23+ Tetování znamení zvěrokruhu Panny: Typy designu. Význam. Nápady - VeAn Czech
Panna
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování znamení zvěrokruhu Panny: charakteristika návrhů tetování

Do znamení zvěrokruhu Panny patří lidé narození od 23. srpna do 22. září.Zástupci znamení jsou ovlivněni živlem vody, stejně jako ohnivou planetou, jakou je Merkur. Panny jsou obvykle dochvilné, rezervované, trpělivé a spolehlivé. Málokdy se dívají na svět přes růžové brýle a všechny životní situace vnímají zcela realisticky.

Kromě toho zástupci tohoto znamení zvěrokruhu často dosahují úspěchu díky své tvrdé práci a schopnosti dobře hospodařit s financemi. Zároveň si Panny cení klidu, stability a rodinného pohodlí.

tetování znamení zvěrokruhu Panny
tetování znamení zvěrokruhu Panny
tetování znamení zvěrokruhu Panny

Návrhy tetování znamení
zvěrokruhu Panny: populární významy

Vzhledem k tomu, že Panny jsou velmi pozorné a úzkostlivé, obvykle věnují tetování velkou pozornost a jen zřídka se nechají tetovat bezmyšlenkovitě nebo pro zábavu.Zástupci tohoto znamení obvykle vnímají tetování nejen jako ozdobu těla, ale také jako amulet, který je může chránit před nepřízní života.

Mezi nejčastěji používané prvky pro tetování Panny patří:

 1. Obrázek mladé dívky:
  1. Panna bývá v různých obměnách spojována se ženou. Obzvláště běžný je obraz dívky se snopkem pšenice. Tento návrh symbolizuje moudrost a prosperitu.
 2. Glyf zvěrokruhu:
  1. Latinské písmeno „M“ se specifickým ocasem je symbolem Panny, který se často používá pro tetování znamení zvěrokruhu Panny. Tento glyf znamená vodu a představuje počátek všeho živého.
 3. Souhvězdí znamení zvěrokruhu Panny:
  1. Souhvězdí Panny je největší ze všech znamení zvěrokruhu. Astrologové se domnívají, že to ovlivňuje charakter zástupců znamení, činí je klidnými a vědomými.
 4. Anděl:
  1. Tetování znamení zvěrokruhu Panny v podobě anděla s křídly symbolizuje hlubokou spiritualitu, čistotu, skromnost a harmonii. Takové tetování si obvykle vybírají lidé, kteří chtějí tyto rysy v sobě rozvíjet.

Tetování znamení zvěrokruhu Panny vám také může pomoci rozvíjet vaši intuici. Symbol Panny je spojen s čistotou a svatostí, proto toto tetování zvěrokruhu má schopnost přinést pozitivní změny do života svého majitele.

tetování znamení zvěrokruhu Panny
tetování znamení zvěrokruhu Panny

Nejlepší umístění a variace
tetování znamení zvěrokruhu Panny

Vzhledem k tomu, že se symboly Panny velmi liší velikostí a stylem, optimální umístění tetování obvykle závisí na velikosti a vlastnostech designu.Pro minimalistické motivy tatéři doporučují umístit tetování znamení zvěrokruhu Panny na žebra a pas.

Mezi další oblíbená umístění tetování pro znamení zvěrokruhu Panny patří:

 • Krk;
 • Zápěstí;
 • Kotníky;
 • Prsty.
tetování znamení zvěrokruhu Panny
tetování znamení zvěrokruhu Panny
tetování znamení zvěrokruhu Panny

Pokud sníte o motivu divy nebo anděla, doporučujeme vybrat části těla, které jsou vhodné pro masivní tetování.Například:

 • Tetování znamení zvěrokruhu Panny na zádech;
 • Tetování znamení zvěrokruhu Panny na hrudi;
 • Tetování znamení zvěrokruhu Panny na předloktí.Tyto části těla vám umožňují kombinovat tradiční symboliku Panny s dalšími prvky a experimentovat s barvami i styly.

tetování znamení zvěrokruhu Panny
tetování znamení zvěrokruhu Panny

Jak odlišit váš návrh tetování
znamení zvěrokruhu Panny

Aby byl váš návrh Panny jedinečný, doporučujeme ho doplnit:

 • Čísly 14, 3 a 5: Mohou zvýšit magický vliv tetování na život člověka.
 • Měsícem nebo Merkurem: Tyto prvky zvýší ochranné vlastnosti vašeho tetování.
 • Sněženkami, ořechy, pšenicí: Je známo, že tyto symboly mohou majiteli tetování přinést štěstí a úspěch.
 • Latinskými nápisy spojenými se zvěrokruhem: tyto prvky se obvykle používají k tomu, aby tetování získalo zvláštní význam.
tetování znamení zvěrokruhu Panny
tetování znamení zvěrokruhu Panny
tetování znamení zvěrokruhu Panny
Vlastnosti tetování
znamení zvěrokruhu Panny

Ve většině případů se tetování Panny provádí v černé barvě.Astrologové však doporučují přidat do návrhů prvky stříbrné a zelené, protože je vnímají jako příznivé odstíny pro Panny.

Styl tetování zvěrokruhu byste měli zvolit po konzultaci s umělcem. Mezi nejoblíbenější techniky pro tetování Panny patří:

 • Minimalismus;
 • Grafika;
 • Akvarel;
 • Linework.Tetování souhvězdí Panny a znamení zvěrokruhu Panny může vypadat různě a mít také různé významy.

Pokud chcete, aby vaše tetování nebylo jen vizuálně estetické, podívejte se na nejpopulárnějšími symboly tohoto znamení a porovnejte jejich význam. Pokud si s tím sami nevíte rady, vyhledejte pomoc tatéra nebo zkuste najít inspiraci pro svůj vlastní návrh v galerii prací v příslušné sekci našeho webu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.