Balerína

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Balerínu?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Balerínou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-balerína

Tetování s obrázkem baleríny je velmi žádané, a to jak mezi ženami, tak mezi muži.Na první pohled se může zdát, že se jedná o ženštější tetování a na mužích bude působit trochu zvláštně. Ale to vše není tak, obraz baleríny může být vyroben v různých stylech a barvách. Existují docela zajímavé skeče štíhlých tanečnic, které se hodí spíše pro mužskou polovinu než pro ženy. Historie vzniku takových tetování sahá až do doby, kdy se světový balet teprve rozvíjel.

Hlavní značení takových tetování je rozdělene do dvou typů:

 • První věc, kterou si okamžitě všimneme, je jas představení, pozornost veřejnosti, ladnost obrazu;
 • Na druhou stranu tetování symbolizuje tvrdý trénink, přísnou rutinu, přísnou dietu, přísné dodržování pravidel.Při pohledu na balerínu se okamžitě vynořují ty nejzákladnější asociace: balerína je ztělesněním elegance, jemnosti, plasticity, harmonie, dokonalosti, estetiky, muzikálnosti, vytrvalosti, snění a někdy i samoty.

Tetování Balerína
Tetování Balerína

Ženské a mužské obrázky

Vzhledem k tomu, že balerína má sofistikovanost, milost, plasticitu a harmonii, mnozí věří, že tetování s jejím obrazem jsou vhodné pouze pro ženskou polovinu.

Ale stojí za zmínku, že mnoho mužů také chce na svém těle vidět obraz sofistikované tanečnice. Rozdíl mezi mužským a ženským tetováním je přesně obraz baleríny a barevné schéma provedení. Následující obrázky lze připsat mužské verzi:

 1. Kostra baletky.
  1. Interpretace tohoto obrazu hovoří o mužských charakterových vlastnostech, jeho účinnosti, spolehlivosti a vytrvalosti.
 2. Balerína která má na sobě baletní špičky.
  1. Tetování s ženskou(balerínou), která si nazouvá boty, hovoří o odvaze majitele.
 3. Tančící balerína.
  1. Tento obrázek říká, že člověk je osamělý.
 4. Silueta balerína bez tváře.
  1. Říká, že jeho majitel je zamilovaný, a také dokonale zdůrazňuje jeho image romantika.
Tetování Balerína
Tetování Balerína
Tetování Balerína

Dívčí tetování se siluetou baleríny mají svůj vlastní zvláštní výklad:

 • Tetování s černým obrysem slečny. Toto provedení kresby baleríny vypadá elegantně, navíc takové tetování nese ženskost.
 • Balerína při tanci. V zásadě si ženy vybírají takové obrázky, aby zdůraznily svou postavu, protože takové tetování hovoří o sofistikovanosti a eleganci.
 • Obrázek baletních špiček. Mnoho žen raději zdobí své tělo obrazem baletních špiček, takové tetování hovoří o vývoji svého majitele a o tom, že usiluje o svůj cíl.
 • Pokud balerína nemá na obrázku obličej, je takové tetování interpretováno jako zdůraznění vznešenosti a milosti.
Tetování Balerína
Tetování Balerína

Existuje poměrně velké množství náčrtů zobrazujících balerínu, a to není jen silueta osamělé tanečnice.

Různé detaily mohou doplňovat tetování s balerínou a to například: obraz baleríny s ptáky,který vypadá skvěle v různých velikostech. Mohou to být malí ptáci létající na těle nebo obraz labutě.Krásně vypadají objetí labutě s balerínou, obrázek ukazuje, jak ji labuť jakoby svými křídly chrání před vším zlým. Kresba baletky s malým kolibříkem vypovídá o křehkosti a lehkosti. Velmi jemně působí, když místo sukně vona má květiny nebo motýli, což vypovídá o něze, mládí, kráse a touze po svobodě.Zasněné povahy doplňují obraz hvězdami nebo srdcem. Lidé kreativity raději používají houslový klíč, poznámky navíc. Skvělým doplňkem jsou také různé fráze, které lze provádět v různých jazycích. Často tato slova mají pro majitele tetování zvláštní význam.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS