Nápady tetování ženského rukávu 27 + fotky - VeAn Czech
Tetování rukávu pro ženy
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování ženského rukávu

Ženy si vždy vybírají své šperky se zvláštní péčí, jelikož každý z nich je nepochybně naplněn zvláštním individuálním významem.Totéž lze říci o výběru jejich tetování, berme v potaz skutečnost, že taková ozdoba se bude nosit mnohem déle než jakýkoli jiný doplněk.

Proto je tetování rukávu vhodné pouze pro odvážné, cílevědomé ženy a dívky, které přesně vědí, co chtějí a vědí, jak dosáhnout svých cílů.

Tetování není jen ozdobou, která s vámi zůstane na dlouhou dobu, ale také způsobem sebevyjádření, demonstrujícím osobnost prostřednictvím jedinečných vzorů.

Tetování ženského rukávu
Tetování ženského rukávu
Tetování ženského rukávu

Tetování ženského
rukávu na celé ruce

K tetování se stále často přistupuje s předsudky, zvláště k velkým tetováním na ženách, jako je celý rukáv.Tetování rukávu je velké tetování, které pokrývá celou paži od ramene po zápěstí, někdy také pokrývá část ruky nebo prstů. Vše záleží pouze na odvaze nositele a fantazii tatéra provádějícího dílo.

Existují dva způsoby, jak udělat tetování rukávu: vytvořit celý návrh najednou a aplikovat celý obrázek, nebo postupně kombinovat několik kreseb do jednoho celku a přidat celkový příběh.

Zvláštností velkých tetování je, že na ruce jsou místa se zvýšenou citlivostí a ne vždy je možné vše tetovat napoprvé. Všechno také závisí na návrhu a hustotě obrazu. Proces vytváření rukávu je dlouhý, někdy bolestivý a samozřejmě drahý. Pouze ti nejvytrvalejší a nejodvážnější lidé jsou schopni tento krok udělat.

Tetování ženského rukávu
Tetování ženského rukávu

Tetování ženského rukávu –⁠ nápady

Než začnete hledat konkrétní nápady pro své ideální tetování, měli byste se rozhodnout o stylu budoucího tetování:

 • Realismus – realistické detailní kresby (portréty, květiny, zvířata), lze provést barevně nebo černobíle;
 • Ornamentální – oblíbené v dámském tetování, jde o vzor podobný krajce –⁠ květinový nebo geometrický vzor bez úplného znázornění prostoru, vytváří efekt lehkosti a vzdušnosti;
 • Blackwork je tetování, které nezanechává žádný nepotetovaný prostor, obvykle jsou všechna místa bez vzoru nakreslena černě;
 • Chicano tetování jsou velmi originální tetování, která nejsou vhodné pro každého: zvláštnost tohoto stylu je v obrázcích – karty, rulety, střelné zbraně, květiny, peníze;
 • Japonský styl je sofistikovaný květinový styl se spoustou detailů a bohatými barvami;
 • Old School – tetování bez pozadí, velmi často tento typ zahrnuje tetování různé doby aplikace, časem spojené do rukávu;
 • Biomechanika je tetování z kategorie „velmi populární v úzkých kruzích“ – takové obrázky docela realisticky „přemění“ vaši ruku na „mechanickou“.Po výběru stylu pro vaše tetování je mnohem snazší vybrat detaily obrázků pro vytvoření návrhu, inspirovaného příklady krásných děl. Kromě toho je pro tatéra mnohem jednodušší vybrat pro vás dokonalé tetování, pokud ví, co přesně se vám líbí.

Tetování ženského rukávu
Tetování ženského rukávu
Tetování ženského rukávu

Tetování od zápěstí k lokti

Poměrně populární je polorukáv nebo tetování, které zabírá část paže od zápěstí po loket.Už jen proto, že jeho aplikace vyžaduje mnohem méně času a plocha pro návrh je dostatečně velká na provedení příběhu v tetování s plným významem.

Existuje pouze jedna malá nevýhoda: čím blíže jsou šlachy a kosti k povrchu kůže, tím silnější jsou nepříjemné bolestivé pocity. Co byste ale neudělali pro krásu?!

Tetování od zápěstí po loket si mohou dovolit odvážní jedinci – je to místo, kde je téměř nemožné tetování skrýt.

Pro výrazné tetování se často volí velmi osobní motiv: nezapomenutelná data nebo události, jména nebo citáty s osobním významem, zejména na vnitřní straně paže. Část paže od lokte k zápěstí je zřídka určena pro čistě estetické návrhy. Ano, hluboký význam je často skrytý mezi sekundárními obrazy, ale to je starostí tatéra.

Tetování ženského rukávu
Tetování ženského rukávu
Tetování barevného
ženského rukávu –⁠ nápady

Počet nápadů na tetování pro ženy nelze spočítat, můžeme je zkusit ale sjednotit podle tématu:

 • Květinové motivy. Jemné akvarelové kytice, bohaté girlandy květin nebo krajkové květinové vzory – vyberte si, co se vám líbí! Květiny jsou přítomny v mnoha ženských a mužských tetováních, protože květiny mají mnoho významů, takové kresby jsou plné informací pro ty, kteří vědí, jak je číst;
 • Vesmírná tématika. Sluneční a lunární symboly, obrazy vesmírných těles: hvězd, planet, komet a dokonce celých souhvězdí a systémů;
 • Zvířata, ptáci, hmyz, obojživelníci a ryby –⁠ od realistických po kreslené postavy, vše závisí na vašich preferencích;
 • Mořské téma – zahrnuje nejen ryby a řasy, ale také další obyvatele podmořského světa: hvězdice, koníky a medúzy.Inspirací pro návrh se může stát cokoli, hlavní je poslouchat své srdce, jedině tak najdete tetování, které vás může těšit mnoho let.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.