Tetování Balón - VeAn Czech
Balón

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Létající balón?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Létající balónem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Náčrtky balónu tetování

V oblasti uměleckého tetování existuje obrovské množství tetování s širokou škálou obrázků, každý si může vybrat vzor, který ozdobí jeho tělo.Majitelé kreseb spodního prádla do nich často vkládají důležité symboly nebo jimi jednoduše zdobí tělo, doplňují obraz.

Jedním z nejoblíbenějších tetování je obrázek balónu, který mluví o lehkosti a svobodě. Balón ve svém pojetí připomíná označení tetování s ptáky, kteří přitahují svou svobodou, nezávislostí a aspirací vzhůru ke slunci. Vzhledem k tomu, že se balónky pohybují s větrnými proudy, často taková tetování říkají, že jejich majitel rád riskuje a má chuť cestovat, přitahují ho neznámé, nové země.

Balónové tetování může být velmi odlišné, někdy nečekané, včetně dalších prvků (obrázky zvířat, ptáků, důležitých dat a dalších). Balónek je v podstatě proveden v pestrých, jasných barvách, aby tetování dodalo ten nejoptimističtější charakter.

Tetování Balón
Tetování Balón
Tetování Balón

Interpretace obrazu

Balónek si pro tetování vyberou jak dívky, tak i silná polovička, přičemž samozřejmě každý sám uvede označení svého nositelného vzoru, abychom to shrnuli, dostaneme následující výsledky:

 1. Symbol optimismu.
  1. Majitelé takových tetování jsou často veselí, lehcí lidé, neradi ztrácejí srdce a sedí v klidu. Lehkomyslnost jim nepodléhá, naopak jsou připraveni vyrovnat se se všemi životními překážkami, nikdy se nevzdávat a jít jen vpřed. Takový obraz na jejich těle naznačuje, že musíte být schopni opustit minulost, bez ohledu na to, jak obtížné se to může zdát, ale stačí jít vstříc novému životu a nevěnovat pozornost překážkám.
 2. Svobodu moci pustit.
  1. Tato hodnota má více filozofický význam, který naznačuje, že v životě byste neměli nikoho zdržovat, musíte jít dál a rozvíjet se. Takové tetování ukazuje, že v životě člověka je hlavní věcí pohybovat se pouze vpřed, k novým pohledům a významům, a ne se ponořit do toho, co vytváří překážky v jeho cestě. Protože pokud se balón o něco zachytí, nebude moci letět dále, takže se člověk musí umět osvobodit od všeho, co mu brání jít do nového života.
 3. Cestovat.
  1. Mnoho lidí si balonek cpe na tělo, aby všem ukázali svou lásku k cestování. Takoví lidé milují poznávat nové lidi, poznávat svět, přitahují je dobrodružství a úžasné příběhy. Takoví lidé jsou vždy otevření, vždy s nimi můžete najít společný jazyk a konverzovat na jakékoli téma.
 4. Stvoření.
  1. Let fantazie. Tetování s balónkem je často vybíráno kreativními lidmi. Jejich život je neustále naplněn novými nápady, projekty, takoví lidé mají nesmírnou fantazii a lásku ke všemu novému. Obraz balónu na jejich těle zdůrazňuje jejich tvůrčí vášeň, vytvoření něčeho nového, krásného, jasného. Takoví lidé často usilují o nezávislost a vždy jsou první, kdo má navrch.
 5. Romantismus.
  1. Při pohledu na obraz balónu vznášejícího se mezi mraky nabývá dojmu romantismu. Při pohledu na svět shora se mnoho věcí, pohledů a hodnot přehodnocuje. Člověk je naplněn pocitem, že je odpoután od všech problémů a naplněn něžnými pocity romantiky.
 6. Přátelství.
  1. O přátelství nejčastěji mluví balón, ve kterém se nacházejí lidé. Člověk s takovým tetováním je nejčastěji duší společnosti, pro kterou je důležitá důležitost přátelství. Takoví lidé jsou loajální, vždy podporují a chápou, vždy pomáhají a dělají společnost.


Obraz balónu vždy vypadá velmi zajímavě a barevně, přitahuje mnoho pohledů, a protože obraz balónu na těle člověka není tak běžný jako, řekněme, motýl nebo lev, vždy vzbuzuje zájem o sebe.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.