Piercing Bridge - VeAn Czech
Bridge
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Piercing Bridge

Piercing získává každým dnem stále větší popularitu.

Mnoho lidí preferuje tento typ úpravy těla, protože tak demonstrují svou individualitu.

Pro jakoukoli část těla najdeme nejrůznější typy piercingu. Šperky mohou zdobit téměř celé tělo, od obočí až po intimní piercing. Piercing různých částí těla nejvíce preferuje mladší generace, protože se jedná o skvělý způsob sebevyjádření. Jeden z nejoblíbenějších typů piercingu, o kterém budeme mluvit v tomto článku, je Bridge.

Bridge piercing je neobvyklý, originální typ piercingu, který zdobí hřbet nosu. Při provádění postupu se propíchnutí provádí na úrovni očních bulv převážně horizontální metodou. Méně obvyklý je vertikální Bridge nebo jejich kombinace. Tento piercing je oblíbený mezi ženami i muži. Jde o univerzální typ a patří mezi nebezpečné a bolestivé piercingy, proto byste propíchnutí neměli provádět sami. Pokud chcete provést Bridge, měli byste se obrátit na kvalifikovaného, ​​zkušeného a prověřeného specialistu.

Piercing Bridge

Vlastnosti a kontraindikace
piercingu Bridge

K ozdobení hřbetu nosu se zpravidla používá činka, na jejíchž koncích jsou kuličky.

Bridge se stal v nedávné době velmi žádaným a každý den tento typ stále nabírá na své popularitě.

Tato obliba služby u mladší generace se vysvětluje tím, že Bridge je nejvhodnější piercing pro sebevyjádření. Piercing na hřbetu nosu vypadá neobvykle, originálně a působivě, což přirozeně přitahuje pohledy okolí a kolemjdoucích.

Důležité! Při výběru tohoto typu piercingu si musíte nejprve pečlivě přečíst kontraindikace. Bridge se nedoporučuje lidem s tenkou pokožkou. Důležité je dát si pozor na slitinu, ze které je šperk vyroben, pokud vám hrozí alergické reakce, raději neexperimentujte. Alergická reakce může vést k vážným komplikacím.

Tento typ propíchnutí je zakázán lidem, kteří mají problémy se zrakovými orgány. Pokud se u člověka aktivně rozvíjí zánět spojivek, žádný kvalifikovaný odborník nebude souhlasit s provedením piercingu. Pokud jsou na hřbetu nosu jizvy nebo popáleniny, bude to komplikovat práci piercera.

Piercing Bridge je také kontraindikován u lidí s infekčním a jiným onemocněním kůže nebo s narušeným kardiovaskulárním systémem. Těhotenství a kojení jsou nežádoucí období pro proceduru propíchnutí hřbetu nosu.

Piercing Bridge
Piercing Bridge

Preventivní opatření
a možné následky

Doba hojení hřbetu nosu trvá poměrně dlouho, úplné zatažení vpichu může trvat asi šest měsíců.

Častým jevem při hojení Bridge je otok hřbetu nosu a také otok v oblasti očí.

Za zmínku také stojí, že hned po proceduře propíchnutí nebude obličej vypadat nejlépe. Pod očima se mohou objevit nejen otoky, ale i modré kruhy. Problém s otoky a opuchnutím pomůže vyřešit studený obklad.

Abyste předešli riziku otoků, musíte si umět vybrat ten správný šperk. Náušnice by měly být pohodlné a dobře padnoucí. Pro šperk je také důležité zvolit hypoalergenní slitinu.

Je dobré si uvědomit, že horizontální propíchnutí se provádí v oblasti hřbetu nosu.Tato oblast se aktivně podílí na výrazech obličeje, tím pádem může dojít k odmítnutí šperku. Je těžké přesně říci, kdy tělo začne náušnici odmítat, tento proces ale možné včas poznat. Po sundání náušnice zůstávají prakticky neviditelné stopy. Jakmile si všimnete, že tělo šperky odmítá, měli byste okamžitě kontaktovat piercera. S největší pravděpodobností bude muset být náušnice odstraněna.

