně každý si může vybrat obrázek, který se mu líbí.Lidé zdobí své tělo různými vzory, mohou to být obrazy světa zvířat, ptáků, abstrakce, lidí, hmyzu, prvků, vzorů a dalších různých předmětů. Někteří lidé rádi překvapují kolemjdoucí tím, že na svá těla nasazují mimořádné, úžasné obrázky, které přitahují velkou pozornost. Jedním z úžasných a velmi originálních tetování je obrázek žáby, který je velmi populární po celém světě. Tetování žáby je oblíbené mezi lidmi různých pohlaví, národností a věkových kategorií. Žáby jsou obvykle zobrazeny v realistickém stylu, ve stylu polynéských nebo kreslených filmů. Žáby jsou zpravidla ozdoby na ruce nebo nohy, ale v místech, kde je kresba aplikována, neexistují žádná omezení, mnohé zobrazují žábu u ucha, na krku, rameni atd. I když se na první pohled může zdát, že tetování žáby nemůže znamenat nic zvláštního, v jeho interpretaci se skrývá spousta zajímavých významů.

Tetování ropucha a žába
Tetování ropucha a žába

Žába, označení ropucha

Žába je známá všem lidem, každý národ jí projevil pozornost a opatřil ji zvláštním označením.Nejběžnějším výkladem žáby je znamení deště. Od dávných dob lidé věřili, že kvákání ropuchy může způsobit déšť, proto se lidé snažili žáby neurazit, obejít je a trochu se báli, aby nevyvolali hněv bohů. Lidé věřili, že když žábu urazíte, bohové se rozhněvají a připraví je o déšť.

  • Keltové věřili, že žába je zosobněním božstva země, a označovali také patronku léčivýchpramenů.
  • Číňané věří, že žába představuje energii jin a je znamením měsíce. Číňané spojovaližábu s měsíčním tvorem, věřili, že přináší dobré zprávy.
  • Japonci věří, že obraz žáby přitahuje štěstí a úspěch ve všech snahách. Její obraz si tedyna tělo často přikládali tuláci, aby je žába ochránila a umožnila jim úspěšně cestovat.
  • Řekové považovali žábu za dirigenta bohyně Afrodity. Věřili, že žába chrání zamilovanépáry a rodiny a přináší do jejich domova pohodlí, harmonii a lásku.
  • Stejné označení měla žába v Římě, kde působila jako dirigent bohyně Venuše.
  • Egypťané uctívali žáby, zvláště ty se zelenou barvou. Věřili, že zelená žába je znamenímnového života. Tento koncept je způsoben tím, že žáby mají schopnost měnit svou kůži. Egypťané spojovali takové znovuzrození s potopou Nilu, věřili, že žába je znakem plodnosti, nekonečného životního cyklu.
  • Mezi křesťany znamenala žába, ropucha, „Vzkříšení“. Takový výklad je spojen s nejednoduchým životním cyklem žáby, protože kolik toho projde, než se z pulce stane dospělá žába.
Tetování ropucha a žába
Tetování ropucha a žába
Tetování ropucha a žába

Samotný obrázek žáby také ovlivňuje označení tetování žáby:Žába stoupá nebo je nad zemí. Takový obraz říká, že člověk je obdařen nestandardními názory na věci, označuje také široký světonázor;

Žába v listí nebo v trávě. Tetování naznačuje, že jeho majitel má skrytou osobnost; Žába s jetelem. Image přitahuje úspěch, udržuje romantické vztahy a přitahuje finance. Za zmínku také stojí, že tetování žáby může být provedeno v nejjasnějších barvách, čímž se zdůrazňuje jasná, odvážná a individuální osobnost. Obraz žáby si obvykle vybírají lidé, kteří jsou spojeni s kreativitou, milují experimenty a chtějí se odlišit od lidí kolem nich.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.