Tetování ve stylu Baroko - VeAn Czech
Baroko

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Získejte slevu na jakýkoli Baroko

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Barokem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetování ve stylu Baroko

V tetovacím průmyslu je velmi oblíbený styl zvaný baroko, popisovaný jako výzva k tvrdým normám klasicismu a racionalismu.V překladu z italštiny to znamená nadbytek a výstřednost a tyto pojmy tento styl dokonale vystihují. Prosperita a láska k luxusu jsou hlavními tématy všech náčrtů tetování.

Tetování ve stylu Baroko

Historie éry

Tento styl vznikl v Itálii, kdy bylo v módě obrovské množství zlata, drahých kamenů, syté pestré barvy a další luxusní štuky.Nadbytek byl ve všem, obrazy slavných umělců byly na hranici skutečných a fantastických světů, se spoustou pozlátka a bohatými barevnými detaily. Tapiserie, hedvábné baldachýny a sloupy zdobené postavami, množství zlacení a vzácných stromů. To vše je popis domů z doby baroka, které vypadaly nejen jako obytné budovy, ale jako celé paláce. Všechny budovy této doby se vyznačovaly složitou strukturou a výzdobou, která zcela zdůrazňuje přemíru stylu.

Kromě architektury a malířství byl tento styl přítomen i v literárních dílech. V literárním umění se tento způsob odrážel v prolínání skutečného a fiktivního světa, v němž reinkarnace dosahovaly šílenství. Přísná realita s přímočarým pohledem je pohlcena jako satira s prvky iluze. Styl také pronikl do sféry módy, a to zejména do oblečení slavných lidí. Pánské oblečení se vyznačovalo složitostí a sofistikovaností, zatímco dámské oblečení bylo plné nadýchaných sukní a množství jasných šperků. Bláznivé barvy, neuvěřitelné objemy šatů, kalhot a rukávů – to vše kralovalo na královských plesech této úžasné éry.

Hromada zlatých ozdob, spon, broží a přívěsků dodávala obrazům ještě větší luxus a lesk. V módě byly také volánky a přemíra skladů, s jejichž pomocí byl obraz doveden k dokonalosti. Na dámských i pánských šatech nechyběly bujné mašle. A nejnápadnějším prvkem mnoha outfitů byla žába.

Tetování ve stylu Baroko
Tetování ve stylu Baroko
Tetování ve stylu Baroko

Charakteristickým rysem v oblasti tetování je vzácné kameny

Baroko je nejvýznamnějším slohem renesanceKromě výše zmíněného umění je dnes v oblasti tetování oblíbené i téma luxusu. Ve kterém tento styl má stejné charakteristické rysy jako samotná éra: složité ozdoby, mnoho přívěsků, krajky a dekorace.

Obrazy krajky s přidáním vzorů, kamenů a přívěsků se často nacházejí v náčrtech tetování. Zpravidla tento styl preferuje ženská polovina, která zdobí krk, zápěstí a nohy krajkou. Kromě krajky jsou často obrázky ptáků, motýlů a květin. Jeho provedení se vyznačuje složitostí technologie, různými vzory a drahými kameny.

Ať už si vyberete jakýkoli obrázek (květina, jelen, páv atd.), s pomocí zkušeného tatéra se jakákoli kresba promění v umělecké dílo. Tetování ve stylu Baroko si vybírají odvážní lidé, kteří milují pozornost ostatních a kolemjdoucích. Barokní náčrtky volí častěji dívky, i když muži také raději zdobí svá těla mnoha složitými detaily. Tetování vypadá efektně na jakékoli části těla, ať už je to zápěstí nebo záda.

Obrazy krásných dam té doby s elegantními účesy a sofistikovanými postavami vypadají velmi působivě. Náčrtky nemají zvláštní označení. Tento styl je ideální pro zdůraznění sofistikovanosti obrazu. Tetování dává obraz elegance, bohatství a luxusu, který vás zavede do renesance.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.