Nápady na Pánské Tetování Rukou: Jak Vybrat a Co Znamenají - VeAn Czech
Pánské Tetování Rukou
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Nápady na mužská tetování rukou

Jedním z nejoblíbenějších a viditelných míst pro tetování je ruka.Pánská tetování ruky se vyznačují svou originalitou, právě toto místo si totiž pro svá tetování vybírají nejčastěji muži, kteří mají silný charakter, jsou výrazní a rádi vyčnívají z davu.

Podle statistik ale právě těchto tetování také často litují. Pojďme se blíže podívat na významy a možnosti tetování rukou, abyste svého tetování v budoucnu nemuseli litovat i vy.

Pánské Tetování Rukou
Pánské Tetování Rukou
Pánské Tetování Rukou

Co znamená tetování ruky?

Dokonce i v dávných dobách si mužští zástupci určité části společnosti tetovali své ruce proto, aby vyjádřili svou příslušnost k dané třídě.Zvyky některých kmenů zahrnovaly tetování mužů na ruku, vyjadřovali tak jejich zasvěcení a příslušnost ke kmeni. Hluboké kořeny symboliky mužského tetování na rukou zanechaly stopy v moderním významu takového tetování.

Pánské tetování může o svém majiteli hodně vypovědět, i když do něj sám nevkládal žádný konkrétní význam. Sám fakt, že si nechal udělat tak nápadné tetování, je potvrzením jeho odvahy, odhodlání a originality.

  • Tetování s geometrickými tvary a jasnými liniemi naznačuje důslednost a preciznost majitele. Náramky, prsteny, řetízky a další tetování tohoto typu mají velmi často hluboký význam, slouží totiž jako ochrana nebo talisman.
  • Zvířata. Pánské tetování se vyznačují obrázky dravých zvířat. Často jsou to lvi, tygři, vlci. Predátoři nejsou vždy symbolem nebezpečí, velmi často takové tetování odráží určité charakterové vlastnosti, které jsou zvířeti připisovány.
  • Pták jako tetování pro muže symbolizuje svobodu, takové tetování preferují lidé milující svobodu, kteří si cení své nezávislosti. Při výběru ptáka pro své tetování se berte v úvahu i symboliku opeřence.Význam není ale vždy jednoznačný, samotné tetování je velmi individuální způsob sebevyjádření a jeho skutečný smysl zná pouze jeho majitel.

Pánské Tetování Rukou
Pánské Tetování Rukou

Typy mužského tetování rukou

Počet variací tetování pro muže je obtížné vyjmenovat, můžeme je ale sjednotit podle jejich umístění.Tetování lze umístit přímo na horní část ruky, dlaně, zápěstí nebo kloubů. Pokud si klient přeje, může být potetovaná celá plocha. Tetování na ruce je často pokračováním rukávu, který doplňuje.

Existuje mnoho stylů tetování v závislosti na barvě provedení: jednobarevné, barevné; na tématu: zvířata, symbolika, abstrakce, portréty. Pro pánská tetování je typická rostlinná a květinová tématika, častěji však stylizovaná. Velmi oblíbené jsou nápisy na ruce, často jsou používány cizí slova a fráze. Málokdy se muži nechají tetovat ve svém rodném jazyce.

Abyste se neztratili v obrovském množství možností, měli byste se poradit s tatérem, sdělit mu své nápady, prohlédnout si fotografie a hotové motivy mužských tetování.

Pánské Tetování Rukou
Pánské Tetování Rukou
Pánské Tetování Rukou

Je tetování ruky bolestivé?

Intenzita bolesti při tetování primárně závisí na prahu bolesti každého člověka, pro některé oblasti těla ale najdeme jednotící ​​charakteristiky.V místech, kde jsou kosti a šlachy nejblíže povrchu kůže, je proces tetování nejpatrnější. Jedním z těchto míst jsou ruce. Navíc se zde nachází velké množství nervových zakončení, jelikož příroda nadělila rukám vysokou citlivost.

Právě proto ani malý obrázek nebo nápis na vaší ruce nebude tím nejpříjemnějším zážitkem ve vašem životě. Tato oblast je však pro tetování velmi oblíbená. Kromě toho existuje mnoho speciálních anestetik, které vám pomohou snížit citlivost. Hlavní věcí v tomto případě je výběr zkušeného tatéra, jehož portfolio prací obsahuje tetování na rukou, jde přece jen o specifickou oblast, která se vyznačuje mnoha specifiky a riziky.

Pánské Tetování Rukou
Pánské Tetování Rukou
Malé elegantní
tetování na mužské ruce

Malé tetování s minimálním množstvím detailů je velmi oblíbené, jelikož má často pro majitele velký význam.Pro tento typ tetování se vybírají květiny, malé nápisy (data, iniciály), stylizované obrázky a geometrické tvary.

Ptáci, zvířata, runové symboly nebo hieroglyfy, jednoduše jakýkoli obrázek, pokud je správně navržen zkušeným tatérem, bude vypadat velmi stylově. Hlavní věcí je vybrat vhodný design a vytvořit individuální návrh.

Kromě symbolického významu mají taková tetování i praktický význam: jeho majitel do budoucna plánuje velké tetování a chce se na něj pořádně připravit. Malé tetování pak vhodně doplní větší projekt.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.