Piercing - jehla nebo pistole - VeAn Czech
Piercing - jehla nebo pistole
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Piercing - jehla nebo pistole

Bodimodifikace těla je velmi populární oblastí.

Pomocí různých druhů piercingu lidé zdobí různé části těla. Kromě estetické krásy se touto službou člověk vyjadřuje, demonstruje svou individualitu a podtrhuje svůj osobní styl. Je také třeba poznamenat, že modifikace těla je univerzální služba, která je stejně populární jak mezi muži, tak i mezi ženami.

Při zvažování služby piercingu se mnoho lidí ptá, co je lepší pro provedení procedury: jehla nebo pistole? V tomto článku vám pomůžeme se v této otázce vyznat.

piercing - jehla nebo pistole
piercing - jehla nebo pistole

Výhody a nevýhody pistole

Mnoho mistrů provádí většinu piercingů právě pomocí pistole.

Procedura zabere málo času, vše probíhá rychle, bezbolestně a bez krve. Vše, co klient cítí, je bleskový lup.

Jak se provádí piercing pistolí?

Mistr provede označení a dezinfikuje budoucí místo piercingu. Do pistole se vloží náušnice a zajišťovač a provede se sterilizace. Pistole je namířena na označení a dojde k "výstřelu". Během sekundy je náušnice v kůži a je již zajištěna zajišťovačem. Čerstvý piercing se znovu sterilizuje.

Tyto pistole se používají především k propíchnutí ušních lalůčků, chrupavek, křídel nosu a méně často pupku.

To je samozřejmě skvělé, ale tento nástroj má také některé nevýhody, kvůli kterým mnoho mistrů dává přednost práci s jehlami. První nevýhodou je roztržení kůže. Protože při použití pistole se piercing provádí náušnicí, tkáň kůže je tím silně poškozena. Špička stonku náušnice je tupá, což vede k trhané ráně. Piercing vypadá nehezky a mohou se v něm objevovat praskliny, kde se hromadí prach a špína.

Druhou nevýhodou je, že při silném sevření zajišťovačem náušnice neproudí vzduch, což může vést k oxidaci a následným zánětlivým procesům.

Třetí nevýhodou je dezinfekce nástroje. Pistoli nelze plně sterilizovat, protože se nerozebírá. Nelze ji dobře vyčistit a dezinfikovat, což významně ovlivňuje bezpečnost klienta.

piercing - jehla nebo pistole
piercing - jehla nebo pistole
piercing - jehla nebo pistole

Použití jehel

Zkušení specialisté na piercing provádějí piercingy pouze pomocí sterilních jehel.

Proces je velmi jednoduchý:

  • Mistr provede označení budoucího piercingu;
  • Dezinfikuje kůži klienta sterilizačním přípravkem;
  • Připraví jehlu ve sterilním obalu, který otevře před klientem;
  • Jehla je dezinfikována a provede se piercing;
  • Do jehly se vloží náušnice a provede se piercing;
  • Jehla je zlikvidována.Piercing vypadá velmi upraveně, protože špička jehly je velmi dobře naostřena, což umožňuje provést piercing rychle, přesně a bezbolestně. Sterilita je přitom zachována na nejvyšší úrovni a zdraví klienta není ohroženo. Jehla může propíchnout naprosto jakoukoli část těla, což je také nespornou výhodou.

Piercing je vždy krásný, módní a efektní. Ale nejdůležitější je uvažovat o jeho bezpečnosti. Při konzultaci s mistrem se určitě zeptejte, co používá: pistoli nebo jehlu. Nyní jste seznámeni s výhodami a nevýhodami obou nástrojů, takže můžete bezpečně provést volbu.

piercing - jehla nebo pistole
piercing - jehla nebo pistole
Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.