11+ Tetování znamení zvěrokruhu Střelce: Typy designu. Význam. Nápady - VeAn Czech
Střelec
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování znamení zvěrokruhu Střelce: populární významy a návrhy tetování

Narodili jste v období od 22. listopadu do 21. prosince?Gratulujeme, jste představitelem jednoho z nejvíce svobodomyslných, čestných a zásadových znamení zvěrokruhu. Střelci patří k elementu ohně, takže jsou to obvykle emocionální, vášnivé a živé osobnosti. Lidé v tohoto znamení jsou obzvláště citliví vůči nespravedlnosti a lži. Střelci jsou dobrodruzi milující svobodu, kteří po celý život usilují o seberozvoj a zdokonalování.

Společně se podíváme na vlastnosti tetování znamení zvěrokruhu Střelce a pokusíme se určit možné významy a varianty jeho návrhů.

tetování znamení zvěrokruhu Střelce
tetování znamení zvěrokruhu Střelce
tetování znamení zvěrokruhu Střelce

Co mají společného
Střelec a kentaur?

Znamení zvěrokruhu Střelce je spojeno s kentaurem jménem Cheirón – nejmoudřejším a nejtalentovanějším ze všech kentaurů.Podle mýtů se Cheirón rozhodl stát se kentaurem, aby unikl své ženě, která se dozvěděla o nevěře svého manžela.

Při jednom z lovů ho jeho přítel Hercules nešťastnou náhodou zranil a způsobil mu takovou bolest, že jediným řešením byla kentaurova smrt. Proto požádal o výměnu své nesmrtelnosti za možnost stát se souhvězdím.

Právě to nyní známe jako souhvězdí Střelce.

tetování znamení zvěrokruhu Střelce
tetování znamení zvěrokruhu Střelce

Tetování znamení zvěrokruhu
Střelce: populární významy

Tetování Střelce obvykle provádí odhodlaní, pracovití lidé, kteří znají svou hodnotu.Majitelé těchto motivů na těle jsou připraveni překonat jakékoli výzvy na cestě za svými sny a většinou se spoléhají jen sami na sebe.

Ve většině případů si lidé nechávají tetovat Střelce, aby zlepšili své vlastnosti zděděné po jejich znamení zvěrokruhu a připomněli si, že pro ně není žádný problém neřešitelný.

Toto tetování se však líbí nejen Střelcům, ale také:

  • Těm, kteří provozují své vlastní podnikání;
  • Lovcům;
  • Cestovatelům;
  • Lidem se silnou vůlí.Kromě toho, že jsou tetování znamení zvěrokruhu Střelce esteticky atraktivní, mají obvykle hluboký význam, takže se zřídka dělají „jen pro zábavu“. Pamatujte, že význam se může lišit v závislosti na různých aspektech.

tetování znamení zvěrokruhu Střelce
tetování znamení zvěrokruhu Střelce
tetování znamení zvěrokruhu Střelce

Symboly a umístění tetování
znamení zvěrokruhu Střelce

Optimální umístění tetování závisí na jeho velikosti, stylu a účelu.Proto se podíváme na nejoblíbenější možnosti návrhů pro Střelce a části těla, na kterých budou vypadat působivě.

Tetování znamení zvěrokruhu Střelce s kentauremTento návrh obvykle vyžaduje hodně místa, protože motivy kentaura jsou rozsáhlé a často se kombinují s dalšími prvky. Proto pro takové tetování doporučujeme zvolit umístění:

  • Tetování znamení zvěrokruhu Střelce na zádech: pokud si chcete nechat udělat velké a agresivní tetování.
  • Tetování znamení zvěrokruhu Střelce na hrudi: vhodné zejména pro muže, kteří se mohou pochlubit atletickou postavou.
  • Tetování znamení zvěrokruhu Střelce na předloktí: vhodné umístění pro ty, kteří preferují skryté tetování kvůli své profesi.
tetování znamení zvěrokruhu Střelce
tetování znamení zvěrokruhu Střelce

Tetování souhvězdí StřelceDíky skutečnosti, že ne každý má rád velké motivy, tetování souhvězdí Střelce jsou velmi oblíbené zejména u žen. Předpokládá se, že tento symbol bude pro své majitele sloužit jako talisman a dokonce jim pomůže při těžkých životních rozhodnutích. Pokud sníte o tetování souhvězdí Střelce, je lepší vybrat si následující části těla:

  • Žebra;
  • Krk;
  • Boky.Ženám tetování souhvězdí Střelce pomůže zdůraznit jejich ženskost i romantiku a zároveň posílí charakterové vlastnosti, jako je odhodlání a rozhodnost.

tetování znamení zvěrokruhu Střelce
tetování znamení zvěrokruhu Střelce
tetování znamení zvěrokruhu Střelce

Tetování luku a šípuPokud jste zastánci minimalismu nabízí se pro vás právě tato varianta. Taková tetování vypadají stejně dobře na jakékoli části těla a lze je kombinovat s různými prvky. Můžete například přidat květiny, hvězdy nebo elegantní monogramy,tak bude vaše tetování Střelce romantičtější, nebo je možné použít prvky ohně ke zvýraznění vaší dravosti.

tetování znamení zvěrokruhu Střelce
tetování znamení zvěrokruhu Střelce
Pojďme si to shrnout

Tetování znamení zvěrokruhu Střelec je vhodné pro silné a sebevědomé lidi, stejně jako pro ty, kteří se snaží tyto své vlastnosti rozvíjet.Vzhledem k tomu, že existuje mnoho symbolů spojených s tímto znamením zvěrokruhu, každý si může snadno vybrat pro sebe tu nejlepší variantu.

Pokud jste se stále nerozhodli, jaké tetování chcete, zkuste se inspirovat v katalogu návrhů na našem webu. Navíc si díky neuronové síti můžete vygenerovat prototypový návrh. Přejděte do sekce „Neurální síť tetování“ a vyplňte prázdné pole.

Ať už si vyberete jakýkoli návrh, ujistěte se, že rezonuje s vašimi pocity a myšlenkami. Pokud ano, každé takové tetování může přinést pozitivní změny do vašeho života.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.