Trendy pro pánské tetování rukávy - VeAn Czech
Pánské tetování rukáv
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Co znamená v tetování rukáv?

Tetování rukávu je tetování ve velkém měřítku nebo mnoho jednotlivých tetování spojených tématem a/nebo stylem, které vytváří jednu oblast s částečným překrytím tak, aby se odstranily „švy“ mezi obrázky, které by je jinak od sebe oddělovaly.

Pánské tetování rukáv
Pánské tetování rukáv
Pánské tetování rukáv

Jak se rozhodnout pro rukáv?

Chcete-li se rozhodnout pro takto rozsáhlý projekt, měli byste vzít v úvahu několik faktorů.

 1. Čas.
  1. Jak je uvedeno výše, rukáv se nevytvoří za jedno sezení. Dosažení konečného výsledku může trvat dva až šest měsíců. Doba bude záviset na stylu a individuálních vlastnostech těla pro hojení tetování. V průměru to jsou dva týdny, ale může to trvat déle. Pokud jde o styl, černobílé tetování trvá dlouho, ale barevné trvá déle, protože barva v tetování je aplikována ve vrstvách, a proto každá vrstva vyžaduje svůj vlastní proces hojení.
 2. Jednotný design.
  1. Pokud se rozhodnete, že vaším konečným cílem bude rukáv, pak je lepší držet se od samého začátku jednoho designu a konceptu. A nejde o to, že jednotlivá tetování budou vypadat špatně na celé ploše vaší ruky. Tak tomu není. Za prvé mohou zůstat tetované samostatně a za druhé, tatér bude muset vybraný design upravit pro každé další tetování v souladu s parametry vaší ruky, což je spojeno s neúměrným natažením samotného návrhu, resp. zbytečné zmenšení designu, což může vést k nejasnostem v detailech.
 3. Tatér.
  1. Musíte si vybrat správného tatéra. Nejde zde ani o to, že si tatéři účtují o mnoho více za dodělání nebo opravu jiného díla, nebo někdy takovou práci neberou vůbec. Celá podstata spočívá v tom, že výběrem správného tatéra dojdete společně k porozumění toho, co přesně chcete nakonec získat. Tatér vám bude moci pomoci vytvořit nebo upravit návrh, který jste si vybrali a naplánovat fáze aplikace na základě parametrů vaší ruky. Nezanedbávejte tento bod. Naštěstí každý zodpovědný tatér poskytuje bezplatnou konzultaci, kde se můžete osobně setkat a sami pochopit, zda jste na stejné vlně nebo ne.

Pánské tetování rukáv
Pánské tetování rukáv

Jak pojmout rukáv tetování?

Vzhledem k tomu, že oblast paže a celé ruky je poměrně velká, tak i při volbě dvou nebo tří velkých tetování se budete stále potýkat s tím, že bude pokryta maximálně polovina rukávu.

Co dělat dál? Můžete se inspirovat hotovými návrhy rukávů na internetu nebo vytvořit jedinečný design se svým tatérem.

Pánské tetování rukáv
Pánské tetování rukáv
Pánské tetování rukáv

Na co se zaměřit:

 1. Kompletní návrh.
  1. Na začátku práce na rukávu se vytvoří obrys a poté se vyplní. Existuje i technika práce bez obrysu, ale v tomto případě se tatér musí podílet na výběru návrhů.
 2. Stylistika.
  1. Vzhledem k tomu, že se jedná o rozsáhlý projekt, stojí za to zvážit styly, které pokryjí plochu, když ne úplně, tak z 90 %. Mezi tyto styly patří Black&Grey, Black Work, Dot Work, Realismus, Fine Line. V opačném případě bude výsledek vypadat prázdný a nedokončený.
 3. Nehoňte se za módou.
  1. Ruka je jedno z nejviditelnějších a nejotevřenějších míst. Stojí za zvážení, že existují určité profese, kde by podle dress code nemělo být tetování vidět. Když si vytetujete něco momentálně trendy, možná si nakonec uvědomíte, že se vám obrázek na vaší ruce nelíbí, a to lze napravit pouze tím, že se uchýlíte k úplné černé práci. Vyberte si jen to, co považujete za věčné a pro vás důležité.

Pánské tetování rukáv
Pánské tetování rukáv

Kolik sezení je
potřeba k zaplnění rukávu?

Zde neexistuje jednoznačná odpověď.Může to trvat dvě sezení nebo to může trvat rok. Vše závisí na vašem prahu bolesti. Někteří lidé vydrží sedět 5-6 hodin, zatímco jiní vydrží sedět sotva 1,5-2 hodiny. Detailing a užití barvy také ovlivňují počet sezení. Dále vše závisí na vašem volném čase. Práce je práce a ne každý bude moci přijít na sezení přesně podle plánu jednou za dva týdny. To vše jsou záležitosti, které jsou diskutovány na předběžné konzultaci.

Pánské tetování rukáv
Pánské tetování rukáv
Pánské tetování rukáv
Jak dlouho trvá, než
se tetování na rukávu zahojí?

Rovnou bychom rádi vyvrátili mýtus, že rukáv lze zaplnit během jednoho sezení a nezbývá než se o něj řádně starat, dokud se nezahojí.To bohužel není pravda. Bude to trvat minimálně několik sezení. A minimální přestávka mezi sezeními jsou dva týdny. To je přesně tak dlouho, kolik bude vaše tělo potřebovat na zotavení. Dále jsou tu individuální vlastnosti. Například tetování na bledé kůži se hojí mnohem déle.

Pánské tetování rukáv
Pánské tetování rukáv
Trendy pro pánské rukávy

Pánská tetování do úrovně loktůČasto v této oblasti začíná rukáv gradovat, pokud mluvíme o fragmentární metodě. Pro celou oblast se vybírá návrh. Populární styly jsou:

 • Realismus
 • Tribe
 • Black Work
 • Fine Line
 • Dotwork
 • Geometrie
 • Populární černobílé vzory rukávů.

Pánské tetování rukáv
Pánské tetování rukáv
Pánské tetování rukáv

Rukáv v černé a bílé je klasickou volbou.

Vždy bude vypadat stylově a zvýrazní svaly mužské paže. Jeho korekce je mnohem jednodušší než u barevného. Níže uvedená fotografie ukazuje nejoblíbenější styly v černé a bílé.

 • Tribe
 • Hyperrealismus
 • Japonský styl
 • Fine Line
 • Dotwork

Pánské tetování rukáv
Pánské tetování rukáv
Tetování rukávu celebrit

Pokud vás zajímá, jak bude rukáv vypadat na veřejnosti nebo v průběhu času, pak vás můžeme ujistit že fantasticky!

Existuje mnoho celebrit, které mají vytetovaný celý rukáv nebo polovinu rukávu, což dodává individualitu jejich stylu a osobnosti. Např:

 • Post Malone
 • Lil Peep
 • Tom Hardy
 • Dwayne Johnson
 • Oliver Sykes
 • Sergio Ramos
 • LeBron James

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.