Permanentní make-up od očima - VeAn Czech
Permanentní make-up kruhů pod očima
7 akciových nabídky
od VeAn Tattoo!
Získej SVOJÍ slevu!

Permanentní make-up
kruhů pod očima

Mnoho lidí se setkávají s problémem, jako je tmavé kruhy pod očima.

Tmavé kruhy v oblasti očí mohou naznačovat zdravotní problémy, nedostatek vitamínů, spánku a špatnou výživu. Důvodem jejich vzniku je také kouření nebo častý stres, neustálé přepracování. Navíc se tento problém často dědí. Důvodem je tenká kůže v oblasti očí, přes niž jsou viditelné cévy, kvůli tomu má člověk tmavé kruhy pod očima. S věkem se mění i pokožka a stává se ještě tenčí, takže kruhy jsou ještě viditelnější.

Poměrně často jsou kruhy pod očima příznakem onemocnění vnitřních orgánů, nejčastěji ledvin. Pokud se náhle objeví takový problém okamžitě konzultujte s lékařem. Pokud to nejsou vážné zdravotní problémy se dá takovou vadu řešit i jinak. Mnozí k tomu používají kosmetiku. Není však snadné tónovat tuto tmavost pomocí tonálního základu, protože tonální krém tuto vadu nezakrývá, ale ještě více na to upozorňuje.

Je lépe použít korektor, který kruhy na nějakou dobu zamaskuje, je třeba jen zvolit správný odstín. Maskování tmavých kruhů pod očima korektorem trvá poměrně dlouho. Nejdříve je třeba pleť vyčistit, poté nanést bázi pod make-up, poté nanést korektor, pak lehce přepudrovat transparentním pudrem. Ne každý má ale na takový přístup čas a příležitost.

Moderní technologie se vyvíjejí obrovskou rychlostí a takový problém, jako je modravost v oblasti očí, se odstraňuje velmi snadno a na dlouhou dobu. Odborníci vám nabízejí využití moderní služby permanentního make-upu.

Odstranění kruhů pod očima

Výhody procedury

Permanentní make-up kruhů pod očima je naprosto bezpečná procedura.

Použité pigmenty problém nejen skryjí, ale pleť kolem očí vyživí vitaminovým komplexem. Samotná procedura je druh peelingu, který stimuluje pokožku a omlazuje ji. Pigment se vybírá v souladu s tónem pleti klienta a vstřikuje se do vrstev kůže, čímž se defekt upravuje.

Tento postup přináší úžasný efekt, kvalifikovaný zkušený specialista vytvoří permanent tak, aby vše vypadalo přirozeně. Permanentní barvivo je vstřikováno pod vrstvu melaninu. Takže v létě je opalování obličeje ideální, není žádný efekt lehkých brýlí. Takové maskování vydrží až pět let. Efekt trvá u každého jinak, protože metabolický proces každého člověka je individuální.

Odstranění kruhů pod očima
Odstranění kruhů pod očima
Odstranění kruhů pod očima

Nuance procedury

Po sezení bude na ošetřovaném místě po dobu tří až čtyř dnů pozorován mírný otok a zarudnutí.

Poté vznikne ochranná krusta, chránící poškozenou pokožku před vnějšími vlivy. Kůru netřete a neodlupujte po celou dobu hojení, sama se odloupne. Doba hojení trvá asi měsíc, teprve po úplném obnovení pokožky bude možné vyhodnotit výsledek. Po rehabilitačním období znovu navštivte svého mistra, ten zhodnotí výsledek a v případě potřeby předepíše opravu.

Pro dosažení skutečně kvalitního a přirozeného permanentního make-upu je důležité se domluvit o službu do profesionálního salonu, u prověřeného mistra s kvalifikací. Pouze zkušený mistr ideálně vybere požadovaný odstín pigmentu a formu permanentního make-upu pro vás. Čeká vás kompletní konzultace v profesionálním salonu, získáte odpovědi na všechny otázky týkající se procedury. Také můžete být jistá nejen kvality budoucího maskování, ale i své bezpečnosti. Protože salon používá vysoce kvalitní nástroje, dobré efektivní vybavení, vysoce kvalitní pigmenty. Hygienické podmínky jsou na nejvyšší úrovni.

Odstranění kruhů pod očima
Odstranění kruhů pod očima

Příprava na sezení

Před permanentním make-upem kruhů pod očima mistři doporučují dodržovat určitá pravidla:

  • Den před procedurou se neopalujte;
  • Omezte používání léků, které rozšiřují krevní cévy;
  • Nejezte těžké jídlo;
  • Omezte používání energetických nápojů, včetně čaje a kávy, a také se vzdát Coca-Coly.Procedura permanentního make-upu trvá asi dvě hodiny s dodržením podmínek bezpečnosti a pohodlí klienta.

Během prvních pěti dnů bude barva pigmentu jasnější, než jste očekávali. Po konečné obnově pokožky se barva vrátí do normálu. Během rehabilitačního období se pod očima může objevit zarudnutí, edém a odlupující se kůra. Během tohoto období se pravidelně pečujte o místo, mistr předepíše všechny přípravky pro vaši péči.

V době péče o pleť zbytečně se nedotýkejte poškozeného místa, neodlupujte krustu a netřete oči. Nenavštěvujte saunu, bazén, posilovny, solárium a otevřené vodní nádrže. Po nějakou dobu nepoužívejte dekorativní kosmetiku.

Odstranění kruhů pod očima
Oprava

Pokud vám mistr doporučil opravu, neodmítejte tuto službu.

Díky tomu se dá opravit i nejmenší nuance permanentního make-upu. Korekce umožňuje opravit odstín pigmentu, vyrovnat barvu a také opravit problémové oblasti. První korekce musí být provedena přes měsíc po permanentním make-upu. Poté odborník sám stanoví datum dalšího sezení. Je důležité tuto službu nezanedbat, protože bez ní bude kvalita permanentního make-upu neuspokojivá.

Krásná, dokonalá pleť na obličeji je touhou všech dívek a žen, protože každá chce vypadat svěže a krásně v denní i noční době. Existují však různé kožní defekty, jenž je velmi obtížné a někdy i nereálné skrýt pomocí dekorativní kosmetiky. Jedním z takových problémů jsou tmavé kruhy pod očima. Ale nezoufejte, vždycky se najde řešení. V tomto případě je to permanentní make-up, díky kterému na dlouhá léta zapomenete na problémy svého obličeje a budete si užívat svěžesti své pokožky.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.