Tetování bambus: Význam & Náčrtky - VeAn Czech
Bambus

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Bambus?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Bambusem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Náčrt tetování z bambusu

Kultura Východu je neobvyklá a tajemná, což přitahuje mnoho lidí po celém světě.

Východní legendy jsou plné tajemství a pohádkovosti a jejich moudré příběhy jsou tak hluboké, že ne všichni obyvatelé Západu jsou schopni jim plně porozumět. Porozumět této fascinující kultuře přitahuje stále větší zájem. Zájem o země Východu se projevuje i v tetovacím průmyslu, ve kterém je mnoho skic s orientální tematikou.

Mezi mnoha populárními náčrty východních zemí je velmi populární bambus, jehož vzor nese pozitivní energii. Nejčastěji se takový obrázek nachází na zadní straně, i když to není jediné místo pro takové tetování. Bambus vypadá dobře i na nohou či pažích, v místech pro tetování nejsou žádné speciální hranice.

Bambus je výjimečný tím, že tato rostlina roste poměrně rychle a zůstává zelená po celý rok. Rostlina je distribuována v zemích jihovýchodní Asie. Co se skrývá v této úžasné rostlině, která je v oblasti tetování tak oblíbená? O tom vám povíme v tomto článku.

Tetování bambus

Označení v
tetovacím průmyslu

Bambusové tetování nese touhu po rozvoji, tato interpretace je způsobena skutečností, že rostlina neustále roste.Takový obraz na lidském těle v něm odhaluje takové charakterové rysy, jako je seberozvoj, klid a touha po vědění.

Bambusová tetovací skica je často ztělesněním milosti, v této verzi je označení plně odhaleno v podobě malého tetování na ženském těle.

Zajímavostí je, že rostlina zpravidla začíná kvést v zimě, na základě toho si lidé narození v zimě často vybírají takový obrázek.

Vytrvalost a statečnost je další označení bambusového tetování. Tato interpretace je způsobena skutečností, že i pod vlivem silného větru zůstává rostlina nerozbitná. Jakmile poryvy větru utichnou, bambusové stéblo se opět zvedne. Na základě toho může tetování sloužit jako dobrá pobídka pro člověka, aby se neohýbal pod obtížemi, ale aby je překonal a šel za svým cílem.

Tetování bambus
Tetování bambus

Barevná témata obrázků

Barva rostliny také ovlivňuje označení bambusového tetování:

  • Zelená rostlina – touha po rozvoji;
  • Bílý bambus – má dvě strany mince, zároveň znamená život i smrt, zradu, čistotuúmyslů;
  • Červená rostlina – znamení života, ohně, vášně a krásy;
  • Modrá barva bambusu vypovídá o klidu člověka a o tom, že má vždy chladnou mysl.Často můžete vidět náčrt bambusu s jeřábem nebo vlaštovkou. Ptáci také přinášejí své poselství do tetování. Bambusové tetování jeřába představuje dlouhověkost a štěstí. Vlaštovka s touto rostlinou představuje oddanost, často si takové tetování zvolí nejlepší přátelé nebo zamilovaný pár.

Na základě všeho výše uvedeného nese náčrt tetování z bambusu následující označení:

  • Životní optimismus;
  • Znamení úspěšných podniků a štěstí;
  • Pravda o duchovním poznání;
  • Ušlechtilost, čistota záměrů;
  • Klid a mír;
  • Schopnost nacházet kompromisy.V oblasti uměleckého tetování existuje spousta různých náčrtů, z nichž každý je naplněn zvláštní energií a interpretací. Při výběru obrázku pro tetování musíte nejprve pochopit, co chcete do tetování investovat, protože to hraje důležitou roli v jeho významu. Výběrem obrazu bambusu vnesete do svého života rovnováhu a klid a také najdete originální talisman, který vám bude přinášet štěstí po celý život.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.