22+ Tetování znamení zvěrokruhu Vah: Typy designu. Význam. Nápady - VeAn Czech
Váhy
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Vše, co musíte vědět o
tetování znamení zvěrokruhu Vah

Váhy jsou jedním z nejmírumilovnějších, nejspolehlivějších a zároveň nerozhodných znamení zvěrokruhu.Zástupci tohoto znamení usilují o harmonii ve všem. Váhy, které jsou citlivé na krásu a umění, umí být přirozenými diplomaty. Často se také mohou pochlubit výjimečnou silou vůle, odhodláním a neochvějnou touhou být vůdcem v jakémkoli sporu.

Lidé narození od 24. září do 23. října jsou silně ovlivněni energií Venuše a živlem vzduchu. Váhy jsou workoholici, kteří se snaží zlepšit životy ostatních. Jsou fyzicky odolní a mají dobrý smysl pro humor. Tito lidé jsou obvykle chytří, dobře vychovaní, taktní a čestní.

Vzhledem k tomu, že zástupci tohoto znamení zvěrokruhu tíhnou ke všemu krásnému, často se nechávají tetovat za účelem zdobení svých těl. Váhy ale nejsou tím nejrozhodnějším znamením zvěrokruhu, jsou obvykle velmi náročné na své návrhy a do detailu promýšlejí i ty nejmenší detaily.

tetování znamení zvěrokruhu Vah
tetování znamení zvěrokruhu Vah
tetování znamení zvěrokruhu Vah

Tetování znamení zvěrokruhu Vah: oblíbené symboly a jejich význam

Váhy zaujímají první místo v hitparádě oblíbených symbolů pro znamení zvěrokruhu Vah.Zosobňují věčné hledání rovnováhy a harmonie, zákona a řádu. Kromě toho může tento prvek symbolizovat neustálé pochybnosti, které trápí duši Vah.

Vzhledem k tomu, že Váhy jsou považovány za skutečné intelektuály, často v jejich tetování zvěrokruhu můžete najít obrázek srdce, knihy nebo dokonce mozku.

Jak je zřejmé ze symboliky Vah, tetování s tímto znamením zvěrokruhu může znamenat čestnost, hledání harmonie a spravedlnosti. Tetování znamení zvěrokruhu Vah je symbolem rovnováhy mezi dobrem a zlem. Tetování mohou svému majiteli pomoci najít harmonii s vnitřním a vnějším světem, vyhnout se konfliktům a ochromujícím životním situacím.

Význam tetování Vah také závisí na rovnováze mezi dvěma miskami zobrazených vah. Pokud jsou v rovnováze, pak se dotyčný bude s největší pravděpodobností snažit o harmonii a klid. V případě, kdy jedna miska převažuje druhou, vidíme preferované životní hodnoty daného člověka. Pokud jsou například na jedné misce mozky a druhá je prázdná, pak takové tetování symbolizuje, že majitel motivu klade na první místo chladnou a střízlivou mysl než pocity nebo emoce.

tetování znamení zvěrokruhu Vah
tetování znamení zvěrokruhu Vah

Tetování znamení
zvěrokruhu Vah pro muže

Váhy jsou považovány za znamení mužské energie.Tetování s váhami může nejen zdůraznit vlastnosti, jako je agresivita, sebevědomí a mužnost, ale také je vyrovnat, čímž se jedinec stane klidnějším a soustředěnějším.

Muži většinou volí masivní tetování Vah v tmavých barvách. Jako další prvky preferují hady, meče, bohyni spravedlnosti Themis a podobně.

Vzhledem k velikosti motivů k nejoblíbenějším umístěním pro muže Váhy patří:

  • Tetování na hrudi;
  • Tetování na zádech;
  • Tetování na stehnech;
  • Tetování na předloktí.Tyto části těla jsou ideální pro velké návrhy a umožňují experimentovat se styly, barvami a velikostmi obrázků. Pokud chcete získat silný amulet, je lepší vybrat části těla, které lze zakrýt oblečením: záda, hrudník, břicho a podobně.

tetování znamení zvěrokruhu Vah
tetování znamení zvěrokruhu Vah
tetování znamení zvěrokruhu Vah

Tetování znamení
zvěrokruhu Vah pro ženy

I mezi ženami jsou oblíbené tetování se symboly Vah.Obvykle se však liší od provedení mužských motivů. Ženy si často vybírají malé a minimalistické tetování s osobním symbolickým významem. Volí tradiční symbol Vah - váhy, ale často preferují i ​​další prvky spojené s tímto znamením zvěrokruhu: tetování souhvězdí znamení zvěrokruhu Váhy, miniaturní srdíčka, obrázky Venuše, nápisy v tématu zvěrokruhu a podobně. Ženy také rády dodávají svým tetováním vizuálně atraktivní prvky: květiny, zajímavé spirály, geometrické vzory nebo nebeská tělesa. Dámské tetování znamení Váhy vypadá vždy jemně a přitažlivě. Zdůrazní ženskou romantickou energii, touhu po harmonii a kreativní povahu.

tetování znamení zvěrokruhu Vah
tetování znamení zvěrokruhu Vah
Pojďme si to shrnout

Tetování znamení zvěrokruhu Vah bude dobrou volbou pro lidi zaměřené na svůj vnitřní svět a osobní prožívání.Jedná se o skvělou volbu pro příznivce tetování, kteří hledají rovnováhu a vnitřní klid.

Motivy Vah jsou obvykle vizuálně estetické, zřídka se vyskytují ve velkých velikostech a slouží svým majitelům jako účinný ochranný talisman. Dobře zvolený návrh zvěrokruhu může nejen zdobit vaše tělo, ale také pomoci rozvíjet, nebo se zbavit určitých charakterových vlastností.

I přesto, že jsou Váhy náchylné k neustálým pochybnostem, pokud budete výběr vašeho tetování brát vážně, nebudete pak svého kroku v budoucnu nikdy litovat. Nebojte se proto změn, buďte kreativní a splňte si své nejdivočejší fantazie o vašem znamení zvěrokruhu!

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.