Populární styly tetování - VeAn Czech
Populární styly tetování
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Populární styly tetování

Do salonu přijde návštěvník a řekne: „Chci krásné tetování,“ avšak nedokáže jaké právě.

Každý mistr se pravděpodobně setkal se situací, když si klient těžko vybírá, hlavní je, aby to bylo „krásné“. Ale krása je relativní pojem, takže tento článek není věnován mistrům, ale uživatelům, kteří plánují udělat obrázek na tělo, přemýšlejí o stylu.

Existuje mnoho stylů tetování. Někteří mistři navíc dokážou kombinovat prvky dvou nebo více uměleckých směrů v rámci jednoho obrazu. Jaké umělecké techniky jsou používány v tetování?

Populární styly tetování
Populární styly tetování
Populární styly tetování

 • Gravírování na těle se provádí černou barvou. Tento styl se vyznačuje jasnými čárami a stínováním. Výsledkem je, že se na kůži vznikne jasný grafický obrázek.
 • Biomechanika: Obraz obsahuje mechanické prvky, náhradní díly, součástí: kroužky, ložiska, kotouče a čipy. Velmi často mistři malují roztržený díl. Působí dojmem, že vyčnívá z kůže.
 • Tetování ve stylů organika kombinuje na první pohled synkretické formy a projevy: mechaniku a rostlinné / zvířecí motivy.
 • Pro minimalismus je charakteristická elegantní jednoduchost. Tetování se provádí v jedné nebo dvou barvách, má malou velikost. Jako námět lze použít různé symboly, flóru, faunu, knižní ilustrace.
 • Linework: tento styl se vyznačuje množstvím rovných čar, které se skládají do kresby.
 • Realismus: portréty a tetování provedené z fotografií, živé projevy realistického stylu v tetování.
 • Orientální: styl zahrnuje kresbu bizarních ptáků a ryb v orientálním stylu. Gejša, bojovníci, draci, vějíře, paví pera, velká poupata - to vše motiv doplňuje nebo se stává jejím základem.
 • Old School: Tento styl byl jedním z prvních v segmentu uměleckého tetování. Zahrnuje zobrazení kotev, stuh, lebek, hvězd na kůži. Charakteristickým rysem stylu jsou masivní černé obrysy.
Populární styly tetování
Populární styly tetování

 1. Tribal.
  1. Černé monotónní obrazy představují geometrický vzor. V dávných dobách takové kresby používali Keltové a Maorové, kteří je považovali za ochranu před zlými duchy. Dnes tetování v tomto stylu hraje estetickou roli.
 2. Trash polka.
  1. Tento styl uměleckého tetování vám umožňuje ukázat výzvu k zastaralým obecně uznávaným konceptům, zákonům, moderním trendům. Charakteristickým rysem tohoto stylu je kontrast černé a červené barvy. Tetování je často doplněno tištěným textem.
 3. Blackwork.
  1. Tetování v této technice předpokládá velký černý obrázek na kůži. Ale jen černý obrázek není blackwork, ale černý čtverec nebo kruh jsou nespornými znaky tohoto stylu.
 4. Dotwork.
  1. Složité obrázky provedené v tomto stylu mají jasné geometrické tvary. Rysem této techniky je, že kresba se provádí s tečkami. Intenzita obrazu závisí na hustotě jejich umístění.
 5. Polynésie.
  1. Tetování v polynéském stylu je barevné a bohaté. Kresby jsou složeny z ornamentálních prvků, často po sobě jdoucích - tahy, čary, klikatky, vlny. Takové obrázky vypadají masivně, agresivně. A umísťují se na zápěstí, nohou, hrudníku a zádech.
 6. New school.
  1. Abstrakce, humor, fantasy - hlavní nálady tetování New school. Obrázky jsou velmi blízké graffiti. Objevují se v několika jasných, jedovatých barvách. Objevují se velmi krásné a jasné obrazy, pokud se práce ujme zkušený mistr.
 7. Akvarel.
  1. Perfektní tetovací styl pro romantické, citlivé lidi. Získá se krásný obrázek, ​​jako by byl nakreslen barvami na kůži. Velmi působivě.
 8. Pohanský.
  1. Pokud chcete na těle zobrazit symboly a totemy, pak je pohanský styl pro vás.

Ve skutečnosti dnes existuje asi 200 stylů uměleckého tetování. Popsali jsme něco málo přes tucet. A o každém z nich se můžete dozvědět více v jakémkoli specializovaném salonu VeAn. Specialisté sítě tetovacích studií, otevřených po celé Ukrajině, vám rádi poradí a vytvoří jedinečnou skicu budoucího tetování ve stylu, který se vám líbí.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.