Anubis

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Anubise?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Anubisem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Anubis tetovací vzory

Egypt je arabská republika plná tajemství a mnoha legend o faraonech a jejich posmrtném životě.Země má četné architektonické stavby, na které se dodnes sjíždějí turisté z celého světa.

Starověká civilizace je velmi tajemná, plná záhad a tajemství ve své kultuře. Kromě turistiky jsou egyptská témata docela populární v tetování. A především symbolika, která má spojitost s mytologií republiky, je velmi žádaná. V tetovací sféře jsou velmi oblíbené obrázky pyramid, skarabeů, vševidoucího oka Ra a tak dále. Zápletky Arabské republiky jsou oblíbené v každé době, zejména mezi fanoušky egyptské mytologie. Jak víte, v mýtech existuje značné množství bohů, jedním ze známých, jehož obrazy jsou také populární v oblasti tetování, je Anubis.

Tetování Anubis

Označení v oboru tetování

Obraz každého boha nese zvláštní energii, která se přenáší na majitele tetování s jejich obrazy.Co tetování Anubis nese? Podle mytologie je toto božstvo nejzáhadnějším ze všech bohů.

Božstvo je patronem posmrtného života a dirigentem mrtvých duší. Patron nekropolí a hřbitovů, jeden z hlavních soudců království mrtvých. Na základě toho se mnozí domnívají,

že tetování s jeho obrázkem by nemělo být nacpané na vaše tělo, pokud nechcete do svého života přinést spoustu problémů. Ale i přes takový ponurý popis, tetování zobrazující patrona podsvětí nenese nic špatného.

Anubis navíc působil jako strážce léků a jedů. Na základě toho lze výklad jeho významu označit za otevření cesty k něčemu novému. Mimochodem, mnozí z psychologů a anesteziologů považují božstvo za svého patrona.

Syn Osiris je patronem lékárníků a vede mrtvé na onen svět, takže tetování s jeho obrazem má následující výklad: Bůh, který otevírá cestu.

V tetovacích skicách je Anubis obvykle zobrazován s lidským tělem a hlavou šakala nebo psa.

Tetování Anubis
Tetování Anubis

Anubisovým náčrtům dominují především tři barvy

  • Zelená – znamená znovuzrození;
  • Bílá - obrázky obvazů mumie;
  • Černá – označuje smrt a posmrtný život.Právě černá je u tohoto tetování nejpoužívanější, protože kromě barvy noci má stejnou barvu i balzamovací pryskyřice.

Božstvo má spoustu doplňků, se kterými je pravidelně zobrazován:

  • Dvojitá koruna, kterou nosili tehdejší panovníci;
  • Imiut – fetiš vyrobený ze zvířecí kůže;
  • Banner se psem;
  • Sekhem – projev Boží moci;
  • Žlutí, bílí ptáci – bylo zvykem obětovat tyto ptáky božstvu;
  • Váhy – na kterých podle Knihy mrtvých dirigent mrtvých vážil srdce zemřelých.
  • Můžete také najít náčrtky zobrazující Anubise s mumií
Tetování Anubis

Možnosti obrázku tetování

Tetování Anubis bude vynikající ozdobou jakékoli části vašeho těla.Ale tetování vypadá obzvláště působivě ve velké velikosti, zobrazené na boku, na zádech nebo na hrudi. Může to být černobílý obrázek nebo barevné tetování. Sketches of Anubis jsou univerzální, stejně vhodné pro silnou i slabou polovinu. Ale především muži stále nejraději zdobí svá těla obrazem božstva. Výběrem tetování Anubis jistě přitáhnete pozornost ostatních i kolemjdoucích. Anubis vám poslouží jako vynikající průvodce životem, otevře mnoho nových hranic a nasměruje vás na správnou cestu.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS