Tetování se slevou 20% - Old School, New School, Traditional, Tribal | Rezervujte nyní! - VeAn Czech
Sleva na tetování

Sleva na tetování

-20% na styly Old School, New School, Traditional, Tribal!

Splňte si svůj sen o tetování s naší neuvěřitelnou slevou 20%! Populární styly Old School, New School, Traditional a Tribal za dostupnou cenu. Využijte této jedinečné nabídky!

Pokud jste již dlouho chtěli ozdobit své tělo jasnými barvami a originálními vzory, nyní je ten správný čas! Naši mistři vytvoří pro vás jedinečné umělecké dílo, které podtrhne vaši individualitu. Akce platí po omezenou dobu, nepropásněte příležitost si zarezervovat sezení. Profesionální mistři vás čekají v našem salonu, aby realizovali vaše nápady.


Podmínky:

  • Akce platí od 01.06.24 do 30.06.24. Všechny tetování provedené v tomto období se zúčastní akce po potvrzení účasti při rezervaci.
  • 20% sleva na tetování ve stylech Old School, New School, Traditional a Tribal. Sleva se vztahuje na všechna tetování provedená v těchto stylech.
  • Výběr z našich návrhů nebo vytvoření tetování podle vašeho vlastního návrhu. Můžete si vybrat hotový návrh z našeho katalogu nebo navrhnout vlastní.
  • Rezervace je povinná. Pro rezervaci vyplňte níže uvedený formulář. Rezervace je potvrzena pouze poté, co vás kontaktuje online konzultant.
  • Slevy a akce se nesčítají. V případě účasti služby v jiných akcích nebo přítomnosti jiných slev se použije pouze jedna, nejvýhodnější akce.

Rychlá registrace

Vyplňte své údaje a očekávejte telefonát od konzultanta

Buďte v obraze o všech našich novinkách

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.