Piercing symetrie: typy, výhody a péče - VeAn Czech
Piercing symetrie
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Piercing symetrie

Propíchnutí rtů je velmi populární služba v oblasti piercingu.


Tento typ modifikace vypadá neobvykle, zajímavě a módně.

Existuje mnoho typů propíchnutí této oblasti, s různým umístěním ozdob a různými druhy náušnic. Jak ženy, tak muži si takto zdobí obličej a každý si může vybrat typ této služby, který mu vyhovuje. Tento typ bodymodifikace umožňuje upoutat pozornost a vypadat efektně právě v této oblasti. Celkový vzhled může být atraktivní, sexy, nebo naopak odrazující pro kolemjdoucí. Každý má jiný pohled na krásu. Bodymodifikace byla praktikována již ve starověku, kdy každý propich měl zvláštní význam, dnes je to jednoduše originální způsob zdobení svého těla. Dnes se stalo módní mít takový piercing, protože to není jen krásné, ale také skvělá příležitost vyjádřit sebe, ukázat svou individualitu.

piercing symetrie

Charakteristika piercingu symetrie

Piercing Symetrie je jedním z nových a velmi originálních druhů piercingu rtů.


V současné době získává na popularitě jak mezi muži, tak mezi ženami.

Je to efektní způsob sebevyjádření, demonstrace jedinečnosti a zdůraznění svého stylu. V této oblasti se obvykle provádějí sudé otvory, které jsou ozdobeny jak stejnými, tak různými náušnicemi. Piercing se provádí jak na dolním, tak na horním rtu. Otvory jsou umístěny ve stejné vzdálenosti, zcela symetricky vůči sobě. Procedura se provádí pomocí duté nebo zahnuté jehly, jejíž tloušťka se vybírá podle průměru ozdoby. Jak bylo zmíněno výše, náušnice mohou být stejné, nebo pro originalitu různé. Provádí se párový piercing, v dolní nebo horní části ústní oblasti. Takové propichy se obvykle nazývají "kousnutí" a existuje jich dostatek: andělský, žraločí, georginový, pavoučí, psí, kybernetický, hadí, delfíní a tak dále. Piercing Symetrie vypadá velmi atraktivně, ale klient by měl vědět o možných následcích, které ho mohou čekat při nekvalitní péči. Je třeba nejen pravidelně ošetřovat poškozené místo, ale také ho chránit před zachycením a tahem za oblečení a vlasy. Neustálé zachytávání nehojeného kanálu hrozí odmítnutím náušnice, na jejímž místě zůstanou jizvy. Ty lze odstranit pomocí laserového vybavení.

piercing symetrie
piercing symetrie

Základní pravidla péče

Aby se kanály úspěšně hojily a nevznikaly zánětlivé reakce, je důležité věnovat antiseptické péči o piercing dlouhodobou pozornost.

Je také důležité dodržovat několik doporučení:

 • Po každém jídle vypláchněte ústa roztokem předepsaným odborníkem;
 • Po tři dny nepolévejte poškozené místo vodou;
 • Nevytrhávejte a neodstraňujte náušnici, dokud se otvor zcela nezhojí;
 • Zařaďte do jídelníčku vitamín B;
 • Po dobu jednoho týdne omezte konzumaci kořeněných, horkých, slaných, sladkých a kyselých jídel, aby nedošlo k podráždění;
 • Pravidelně ošetřujte oblast antiseptikem;
 • Při ošetřování opatrně otáčejte náušnicí, aby nepřirostla k poškozené tkáni.Při pravidelném ošetřování poškozené oblasti a dodržování doporučení je doba hojení rtů přibližně tři měsíce. Vše závisí na individuálních vlastnostech organismu.

piercing symetrie

Omezení pro piercing

Piercing Symetrie se neprovádí při následujících onemocněních:

 • Sklon k epilepsii;
 • Závislost na inzulínu;
 • Těhotenství;
 • Kožní onemocnění;
 • Alergie na kov;
 • Období laktace;
 • ARVI;
 • Virová, infekční onemocnění;
 • Onemocnění ústní dutiny;
 • Kazy.Je velmi důležité pečlivě vybrat salon a odborníka na piercing. Zvláštní pozornost věnujte hygienickým podmínkám, sterilnosti pracovního vybavení a nástrojů. Odborník musí během pracovního procesu přísně dodržovat všechny normy hygieny a sanitace. To je nezbytné, aby se předešlo nakažení HIV, AIDS a hepatitidou. Pamatujte, že nejdůležitější je vaše zdraví.

piercing symetrie
piercing symetrie
piercing symetrie
Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.