Minimální náklady na tetování - VeAn Czech
Minimální cena tetování
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Minimální cena tetování

Tetování má mnoho fanoušků.

Není divu, protože tato služba má obrovské množství nejrůznějších motivů a stylových interpretacích. Lidé malují na svém těle různé obrázky, od malé květiny až po velkoplošná díla na celé tělo. Často jsou tatéři dotazováni na cenu tetování. Mnozí se zajímají, proč i to nejmenší tetování, ať už je to písmeno, květina nebo pták, stojí mnohem víc, než se očekávalo. Jde o to, že pro jakékoli, i to nejmenší tetování, se jednorázové materiály používají téměř stejně jako pro velké tetování. Podívejme se tedy, co potřebuje tatér k práci s malým tetováním.

Minimální náklady na tetování
Minimální náklady na tetování
Minimální náklady na tetování

Co je zapotřebí
pro nejmenší tetování

 1. Dohoda.
  1. Vytiskne se zákaznická smlouva obsahující důležité informace. K vytištění takového dokumentu potřebujete tiskárnu, barvu, papír, elektřinu a počítač. To vše je spotřební materiál.
 2. Papír do tiskárny.
  1. Jakákoli skica je vytištěna na papír pro její další přenos na tělo klienta.
 3. Přenosový papír.
  1. Je nezbytný pro přenos obrazu na tělo. Také spotřební materiál, který navíc není vůbec levný.
 4. Doporučení pro péči o tetování.
  1. Tato doporučení jsou vydávána každému klientovi, respektive, měl by jich být dostatečný počet. K jejich vytištění také potřebujete tiskárnu, barvu a tak dále. To jsou také materiály, které stojí peníze.
 5. Jednorázové rukavice.
  1. V arzenálu mistra by mělo být mnoho jednorázových rukavic, jejichž výměna se provádí po každém klientovi.
 6. Jednorázové holicí strojky.
  1. Pro kvalitní práci si klient potřebuje oholit chloupky v místě dalšího tetování. Vzhledem k tomu, že jeden holicí strojek je určen výhradně pro jednoho zákazníka, musí mít mistr na skladě více strojků.
 7. Jehly, hubičky, krytky na barvy (uzávěry).
  1. Jsou také na jedno použití.
 8. Povinná ochrana pro funkční tetovací stroj.
  1. K tomu je potřeba jednorázový sáček na stroj a také speciální ochrana drátu, aby se o tetování neotíral. Je také nedílnou součástí.
 9. Fólie.
  1. Všechny plochy, na kterých klient sedí, jsou obaleny fólií; stůl, u kterého mistr pracuje; povrch opěrky dlaní, chodidel a tak dále. Vždy před každým klientem je výměna ochranné fólie.
 10. Návleky na boty.
  1. Pro čistotu a sterilitu. Každý, kdo vstoupí do studia, musí mít návleky na boty, které jsou samozřejmě také jednorázové.
 11. Antiseptika.
  1. Sterilizační přípravky na podlahu v pracovní místnosti, na všechny povrchy, stejně jako antiseptické přípravky na pokožku. Je to stejné pro každého klienta.
 12. Elektřina, lampa.
  1. Quartzizace se provádí každý den, to jsou také peníze.
 13. Pigment.
  1. Pro jakékoli tetování se přirozeně používají různé pigmenty, které se určitě končí.
 14. Náplast.
  1. Každý mistr ho musí mít.
 15. Suché teplo.
  1. V něm se sterilizují držáky. Spotřebovává elektrickou energii.
 16. Vazelína, vlhčené ubrousky, suché ručníky.
  1. To vše jsou spotřební materiály, které jsou nezbytné pro jakékoli, i sebemenší tetování.

Je velmi důležité pochopit, že nejdůležitější nejsou náklady na tetování, ale vaše zdraví. Je velmi důležité nešetřit na bezpečnostních otázkách. Poté, co jednou ušetříte a obrátíte se na neznámého „mistra“ s pochybnou pověstí, ale levnou cenou, utratíte ještě více peněz na další léčbu. Takové příběhy jsou velmi časté, jde o poměrně rozšířený problém. Proto v první řadě, když přijdete do tetovacího studia, měli byste věnovat pozornost podmínkám sterility, kvalitě používaných léků, pracovních nástrojů a vybavení. A teprve poté přejděte k otázce nákladů na tetování.

Minimální náklady na tetování
Minimální náklady na tetování
Minimální náklady na tetování
Minimální náklady na tetování
Minimální náklady na tetování
Minimální náklady na tetování
Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.