Akvarelové tetování - VeAn Czech
Akvarel

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Získejte slevu na jakýkoli Akvarel

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Akvarelem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Akvarelové tetování

Akvarel se od ostatních stylů tetování liší svou lehkostí a vzdušností, na první pohled jej lze snadno zaměnit s body artem.

Specialisté, kteří mají obrovské zkušenosti s aplikací tohoto stylu, mohou přesně zprostředkovat všechny přechody odstínů, hladké skvrny barev a vody. Tetovací akvarel je velmi žádaný, s jeho pomocí můžete účinně zdůraznit svou jedinečnost a jas.

Akvarel má zvláštní styl, který je podobný malbě barvami:

  • Měkké, lehké, hladké tahy a polotóny;
  • Jemnost barevných přechodů, rozmanitost odstínů, hra polotónů;
  • Různé kapky, rozmazaná místa, kapky a cákance.Obrys a jasné hranice, jako v jiných tetování, v akvarelu prakticky chybí, proto tento styl vypadá tak vzdušně a lehce. Akvarel je často kombinován s jinými styly tetování, takové kombinace vypadají neuvěřitelně krásně a velkolepě. V podstatě se jedná o různé nápisy v akvarelových cákancích, nebo přechod monotónní reality do barevného akvarelu. Obrázky ve stylu akvarelu jsou v různých velikostech a malá barevná květina bude vypadat stejně působivě jako velký obraz.

Určení velikosti akvarelového tetování je obtížné, velkou roli v tom hrají poletující cákance a nedostatek obrysu, čímž vzniká plovoucí efekt.

Ztělesnění akvarelu je možné v široké škále obrazů, a to jak v naivních dětských kresbách, tak v dílech malby na celé zadní straně. U akvarelu není důležitý děj, ale jeho provedení, proto se nesnažte v obrazech hledat

zvláštní význam, jen obdivujte jeho pestré barvy.

Akvarelové tetování

Preference v
tomto stylu

Nejprve si této techniky všimlo krásné ženské pohlaví.S pomocí ladných, lehkých obrázků v hladkých přechodech s jemnými barvami dívky zdůrazňují svou ženskost, něhu a krásu. Zvláště populární mezi ženskými tetováními v tomto stylu jsou různé květiny, malá zvířata a ptáci a mnoho dalšího. Akvarel se však neomezuje pouze na barvy, má mnoho obrázků pro mužské tetování, které se vyznačují tuhostí spiknutí (mystické obrazy, lebky, krev, nože, meče atd.). Nejoblíbenější obrazy abstrakce ve stylu akvarelu účinně zdůrazňují styl člověka.Existuje také mnoho skic, které jsou také velmi žádané:

  • Mytologie (nejkrásnější draci, ohnivý fénix, pohádkový jednorožec, obrazy japonských zvířat v personifikaci démonů);
  • Téma květin (barevné růže, světlé máky, jemný lotos a tak dále);
  • Náčrtky zvířat (vlk, lišky, mývalové, panda, velryba, ptáci, barevní motýli a další);
  • Lidské portréty, stejně jako domácí mazlíčci, siluety postav;
  • Barevná příroda, různé krajiny;
  • Různé položky v akvarelu.Akvarelové tetování preferují především kreativní, romantičtí, zasnění lidé, kteří chtějí vyniknout, zdůraznit svou jedinečnost a nepochybně se jim to daří.

Akvarelové tetování
Akvarelové tetování

Stylové provedení

Takové jedinečné, barevné, na rozdíl od jakéhokoli jiného stylu tetování jsou vytvořeny mistrem pomocí konvenčních nástrojů.V takových obrazech mistr vkládá nejen zkušenosti a dovednosti, ale také svou duši, let myšlení a fantazie. Proto akvarelové tetování vždy vypadá velmi nepřekonatelně. Existuje velké množství specialistů na tetování, ale ne každý dokáže přesně zprostředkovat tok odstínů a rozmazání barev běžným inkoustem. Proto musíte být při výběru mistra velmi opatrní, obraťte se na někoho, kdo má značné zkušenosti s aplikací akvarelových obrázků.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.