Ashley piercing | provedení procedury, návod na péči - VeAn Czech
Ashley
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Ashley piercing

Ashley piercing je jedním z oblíbených typů piercingu rtů, který zdobí střed spodního rtu.Vypadá velmi krásně a jemně, dodá Vaší image eleganci a křehkost. Na rtu nejlépe vypadají drobné šperky, které efektně zdůrazní objem rtů. Právě kvůli přidání objemu je tato služba piercingu využívána. Ale i přes estetickou krásu je postup docela bolestivý a může nastat spousta komplikací. Proto je nutné kompetentně přistupovat k výběru salonu a piercera. Ujistěte se, že jste opravdu přišli k profesionálovi, prohlédněte si jeho portfolio, zjistěte si o něm recenze předchozích klientů.

Tento typ úpravy rtů je oblíbený mezi muži a ženami, ženy ho ale preferují více. Nejzákladnějším rysem Ashley je, že jedna strana náušnice je umístěna uprostřed spodního rtu a druhý okraj se nachází ve vnitřní části úst. Touto službou se opticky zvětší objem rtů a náušnice navíc zcitliví rty. Nejdůležitější je správně nainstalovat náušnici tak, aby se spona nedotýkala zubů, jinak dojde k poškození zubní skloviny. Za zmínku také stojí, že tento typ piercingu rtu není vhodný pro ty, kteří nosí korekční rovnátka. Náušnice se bude neustále dotýkat rovnátek, což komplikuje hojení kanálku a narušuje správné postavení zubů.

Ashley piercing
Ashley piercing
Ashley piercing

Provedení procedury

Ashley piercing provází vysoká míra bolesti, a proto se ne každý rozhodne podstoupit tento typ služby.I přes bolest si mnoho klientů stále vybírá tento piercing, protože pro krásu se musí trpět. Musíte vzít na vědomí, že byste si ret neměli propíchnout sami a měli byste se obrátit na zkušeného odborníka. V opačném případě existuje vysoké riziko vážných následků. Jak tedy piercer postup provádí?

 • Nejprve se vybere náušnice. Klient si může vybrat produkt samostatně, po konzultaci s odborníkem, nebo přímo v salonu.
 • Pracovní nástroj a náušnice jsou odeslány do sterilizátoru.
 • Specialista seznámí klienta s omezeními a poskytne také řadu doporučení pro další péči.
 • Místo vpichu na spodním rtu je pečlivě ošetřeno. Ret je zpracován jak zevně, tak vnitřně.
 • Piercer provede označení.
 • Napne ret a provede vpich.
 • Propíchnutí se provádí jehlou.
 • Náušnice se zavede a upevnění.
 • Specialista znovu ošetří ránu antiseptikem.
Ashley piercing

Omezení procedury

Ashley piercing se neprovádí na rtech pacientů s herpesem, stejně jako s kožními chorobami.Zákrok se také neprovádí u akutních respiračních virových infekcí, virových a infekčních onemocnění. Kromě toho je postup kontraindikován pro:

 • Poruchy oběhového systému;
 • Období těhotenství;
 • Nízký imunitní systém;
 • Závislost na inzulínu;
 • Nemoci dutiny ústní.Pokud dojde k porušení kontraindikací, mohou se objevit negativní důsledky, které nepříznivě ovlivní vaše zdraví.

Ashley piercing
Ashley piercing
Ashley piercing

Návod na péči

Nejdůležitějším aspektem péče o piercing je pravidelné vyplachování úst, protože v ústech se hromadí mnoho choroboplodných zárodků.Počínaje ránem, stejně jako po každém jídle, je nutné provést léčbu Miramistinem.

V prvních týdnech je nutné ránu ošetřit nejlépe vatovým tamponem. S jeho pomocí se lépe odstraňují nečistoty, krev, tuk a ichor.

První den po zákroku omezte kontakt rány s vodou. Zabraňte kontaktu kosmetiky s místem vpichu.

Chcete-li odstranit otoky a zarudnutí, musíte použít obklad Miramistin.

Trápí-li vás zarudnutí a otoky již delší dobu, ihned se poraďte s odborníkem, je důležité zánětu předcházet již v raném stadiu, než tělo náušnici začne odmítat.

Aby se Vám Ashley piercing líbil a nezpůsobil nepříjemnosti, je důležité piercing pravidelně pečlivě ošetřovat a také vybírat správný šperk. Příliš malá nebo velká dekorace může vést ke komplikacím. Proto je velmi důležité vybrat tu nejoptimálnější velikost náušnice.

Ashley piercing
Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.