22+ tetování kotníku pro ženy | Varianty designu - VeAn Czech
Ženské tetování kotníku
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Tetování kotníku pro ženy

Tetování na noze je jedním z nejneobvyklejších a nejzajímavějších, přitahuje pozornost, zvláště pokud byl vybrán ten správný motiv.Mnoho známých osobností umisťuje svá tetování na kotníky, obliba této oblasti proto stále roste.

Tento typ tetování je vhodný pro mladé dívky a ženy budující kariéru, protože je lze snadno schovat pod kalhoty nebo boty. Kotník je ale také velmi citlivé místo a před tetováním byste měli vše pečlivě zvážit. Podívejme se blíže na možnosti a nápady na tetování na noze obecně a konkrétně na kotníku.

tetování kotníku pro ženy
tetování kotníku pro ženy
tetování kotníku pro ženy

Významy tetování kotníku

Ženy často preferují roztomilé akvarelové kresby zobrazující zvířata nebo květiny, ale existuje také obrovské množství možností pro malé tetování na kotníku s konkrétním významem.Vybrali jsme jen několik nejoblíbenějších z nich:

  • Pro demonstraci lásky ke svobodě, nezávislosti a odhodlání si vybírají ptáky nebo delfíny.
  • Motiv kotvy, řetězu a variace znaku nekonečna symbolizují stabilitu a stálost (ale vše závisí na kontextu, znak nekonečna je často kombinován s jinými motivy tak, aby se umocnil jejich vlastní význam).
  • Křídla, peříčka, lapače snů jsou návrhy, které odrážejí váš vnitřní svět, duchovní svobodu a symbolizují tvůrčí schopnosti, kreativitu a spiritualitu.
  • K vyjádření spirituality se často používají í symboly z různých náboženství: kříže, růžence, mandaly, mehndi, lotosové květy atd.
  • Poupata a drobné jemné kytičky jsou ideální pro romantické dívky, jako symbol čistoty a ženskosti.
  • Používají také nápisy a památná data – zde je již symbolika individuální.Majitelka tetování si pro každé tetování na kotnících vybere svůj vlastní význam, který se může, nebo nemusí shodovat se stereotypem jeho významu. Tetování bude jen vaše a jen vy rozhodujete, co na něm bude vyobrazeno a co to pro vás bude znamenat.

tetování kotníku pro ženy
tetování kotníku pro ženy

Typy dámského tetování kotníku

Existují nepochybně tisíce možností pro dámské tetování kotníku, všechny jsou zcela odlišné.Je jich zkrátka tolik, že je velmi obtížné je systematizovat, přesto se o to ale pokusíme.

Nejharmoničtěji působí tetování, které se přizpůsobí přirozené stavbě dané části těla v tomto případě kostí na noze. Častou volbou je vytetovaný náramek na kotníku (existuje mnoho možností: řetízky, růžence, květinové vzory nebo kudrnaté větve, nápis obepínající nohu a další). Tento typ tetování vypadá velmi jemně a žensky, zdůrazňuje krásu nohou a dokonale doplňuje vzhled majitelky.

Tetování může být objemné, detailní, se zápletkou s mnoha detaily nebo malé stylizované tetování v minimalistickém stylu. Dále jsou možné geometrické tvary nebo vzory, abstrakce a nápisy. Vhodné jsou i vesmírná témata, symboly nebo hrdinové vašich oblíbených kreslených filmů a anime. Ať už si vyberete jakýkoli typ tetování, hlavní je, že se vám líbí, protože jde o součást vašeho života.

A nakonec jsme pro vás připravili ožehavé téma, nad kterým ženy často přemýšlejí.

tetování kotníku pro ženy
tetování kotníku pro ženy
tetování kotníku pro ženy

Bolí tetování kotníku?

Máme pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a druhou ne tak dobrou.Nepříliš dobré je, že v místech, kde kosti a šlachy vyčnívají blíže k povrchu kůže, je pocit při aplikaci tetování vždy nepříjemnější. Kotníky jsou navíc přirozeně citlivou partií. Dobrá zpráva ale je, že existuje tolik léků proti bolesti a lokálních anestetik, že tetování na kotníku není tak hrozné. Moderní technologie tetování jsou bezpečné a jemné, úspěšně tak pomáhají snižovat bolest.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.