Stojí také zmínit, že se tomu lze vyhnout. Je nutné pečlivě vybrat piercera, který bude přísně dodržovat všechna hygienická a sanitární pravidla. Měli byste si vybrat správné šperky a věnovat zvláštní pozornost péči o propíchnutou oblast těla.

Piercing Bridge

Vlastnosti péče o místo vpichu

Navzdory tomu, že Bridge patří k nebezpečným a spíše bolestivým typům piercingu, stále se jedná o nejoblíbenější piercing.Aby vás Bridge potěšil a přinesl krásné a radostné emoce, měli byste pečlivě sledovat místo vpichu a včas ho ošetřit antiseptickými látkami. Je velmi důležité piercing pravidelně ošetřovat a neměnit šperk až do jeho úplného zahojení. Jak pečovat o Bridge?

Průběžně ošetřujte místo vpichu antiseptickými prostředky. Léky jako Miramistin dobře pomáhají při sterilizaci a regeneraci pokožky. Použití jódu, alkoholu nebo Novikova roztoku se nedoporučuje. Tyto léky mají dráždivý účinek na hojící se oblast.

Pokud dojde k zánětu, musí být místo vpichu ošetřeno alespoň každé čtyři hodiny.

Zbytečně se nedotýkejte místa vpichu, nemanipulujte a nehýbejte náušnicí.

Omezte návštěvy otevřených nádrží, saun, pár a bazénů.

Piercing Bridge
Piercing Bridge
Nedoporučuje se
zahřívat místo vpichu.

Během hojení vpichu je lepší se vyhnout horké koupeli.Kvalifikovaní pierceři radí neměnit náušnici dříve než po jejím úplném zahojení. Lidé velmi často nečekají, až se místo propíchnutí úplně zatáhne a náušnici vyndají. Což vede k opakovanému propíchnutí hřbetu nosu, protože vpich se velmi rychle hojí bez nasazené náušnice. Při nesprávné manipulaci může začít proces zánětu postižené oblasti.

Pokud se objeví zánětlivé procesy, které po dlouhou dobu nezmizí, měli byste okamžitě kontaktovat piercera. Pokud nelze zanícení rány odstranit antiseptickými léky a antibakteriálními mastmi, pak je třeba odstranit šperky a vyléčit samotné místo vpichu.

Piercing Bridge
Náušnice pro Bridge

Při pohledu na četné fotografie piercingu Bridge si můžeme všimnout, že nejčastější ozdobou tohoto typu piercingu je činka.Obvykle jsou podél okrajů tyčky umístěny malé kovové nebo plastové kuličky, hroty nebo oblázky. Tyčka se volí s průměrem 1,6 milimetru, délka může být různá. Délka náušnice se vybírá individuálně pro každého klienta a šperky jsou vybírány s okrajem čtyř milimetrů, protože místo vpichu může nabobtnat.

K provedení propíchnutí odborníci doporučují následující materiál pro šperky:

  • Lékařská slitina je běžně používaná slitina pro piercingové šperky. Pokud má klient alergii na slitiny niklu, je nutné zvolit jiný šperk;
  • Titan – v lékařství se titan často používá jako náhrada kostí. Tento materiál je výborný pro piercingové náušnice.
  • Bioplastický materiál je plast, který neobsahuje složky, které mohou způsobit alergické reakce.Piercing Bridge je bolestivý typ piercingu, který ale stojí za Vaši trpělivost. Pokud jste se rozhodli a vybrali si Bridge, měli byste se okamžitě připravit na dlouhou dobu hojení. Po proceduře piercingu Vám piercer poskytne řadu doporučení pro péči o propíchnutou oblast. Dodržujte tato doporučení a věnujte zvláštní pozornost péči o Váš piercing. Závisí na tom totiž nejen Váš budoucí vzhled, ale i Vaše zdraví.

Piercing Bridge
Piercing Bridge
Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.