21+ Tetování znamení zvěrokruhu Raka: Typy designu. Význam. Nápady - VeAn Czech
Rak
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování znamení zvěrokruhu
Raka: vše, co potřebujete vědět

Loajální, plachý a bystrý Rak je považován za nejzáhadnější znamení zvěrokruhu.Lidem narozeným od 22. června do 22. července vládne živel vody. Zástupci tohoto znamení jsou emocionální, plaší a někdy rozmarní.

Jedná se o jedno z nejpozoruhodnějších znamení. Hlavní charakterové rysy, které Raky odlišují od ostatních znamení zvěrokruhu: empatie, plachost, zranitelnost, ušlechtilost, opatrnost a předvídavost.

tetování znamení zvěrokruhu Raka
tetování znamení zvěrokruhu Raka
tetování znamení zvěrokruhu Raka

Populární návrhy tetování pro znamení Raka a jejich význam

Nejoblíbenějším symbolem znamení zvěrokruhu Raka je stejnojmenný vodní živočich.Proto není divu, že lidé pro své návrhy tetování často používají vlny, mušle a další vodní tvory.

Zajímavé je, že raci jsou také spojováni s mystickými vlastnostmi. Někteří lidé tedy věří, že raci mohou cestovat časem a měnit rozhodnutí učiněná v minulosti. Proto jsou tetování znamení zvěrokruhu Raka obzvláště oblíbené mezi lidmi, kteří chtějí změnit sebe a svůj život.

Kromě toho může tetování raka symbolizovat:

 • Touhu po sebevzdělávání;
 • Neustálou obnovu;
 • Harmonii s přírodou;
 • Znovuzrození nebo dokonce reinkarnaci.Na jedné straně může tetování raka symbolizovat odvahu, vytrvalost, připravenost zaútočit na nepřítele a bojovat až do konce. Na druhou stranu mohutná skořápka tohoto zvířete naznačuje izolaci, vytrvalost a trpělivost.

Obrácené číslo 69 je dalším oblíbeným symbolem pro znamení zvěrokruhu Raka a často se používá v návrzích pro tetování. Předpokládá se, že toto znamení představuje obrácené drápy raka a také symbolizuje koncept Jin a Jang.

tetování znamení zvěrokruhu Raka
tetování znamení zvěrokruhu Raka

Nejlepší umístění tetování
znamení zvěrokruhu Raka

Vzhledem k tomu, že symboly spojené se znamením zvěrokruhu Raka jsou malé, lidé tohoto znamení si obvykle vybírají pro tetování:

 1. Zápěstí:
  1. Tetování znamení Raka a zvláště tetování souhvězdí Raka na této části těla vypadá velmi elegantně. Není žádným překvapením, že si ženy často vybírají zápěstí pro minimalistický a drobný design zvěrokruhu.
 2. Krk:
  1. Toto umístění může dodat vašemu tetování extra sílu a sloužit jako silný amulet. Má se za to, že tetování na krku chrání svého majitele před nepřáteli a přináší vnitřní mír.
 3. Hrudník:
  1. Tato část těla je alternativní možností pro ty, kteří stále preferují rozsáhlá tetování, která kombinují různé prvky, barvy nebo styly. Zvláště tetování znamení Raka na hrudi je oblíbené mezi muži, kteří chtějí zdůraznit svou sílu, mužnost a brutalitu.
tetování znamení zvěrokruhu Raka
tetování znamení zvěrokruhu Raka
tetování znamení zvěrokruhu Raka

Vlastnosti tetování se
znamením zvěrokruhu Raka

Tetování je téměř vždy o osobních preferencích, vkusu a hodnotách.Návrhy tetování pro znamení zvěrokruhu Raka však mají stále řadu podobných rysů.

 1. Barevné schéma.
  1. U tetování s Rakem lidé obvykle volí monochromatické vzory. Astrologové však doporučují používat barvy, které jsou spojeny s prvkem vody: modrou, zelenou a tyrkysovou. Vzhledem k tomu, že lidé narození v tohoto znamení zvěrokruhu jsou ovládáni Měsícem, mohou do svých návrhů přidat také prvky bílé a stříbrné.
 2. Doplňkové prvky.
  1. Chcete-li svému tetování znamení zvěrokruhu Raka přidat zvláštní nádech, můžete kombinovat tradiční symboly znamení s dalšími prvky. Oblíbené jsou návrhy s vodními obyvateli a rostlinami, perlami, hvězdami, geometrickými vzory a také nápisy v tématu zvěrokruhu.
 3. Populární styly.
  1. V tetování znamení zvěrokruhu Raka se zřídka kombinují různé styly kvůli velikosti návrhů.Mezi nejoblíbenější techniky tetování pro znamení zvěrokruhu Raka patří:

 • Minimalismus
 • Handpoke
 • Černobílé tetování
tetování znamení zvěrokruhu Raka
tetování znamení zvěrokruhu Raka
Tetování znamení zvěrokruhu Raka: proč si vybrat motiv zvěrokruhu

Tetování se znamením Raka se může stát mocným amuletem nebo jednoduše atraktivní ozdobou těla.Tradiční symboly tohoto tetování a hlavně různá znázornění raka v kombinaci s dalšími prvky budou vypadat stylově na jakékoli části těla.

Pokud preferujete miniaturní tetování, zvažte tetování souhvězdí znamení zvěrokruhu Raka, symbolické nápisy nebo obrácené číslo 69. Obecně se nebojte experimentovat a být kreativní. Poslouchejte své chutě a pocity a inspirujte se také katalogem návrhů na našem webu. To vše vám pomůže vytvořit tetování vašich snů.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.