17+ Tetování znamení zvěrokruhu Blíženců: Typy designu. Význam. Nápady - VeAn Czech
Blíženci
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování znamení zvěrokruhu Blíženců: význam, symboly a vlastnosti

Energičnost, nezávislost, komunikativnost, družnost, smysl pro humor, zvědavost – tyto vlastnosti dokonale charakterizují lidi patřící ke znamení zvěrokruhu Blíženců.Představitelé tohoto znamení zvěrokruhu jsou zvídaví a erudovaní společníci, kteří snadno budují vztahy s různorodými lidmi a obvykle mají mnoho přátel. Lidé narození od 21. května do 21. června patří k živlu vzduchu a vládne jim Merkur – planeta ohně. Možná právě proto se Blíženci snadno přizpůsobí jakýmkoli okolnostem a jsou vždy připraveni na dobrodružství.

Vzhledem k tomu, že Blíženci milují vyčnívat z davu a být středem pozornosti, je mezi nimi mnoho příznivců tetování. Společně se podíváme na nejoblíbenější významy tetování Blíženců, jejich umístění a trendy. Pojďme na to!

tetování znamení zvěrokruhu Blíženců
tetování znamení zvěrokruhu Blíženců
tetování znamení zvěrokruhu Blíženců

Význam tetování znamen
zvěrokruhu Blíženců

Abychom pochopili možné významy tetování, která si Blíženci vybírají, musíme se zaměřit na nejčastější symboly, které používají ve svých motivech.

Mezi nejoblíbenější prvky zvěrokruhu Blíženců patří:

 1. Glyf:
  1. Jedná se o dvě čáry spojené dvěma oblouky. Astrologové přirovnávají tento symbol Blíženců k bráně, která otevírá cestu k moudrosti a sebepoznání.
 2. Divadelní maska:
  1. Tento symbol označuje Blížencovu tendenci skrývat své skutečné emoce a myšlenky. Často se pokoušejí předstírat, že nejsou těmi, kým skutečně jsou.
 3. Dvojčata:
  1. Obzvláště běžná jsou realistická zobrazení lidí, ale i zvířecích dvojčat. Pohlaví, věk a vzhled vybraných postav přitom může být velmi různorodý.

Jak můžete vidět, tradiční prvky tetování znamení zvěrokruhu Blíženců jsou spojeny s dualitou povahy představitelů tohoto znamení.

tetování znamení zvěrokruhu Blíženců
tetování znamení zvěrokruhu Blíženců

Většina lidí však volí tetování zvěrokruhu, aby zvýraznila nebo rozvinula určité charakterové rysy spojené s jejich znamením.Astrologové tvrdí, že tetování souhvězdí Blíženců nebo znamení zvěrokruhu Blíženců může přinést pozitivní změny do života svého majitele a podpořit rozvoj intuice v pracovních i osobních záležitostech. Proto dobře zvolený návrh zvěrokruhu může sloužit nejen jako krásná ozdoba těla, ale také jako silný amulet.

Kromě toho může být význam tetování ovlivněn také barvou, stylem, velikostí a dokonce i umístěním motivu. Proto pouze jejich majitelé mohou znát konečný význam tetování znamení zvěrokruhu Blíženců.

tetování znamení zvěrokruhu Blíženců
tetování znamení zvěrokruhu Blíženců
tetování znamení zvěrokruhu Blíženců

Tetování znamení zvěrokruhu Blíženců: výběr nejlepšího umístění

Před výběrem umístění vašeho budoucího tetování se zamyslete nad jeho významem ve vašem životě.Chcete si nechat vytetovat znamení, abyste ozdobili své tělo a zaujali pohledy ostatních? Poté zvolte odkrytá místa na těle, jako jsou paže, kotníky, krk nebo klíční kosti.

Pro ty, kteří se naopak chtějí nechat tetovat, aby přinesli do svého života pozitivní změny a také získali silný amulet, doporučujeme vybrat si části těla, které lze snadno zakrýt oblečením. Mohou to být žebra, záda, hrudník nebo boky. Kromě toho je tato možnost vhodná pro lidi, kteří nechtějí mít tetování kvůli své profesi.

tetování znamení zvěrokruhu Blíženců
tetování znamení zvěrokruhu Blíženců

Populární trendy v tetování
znamení zvěrokruhu Blíženců

Návrh tetování je krajně individuální záležitost.I to je důvod, proč existuje mnoho variant tetování zvěrokruhu. Astrologové doporučují Blížencům, aby do svých návrhů přidali žluté prvky, jelikož se věří, že se jedná o nejpříznivější barvu pro Blížence, která má pozitivní dopad na jejich osud.

Návrhy Blíženců se obvykle liší stylem a lze je provést pomocí následujících technik:

 • Grafika
 • Linework
 • Realismus
 • Akvarel
 • HandpokeChcete-li svému tetování znamení zvěrokruhu Blíženců přidat šmrnc, zkombinujte tradiční symboly tohoto znamení s dalšími prvky.

Ženy si pro tetování často vybírají květiny, hvězdy, nápisy a nezapomenutelná data. Muži preferují agresivnější motivy: zbraně, ohnivé prvky, lebky a podobně.

Poslouchejte své srdce, inspirujte se jinými návrhy, buďte kreativní a určitě si ze svých snů vytvoříte tetování znamení zvěrokruhu Blíženců!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.