18+ Tetování znamení zvěrokruhu Ryb: Typy designu. Význam. Nápady - VeAn Czech
Ryby
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování znamení zvěrokruhu Ryb: typy návrhů a jejich významy

V tomto článku se podíváme na tetování, které si vybírají zástupci nejcitlivějšího znamení zvěrokruhu – Ryby.Lidé narození mezi 19. únorem a 20. březnem mají obvykle dobře vyvinutou intuici. Jsou kreativní, flexibilní a dokážou se přizpůsobit jakýmkoli životním okolnostem.

Ryby lze jen stěží nazvat společenskými a sociálně aktivními. Velmi pečlivě a důkladně si vybírají své přátele a prostředí obecně. Abyste se k zástupcům tohoto znamení přiblížili, musíte si nejprve získat jejich důvěru.

tetování znamení zvěrokruhu Ryb
tetování znamení zvěrokruhu Ryb
tetování znamení zvěrokruhu Ryb

Tetování znamení zvěrokruhu Ryb: kombinace estetiky s hlubokými významy

Vzhledem k tomu, že Ryby jsou obecně kreativní, klidné a nápadité, rády si vybírají tetování, které rezonuje s jejich vnitřním světem.Mezi nejoblíbenější symboly pro toto znamení zvěrokruhu patří různé vodní živly a vodní živočichové.

Z tohoto důvodu návrhy pro tetování znamení zvěrokruhu Ryb často obsahují obrázky ryb, vln nebo mušlí. Tyto motivy často naznačují bystrou mysl, emoční rovnováhu a vnitřní harmonii majitele tetování.

Tradiční tetování pro znamení zvěrokruhu Ryb vypadá jako dva půlměsíce otočené zády k sobě a spojené vodorovným pruhem. Tento motiv symbolizuje dvě ryby, které plavou v různých směrech, přičemž jsou spolu navzájem úzce spojeny.

Někteří lidé spojují tento obraz se symboly Jin a Jang, které představují rovnováhu mezi vším, co na světě existuje.

tetování znamení zvěrokruhu Ryb
tetování znamení zvěrokruhu Ryb

Kromě toho může tetování souhvězdí Ryb nebo znamení zvěrokruhu Ryb znamenat následující:

 • Touhu po svobodě a kreativitě;
 • Touhu stát se nezávislejší;
 • Hledání životní rovnováhy;
 • Touhu po klidu a balancu.Tetování znamení zvěrokruhu Ryb obvykle značí touhu člověka po kreativitě a svobodném vyjádření myšlenek a pocitů. Z tohoto důvodu jej lze považovat za mocný amulet, jehož prostřednictvím majitelé tetování nacházejí svou cestu a hlavní smysl života.

tetování znamení zvěrokruhu Ryb
tetování znamení zvěrokruhu Ryb
tetování znamení zvěrokruhu Ryb

Nejlepší umístění pro tetování znamení zvěrokruhu Ryb

V některých případech umístění tetování ovlivňuje nejen jeho vzhled, ale také jeho význam.Aby symbol na těle mohl sloužit svému majiteli jako silný amulet, je lepší ho vytetovat na oblastech těla, které lze skrýt oblečením. V tomto případě je vhodné zvolit:

 • Tetování znamení zvěrokruhu Ryb na krku;
 • Tetování znamení zvěrokruhu Ryb na žebrech;
 • Tetování znamení zvěrokruhu Ryb na zápěstích;
 • Tetování znamení zvěrokruhu Ryb na kotnících.Uvedená umístění budou vhodná zejména pro minimalistické návrhy. Například tetování souhvězdí Ryb nebo glyf tohoto znamení zvěrokruhu na žebrech nebo zápěstí bude vypadat žensky a dokonce i trochu mysticky.

tetování znamení zvěrokruhu Ryb
tetování znamení zvěrokruhu Ryb

Tetování znamení zvěrokruhu Ryb: nápady na provedení návrhů

Tetování znamení zvěrokruhu Ryb: nápady na návrhy: nápady na návrhy.Většina symbolů, které jsou spojeny se znamením zvěrokruhu Ryb, vypadají celkem lakonicky – malá velikost, nedostatek dalších prvků a stylistický minimalismus. Co však mají dělat ti, kteří milují originální a dokonce jedinečné motivy? Máme pro vás pár tipů!

 1. Používejte výrazné barvy:
  1. Astrologové doporučují zvolit fialové, růžové a lila odstíny, aby zdůraznili kreativitu, neustálé nadšení a žízeň po nových nápadech, které jsou Rybám vlastní. Navíc se tyto barvy perfektně hodí k vodní povaze znamení. Kromě toho takové barvy nedovolí těmto zástupcům zvěrokruhu upadnout do melancholických myšlenek, ke kterým jsou náchylní.
 2. Přidejte zajímavé prvky:
  1. Chcete-li zvýšit pozitivní dopad tetování souhvězdí Ryb, můžete kombinovat tradiční symboly tohoto znamení zvěrokruhu s vodou nebo nebeskými prvky. Přidejte například hvězdy, planetu Neptun, Měsíc a podobně. Chcete-li zvýraznit svou kreativní povahu, můžete pro návrh tetování použít různé květiny (zejména jasmín) a také nápisy, které jsou pro vás symbolické.
 3. Experimentujte se styly:
  1. Tatéři doporučují pro tetování znamení zvěrokruhu Ryb zvolit techniku ​​akvarelu. Tato technika umožňuje vytvořit efekt vzdušnosti a beztíže. Tento efekt vypadá obzvláště skvěle na rybích ploutvích. Styl akvarelu se vyznačuje použitím velkého množství jasných odstínů a „nastříkání barvy“ . Díky tomu vám tato technika umožňuje experimentovat s barvami a tvary. Kromě toho můžete akvarel kombinovat i s jinými styly.
tetování znamení zvěrokruhu Ryb
tetování znamení zvěrokruhu Ryb
tetování znamení zvěrokruhu Ryb

Tetování souhvězdí Ryb nebo znamení zvěrokruhu Ryb jsou zřídka masivní nebo drsná. Vzhledem k symbolům, se kterými je toto znamení spojeno, taková tetování obvykle vypadají stylově a minimalisticky.Chcete-li vybrat tu nejlepší možnost, vyhledejte dostupné návrhy na internetu nebo si vytvořte vlastní. Pamatujte, že proces vytváření tetování je posvátný, takže věnujte velkou pozornost hledání svého tatéra.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.