20+ Pánská tetování nohou | Populární styly | Výhody - VeAn Czech
Pánská tetování nohou
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Pánská tetování nohou

Pánské tetování nohou je dobrý způsob, jak výhodně zdůraznit nejen svaly nohou, ale také vyjádřit charakter majitele.

Koneckonců, noha představuje velké plátno pro vytvoření tetování. Děj a symboliku obrázku lze vyobrazit extrémně detailně. Je dobré mít na mysli strukturu svalů, protože kvůli nesprávnému výběru místa může být tetování při pohybu zkresleno.

Pánská tetování nohou
Pánská tetování nohou
Pánská tetování nohou

Jaké jsou výhody
pánského tetování nohou?

Jednou z prvních výhod je bolest.

Existuje jen několik oblastí na noze, kde tetování způsobuje silnou bolest. V opačném případě vám svalová a tuková vrstva umožní snadno absolvovat sezení za sezením.

Druhým je zdůraznění těla. S pomocí tetování budou i tenká lýtka nohou vypadat hrozivě a brutálně.

Pánská tetování nohou

Populární styly a obrázky

  • Realismus. Návrhy v tomto stylu znázorňují něčí podobiznu (knižní a filmové postavy), nezapomenutelné obrazy (milovaní lidé, domácí mazlíčci), architektonické struktury nebo předměty. Tento styl obsahuje hluboké detaily a hru stínů a barev.
  • Chicano.Tento styl se pozná podle prolínání zbraní, peněz, krásných dívek, jejichž tváře často tvoří Santa Muerte, zosobňující smrt.
  • Japonský. Zobrazení kapra, draků, démonů oni, samurajů, japonské krajiny s třešňovými květy a typickou architekturou.
  • Tribal. V závislosti na kultuře kmenového tetování se na noze vyobrazuje „podpisový“ kmenový vzor. Jsou to Polynésie, Skandinávie, indický, slovanský atd.
  • Lev. Tento samec je král zvířat. Zosobnění síly a dominance. Obrázky lva mohou být použity ve spojení s jinými zvířaty, kde je umístěn v popředí, a tím se na něj přirozeně přesouvá důraz.
  • Vlk.Samotář, ale zároveň symbol věrnosti a nebojácnosti, i když jej mnozí naopak spojují se strachem. Vypadá perfektně v černobílých odstínech.
  • Příroda. Les, pole, moře - vše, co přináší mír a klid. Pro mnohé takové tetování znamená svobodu a jednotu s přírodou.
Pánská tetování nohou
Pánská tetování nohou
Pánská tetování nohou

Trendy pánského tetování nohou

Pro celou nohu se vybírá objemný příběh.

Ať už je to tetování v tribal stylu, kde každý vzor má samostatný význam, tak v kombinaci s mnoha dalšími bude schopen vyprávět svůj specifický příběh.

Nebo hyperrealismus, kde každé tetování bude hrát roli samostatné události a umístěné v určitém pořadí se přidá k chronologii událostí majitele.

Japonský styl může vyprávět určitý mýtus, který inspiruje majitele, nebo demonstrovat nejdůležitější kulturní aspekty této země.

Black Work zároveň dodá nositeli hloubku, kdy každý vzor skrývá tajemství.

Pánská tetování nohou
Malé pánské tetování nohou

Pokud masivní vzor není nic pro vás, pak si můžete vybrat ze dvou trendy stylů.

Je to Micro-realismus a nostalgické tetování ve stylu 90. let.

V mikro-realismu aplikuje tatér barvu vrstvu po vrstvě a vytváří vysoce detailní obrazy. Nemyslete si, že kvůli velikosti tetování v tomto stylu bude proces trvat méně času nebo bude jednodušší. Díky práci ve vrstvách a stínování se proces zdvojnásobuje a někdy dokonce protahuje na několik sezení.

S tetováním nostalgie 90. let je vše mnohem jednodušší. Jakýkoli předmět populární kultury z těchto let bude na noze vypadat skvěle. Zvlášť pokud jste v těch letech vyrostli a zažíváte nostalgii po bezstarostném období.

Pánská tetování nohou
Pánská tetování nohou
Pánská tetování nohou
Návrhy pánského tetování nohou

Pamatujte, že neexistují žádná omezení ohledně toho, co si můžete vytetovat na nohu.

Honit se za módou a poslouchat cizí rady nemá smysl.

Vyberte si tetování pro sebe, které bude kombinovat vnější krásu a vnitřní význam. Podívejte se na pár ukázek, jsme si jisti, že se najdete inspiraci pro vytvoření vlastního tetování.

Pánská tetování nohou
Péče o tetování nohou

Výsledek, který vám zůstane navždy, závisí na správné péči o vaše tetování, proto nezanedbávejte jednoduchá pravidla:

Na konci tetování tatér nanese na vaše tetování léčivou fólii. Tu je vhodné neodstraňovat několik následujících dní.

Po odstranění fólie je třeba tetování umýt vodou a antibakteriálním mýdlem. Nedrhněte si kůži! Jemně opláchněte mýdlo a osušte ručníkem. Přiložte na tetování obvaz nebo přilnavou fólii. Toto opakujte každých 4-6 hodin po dobu 5 dnů. Pokud jste doma, nechte tetování „dýchat“, protože nadměrné používání obvazu nebo fólie způsobuje skleníkový efekt a má příznivý vliv pro růst bakterií.

Když se ichor dostane ven, potřete tetování hojivým prostředkem, není třeba používat fólii/obvaz. Škrábání tetování je zakázáno! Toto období trvá 2-3 dny.

Poté tetování nenapařujte (koupel, sauna, horká sprcha a koupel) a neopalujte se, aby nedocházelo k opakované exfoliaci.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.