Tetování Andělů - VeAn Czech
Andělé

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Anděla?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Andělem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací náčrtky andělů

Andělé jsou krásná duchovní stvoření, fantastická stvoření s nádhernými křídly.

Téměř každé náboženství popisuje anděly ve svých legendách a obdařilo je nejen nadpozemsky krásnými rysy, ale také neuvěřitelnou silou. Obraz andělů je velmi populární v tetovacím průmyslu a je velmi žádaný mezi dívkami a mezi zástupci mužské poloviny. Andělské tetování je vyplněno speciálním označením, které se mění podle toho, kterého z andělů jste si vybrali. Existuje několik typů: cherubové, padlí andělé, ochránci a víly - každý z těchto tvorů nese zvláštní výklad, o kterém vám povíme v tomto článku.

Tetování Andělů

Význam
cherubínů v tetování

Cherubové jsou malí andílci v podobě dětí se zlatými vlasy a nebesky modrýma očima.

Ztělesňují nevinnost a čistotu a také chrání člověka před různými problémy. Nejznámějším cherubínem je Amor, dítě s kudrnatými zámky, které zná každý, nosí luk a zlaté šípy. Amor dává lidem lásku, čistotu a chrání člověka před neopětovanou láskou.

Obrazy dětského anděla si zpravidla častěji vybírají dívky a zdůrazňují jejich čistotu.

Tetování Andělů
Tetování Andělů

Archandělé

Archandělé jsou nejvyšší andělé - bojovníci zobrazováni s meči nebo kopími.Tato stvoření ztělesňují ochranu člověka a jeho boj proti temnotě. Boj se přitom odehrává nejen s temnotou okolního světa, ale i uvnitř sebe sama. Na základě toho tetování s obrazem archanděla ztělesňuje neustálý vnitřní boj člověka.

Tetování Andělů

Padlý anděl

Padlí andělé jsou bytosti, které byly vyhnány z ráje.Výběrem této skici pro tetování člověk říká, že v minulosti udělal chybu, která mu vzala něco důležitého.

Často také můžete najít tetování s tmavým okřídleným tvorem. Temný anděl (Reaper of Souls) znamená, že se člověk bojí smrti, tetování mu každý den připomíná, že v životě musíte ocenit každý okamžik.

Tetování Andělů
Tetování Andělů

Pohádkové obrázky

Víly k nám přicházejí z fantasy světa, který zobrazuje mnoho různých elfů, víl a andělů.

Okřídlená stvoření z fantasy světa nesou označení lehkost, nevinnost a hravost.

Tetování Andělů
Andělská modlitba

Obraz anděla, který se modlí, je jedním z nejvyhledávanějších tetování.Takový náčrt si vybírají ženy i muži. Interpretace tohoto obrázku je následující: obrázek pomáhá posílat vaše modlitby do nebe za příbuzné a přátele, umožňuje vám dosáhnout rovnováhy ducha, léčí bolest po ztrátě milovaného člověka.

Anděl v letu znamená znovuzrození a roztažená křídla (před vzletem) naznačují připravenost na změnu.

Každý, kdo si pro sebe vybere náčrt anděla, ho obdaruje zvláštním označením.

Pro někoho obraz znamená touhu po duchovnu, po světlejší budoucnosti, boj s temnotou v sobě a tak dále. Často je jako talisman vybrán náčrt tetování anděla. Ale kromě všech výše uvedených, mnoho lidí si tuto skicu vybere čistě z estetického hlediska, aniž by tetování obdařilo zvláštním označením. Koneckonců, tetování s majestátním okřídleným tvorem vždy vypadá velmi krásně, působivě a nepřekonatelně.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.