27+ Tetování znamení zvěrokruhu Štíra: Typy designu. Význam. Nápady - VeAn Czech
Štír
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování znamení
zvěrokruhu Štíra:
trendy a tendence

Znamení Štíra se vztahuje na osoby narozené mezi 23. říjnem a 21. listopadem.Štíři mají většinou silný charakter, pevnou vůli a neotřesitelné zásady. Přestože jsou zástupci tohoto znamení zvěrokruhu ovlivněni vodním živlem, mají vášnivou a vznětlivou povahu. Štíři jsou upřímní, čestní a vášniví.

Není divu, že právě takoví lidé si často vybírají tetování se svým znamením zvěrokruhu za účelem zdůraznění svých charakterových vlastností nadělených od přírody nebo pro jejich rozvinutí. Co tedy víme o tetování znamení zvěrokruhu Štíra? V tomto článku se podíváme na hlavní významy, umístění a vlastnosti návrhů pro zástupce tohoto znamení.

tetování znamení zvěrokruhu Štíra
tetování znamení zvěrokruhu Štíra
tetování znamení zvěrokruhu Štíra

Nejoblíbenější významy tetování
se znamením zvěrokruhu Štíra

Abychom pochopili možné významy tetování znamení zvěrokruhu Štíra, podíváme se blíže na symboly, které jsou s ním spojeny.Obvykle si pro tetování zvěrokruhu Štíři vybírají návrhy se zvířetem stejného jména, hady a také korálovce (známější jako okřídlené hady).

Jak je známo, štíři jsou malá pavoukovitá zvířata s osmi nohami a 3-6 páry očí. Tito tvorové nejsou jen zkušení predátoři. Některé druhy štírů mohou svým jedem způsobit smrtelné nebezpečí i lidem.

Proč si tedy lidé při vytváření návrhů pro svá budoucí tetování vybírají tak děsivý symbol? Mnoho lidí si Štíry spojuje se spravedlností, odhodláním, silou a osamělostí. Proto jsou tetování Štírů oblíbené nejen u lidí tohoto znamení zvěrokruhu, ale také mezi těmi, kteří chtějí zdůraznit svou vnitřní sílu, odvahu a schopnost vyrovnat se s jakýmkoli problémem.

Je však třeba si uvědomit, že význam tetování znamení zvěrokruhu Štíra se může lišit v závislosti na barvě, umístění a stylu obrázku.

tetování znamení zvěrokruhu Štíra
tetování znamení zvěrokruhu Štíra

Tetování znamení
zvěrokruhu Štíra:
možnosti umístění

Optimální umístění designu závisí na jeho velikosti a vašich očekáváních od samého tetování.Chcete si pořídit efektní amulet nebo jen ozdobit své tělo stylovým designem? I odpověď na tuto otázku určuje nejlepší umístění tetování se znamením zvěrokruhu Štíra.

Tetování ŠtíraVzhledem k velikosti štíra vypadá takové tetování atraktivně na jakékoli části těla. Existují však místa, která jsou mezi příznivci tetování extrémně populární:

 • Tetování znamení zvěrokruhu Štíra na krku;
 • Tetování znamení zvěrokruhu Štíra na předloktí;
 • Tetování znamení zvěrokruhu Štíra na hrudi;
tetování znamení zvěrokruhu Štíra
tetování znamení zvěrokruhu Štíra
tetování znamení zvěrokruhu Štíra

Tetování souhvězdí Štíra.

Ti, kteří preferují tajemné a zajímavé vzory, si často vybírají tetování se souhvězdí Štíra. Nejčastěji takové kresby slouží jako účinný amulet a chrání svého majitele před negativitou. Astrologové proto doporučují vybrat si oblasti těla pro tetování souhvězdí Štíra, které lze v případě potřeby zakrýt oděvem:

 • Žebra
 • Solar plexus
 • Boky
 • Lopatky
tetování znamení zvěrokruhu Štíra
tetování znamení zvěrokruhu Štíra

Tetování glyfu znamení Štíra:Štíři jsou spojeni s latinským písmenem „m“ se šipkou. Štíři, kteří preferují minimalistická a stylová tetování, si často vybírají tento glyf pro své návrhy. Toto tetování vypadá obzvláště zajímavě na:

 • Zápěstí
 • Kotnících
 • Vnitřní straně prstů
 • Krku
tetování znamení zvěrokruhu Štíra
tetování znamení zvěrokruhu Štíra
tetování znamení zvěrokruhu Štíra

Tetování znamení
zvěrokruhu Štíra:
nápady na návrhy:

Představitelé znamení zvěrokruhu Štíra, zejména ženy, často experimentují s návrhy tetování, aby jim dodali zajímavý a dokonce až jedinečný vzhled.Mezi nejoblíbenější nápady mezi ženami tedy patří následující:

 1. Barevné kombinace:
  1. Pokud chcete, aby vaše tetování štíra vypadalo méně agresivně, můžete jej zkombinovat s růží nebo jinou květinou. Rostlina může být umístěna do štíra nebo na špičku ocasu. Takové tetování ukazuje všestrannost člověka, jelikož tento motiv kombinuje romantické nálady se silnou vůlí.
 2. Nebeská tělesa:
  1. Měsíc, planety a souhvězdí se běžně používají jako další prvky pro tetování Štíra. Lidé tak dávají najevo svou příslušnost k tomuto znamení zvěrokruhu a posilují jeho ochranné vlastnosti.
tetování znamení zvěrokruhu Štíra
tetování znamení zvěrokruhu Štíra

Muži zároveň rádi kombinují symbol Štíra s dalšími prvky, zejména:

 1. Nápisy:
  1. Lidé často do svých návrhů přidávají nápis „Štír“ velkými písmeny nebo fráze, které pro ně mají zvláštní význam. Díky tomu je tetování souhvězdí Štíra agresivnější a výraznější;
 2. Realistické prvky:
  1. Pro realistické zobrazení štíra se na pozadí často přidává poušť, písek nebo slunce;
 3. Zbraň:
  1. Přidáním meče, brnění nebo štítu k motivu samotného Štíra můžete zdůraznit svou bojovnou povahu, odvahu a vnitřní sílu. Proto není divu, že takové návrhy jsou mezi muži velmi oblíbené.

Jak můžete vidět, tetování souhvězdí Štíra nebo jen návrh se stejnojmenným zvířetem se může stát nejen ozdobou vašeho těla, ale také mocným amuletem. Experimentujte se styly a barvami, přidejte zajímavé prvky a nebojte se být kreativní. Díky tomu vytvoříte tetování vašich snů.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.