Párové tetování - VeAn Czech
Párové tetování
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Párové svatební tetování

Dnešní mladí lidé se velmi liší od svých vrstevníků před dvaceti až třiceti lety.

Na mnoho věcí se dívají jinak, včetně tradic a obřadů. A novomanželé se nápadně liší od předchozích generací novomanželů. Moderní chlapci a dívky dnes nejsou o nic horší, o nic lepší, jsou prostě jiní. Jsou odvážnější, bystřejší a sebevědomě mluví o svých pocitech. Mají touhu po sebevyjádření. A dnešní kluci a dívky ukazují své povahové rysy velmi často pomocí tetování. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších trendů naší doby. Proto není divu, když do salonu přijde pár novomanželů s požadavkem, aby pro ně udělal párový obrázek na tělo.

Párové  tetování

Co je to svatební
párové tetování?

Párové či dabované tetování je pro mnoho zamilovaných párů příležitostí, jak si uchovat vzpomínky na společnou dovolenou, den nebo výročí svatby.

Takový krok může být potvrzením vážnosti záměrů o společnou budoucnost. Jelikož nikdo bez citů nebude dělat tetování, které mu zůstane na celý život. Když se dva lidé milují, pojí se citově i duchovně. Párové tetování je nástroj, symbol, který milující pár ještě více spojuje.

Párové  tetování
Párové  tetování

Co jsou svatební tetování?

Role svatebního nebo párového tetování může být symbolická nebo funkční.

V druhém případě se tetování provádí na prstenících a nahrazuje tradiční snubní prsteny.

Symbolické obrázky na těle jsou zaměřeny na vytvoření neviditelného duchovního spojení mezi jejich majiteli. Za tímto účelem:

  • Stejná tetování jsou aplikována na stejné části těla chlapa a dívky (na kotnících, na zápěstích);
  • Jeden obrázek je „rozkrojen“ na dvě části, po jedné každému z dvojice: poloviny jednoho srdce, slova jedné fráze „společně - navždy“, ruce držící jednu nit;
  • Obrazy se vzájemně doplňují např. luk a šíp, zámek a klíč, kytara a noty, deska a gramofon.Obrazy na těle pro chlapa a dívku mohou být provedeny ve stejné barvě nebo se mohou lišit. Hlavní věc je, že párový obraz dává smysl.

Důležité: Mistři nedoporučují dělat tetování jmen milenců nebo dat, protože život je nepředvídatelný a často překvapí. Možná pár se rozloučí a tetování zůstane nepříjemnou vzpomínkou na manželství. Při výběru motivu je lepší zvolit neutrální obrázky, které společně nesou hlubokou symbolickou zátěž a jednotlivě mohou být vnímány jako úhledná, neutrální kresba.

Výběr párového tetování může být obtížnější proces než výběr individuálního motivu, protože se nebere v úvahu názor jednoho klienta, ale dvou najednou. Mistr musí promyslet všechny detaily, aby se ujistil, že je zohledněn názor každého partnera. To platí i pro styl, velikost, umístění tetování.

Párové  tetování

Na co si dát pozor?

Pokud se vy a váš partner rozhodnete udělat tento krok, měli byste být odpovědní za výběr:

  • Mistra - aby bylo duplicitní nebo párové tetování krásné a přesné, nezapomeňte kontaktovat zkušeného tatéra pro tuto službu. Prohlédněte si portfolio specialisty, abyste mohli posoudit jeho schopnosti. Pamatujte, že oprava obrazu je mnohem obtížnější než to udělat od začátku. Navíc když jde o párové tetování.
  • Motivu - Tetování se může v průběhu času poněkud změnit (jasné obrysy jsou vymazány nebo rozmazané), takže stojí za to vybrat motivy, a jejichž vizuální vnímání tento proces téměř neovlivní. Ujistěte se, že se vám obraz opravdu líbí, protože tetování zůstane na těle navždy.Pokud se rozhodnete pro tento krok, připravte se na menší bolesti. Pokud je vaše tolerance bolesti nízká, lze použít lokální lék proti bolesti. A přítomnost milovaného člověka vedle vás, který s vámi půjde touto cestou, vám dodá odvahu vyrovnat se s bolestí. Díky tomu dostanete krásnou připomínku tak důležité události ve vašem životě, jako je svatba.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.