Beran
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Vše o tetování znamení
zvěrokruhu Berana

Berani – narození od 21. března do 19. dubna – jsou charismatičtí, cílevědomí a energičtí lidé.

Zástupci tohoto znamení jsou obvykle sebevědomí, rozhodní a dokonce i připraveni riskovat.

Berani jsou vášniví a emocionální, což lze vysvětlit jejich příslušností k elementu ohně. Lidé narození v tomto znamení jsou rození vůdci, ale často jsou netrpěliví a někdy až vznětliví. Vzhledem k tomu, že Beran miluje být středem pozornosti, tetování znamení zvěrokruhu je mezi nimi docela populární. Společně se podíváme na nejoblíbenější návrhy tetování pro znamení Berana jejich možné významy a variace.

tetování znamení zvěrokruhu Berana
tetování znamení zvěrokruhu Berana
tetování znamení zvěrokruhu Berana

Co znamená tetování se
znamením zvěrokruhu Berana?

Jak víte, pouze sám majitel tetování může znát přesný význam motivu na svém těle.Existují však všeobené interpretace tetování se znamením zvěrokruhu Berana, o kterých vám povíme níže.

Lidé si mohou nechat vytetovat souhvězdí Berana nebo znamení zvěrokruhu Berana, aby:

 • Ukázali svou originalitu a jedinečnost.
 • Zdůraznili svou příslušnost k jednomu nebo druhému znamení zvěrokruhu.
 • Rozvíjeli své určité charakterové rysy pomocí tetování.
 • Jednoduše ozdobili své tělo krásným designem.
 • Obecně je tetování se znamením zvěrokruhu Berana nejčastěji spojováno se silou a odhodláním.Jedná se o ztělesnění morální vytrvalosti a znamení vítěze. Pro odvážné a cílevědomé lidi se tak tetování se znamením Berana může stát jakousi podporou, připomínkou vnitřní síly ducha. Pro nerozhodné a rezervované lidi se tento motiv může stát silnou ochranou proti problémům a selháním.

tetování znamení zvěrokruhu Berana
tetování znamení zvěrokruhu Berana

Umístění tetování Berana:
volba nejlepší varianty

Umístění tetování obvykle závisí na velikosti, stylu a barvě provedení, které si vyberete.Kromě toho může výběr části těla pro tetování také záviset na významu, který mu přikládáte.

Pokud chcete, aby se vaše ozdoba těla stala silným amuletem, je lepší vybrat části těla, které lze zakrýt oblečením. Pokud je ale pro vás tetování znamení zvěrokruhu Berana způsobem, jak se vyjádřit, můžete si vybrat jakékoli místo.

 1. Tetování znamení zvěrokruhu Berana na zádech:
  1. Sníte o velkém tetování s mnoha dalšími prvky? Záda budou dobrou volbou pro velké motivy. Nejčastěji se pro doplnění tetování znamení Berana používají obrázky kozy, prvky ohně, lebky a podobně.
 2. Tetování znamení zvěrokruhu Berana na hrudi:
  1. Toto umístění je poměrně univerzální a umožňuje vytvářet velké i minimalistické motivy na těle. Tetování znamení zvěrokruhu Berana na hrudi vypadá obzvláště atraktivně, pokud je daná osoba v dobré fyzické kondici.
 3. Tetování znamení zvěrokruhu Berana na krku:
  1. Pokud chcete silný amulet, zvažte umístění tetování Berana na zadní straně krku. Tetování bude pro ostatní lidi neviditelné, ale pro vás bude nést silný význam;
 4. Tetování znamení zvěrokruhu Berana na zápěstí:
  1. Jde o snad nejoblíbenější umístění pro tetování mezi ženami. Toto tetování zvěrokruhu obvykle vypadá elegantně a jemně.
tetování znamení zvěrokruhu Berana
tetování znamení zvěrokruhu Berana
tetování znamení zvěrokruhu Berana

Tetování znamení
zvěrokruhu Berana pro muže

Muži ve znamení Berana jsou ovládaní živlem ohně a preferují tetování, která zdůrazňují jejich mužnost, morální a fyzickou sílu a jejich ochotu aktivně bránit své zásady a vyrovnat se s jakýmikoli potížemi.Právě proto muži často do svých tetování přidávají prvky ohně, zbraní, lebek a podobně. Muži Berani si obvykle nechávají tetovat velké velikosti za použití tmavých barev.

tetování znamení zvěrokruhu Berana
tetování znamení zvěrokruhu Berana
Tetování znamení
zvěrokruhu Berana pro ženy

Ženy často nahlížejí na tetování zvěrokruhu úplně jinak.Doufají, že jim tato ozdoba těla poslouží jako podpora v nových snahách a ochrání je před možnými nepřáteli.

Ženy milují přidávat do svých tetování znamení Berana květiny, zajímavý ornament, stejně jako hvězdy a souhvězdí. Pro tetování si většinou vybírají styl dotwork – aplikaci tetování pomocí tečkovaných vzorů, symbolů a geometrických tvarů. Existuje také určitý rozdíl ve stylu tetování: návrhy pro ženy ve znamení Berana jsou obvykle malé, elegantní a často provedené v bílé nebo červené barvě.

Stále jste si nevybrali dokonalý design pro své tetování? Na našem webu najdete rozsáhlý katalog návrhů, které vás mohou inspirovat k vytvoření vlastního vysněného tetování. Vybírejte srdcem a poslouchejte výhradně svůj vlastní vkus a přání. Pak nebudete svého výběru tetování ani den litovat.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Článek je psán žurnalisty a je pouze informativní. Jestliže jste našli chybu a nebo nesouhlasíte s tím co je tu uvedeno, informujte nás contentvean@gmail.com.
KONTAKTUJTE NÁS