Beran

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Berana?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Beranem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Tetovací skica beran

V oblasti uměleckého tetování si kategorie zvířecího světa získala obrovskou oblibu.

Obrazy psů, koček, medvědů, vlků a dalších zvířat byly aplikovány na jejich těla již od starověku. Mnohá zvířata byla totemická, byla uctívána a uctívána. Mezi mnoha různými představiteli zvířecího světa je jedním z nejoblíbenějších tetování obraz berana.

Obraz tohoto zvířete má od starověku zvláštní charakter a označení. V mnoha starověkých kmenech byl beran symbolem vojenských vítězství, velké síly a plodnosti. Starověké Řecko symbolicky spojovalo berana se Zeusem. Obyvatelé ostrova Kypr spojovali obraz berana s velkou bohyní lásky Afroditou. Obyvatelé starověkého Egypta věřili, že toto zvíře nese sluneční energii, pro ně byl beran znakem tvůrčí cesty. Na základě historie můžeme s jistotou říci, že tetování s obrazem berana má hlubokou interpretaci od starověku.

Tetování Beran

Význam tetování

Tetování berana má více než jeden význam, ale několik jeho variant.

 1. Tvrdohlavost.
  1. Každý zná přísloví „tvrdohlavý jako ovce“, ale stojí za zmínku, že v tom není nic negativního. Tetování berana naopak označuje tvrdohlavost svého majitele, jeho odhodlání. Takové tetování naznačuje, že jeho majitel bude plavat proti proudu, aby dosáhl svého cíle. Tvrdohlavost. Podobně jako u prvního označení. Člověk s pomocí tohoto tetování prokazuje nejen svou tvrdohlavost, ale také skutečnost, že se bude cíleně pohybovat potřebným směrem. A srazit takového člověka z cesty bude velmi těžké. Důvěra. Tento výklad naznačuje, že majitel tetování je sebevědomý člověk, dělá vše svým vlastním způsobem a rád riskuje.
 2. Odvaha.
  1. V tomto případě tetování zdůrazňuje nebojácnost svého majitele, jeho schopnost čelit jakýmkoli zkouškám.
 3. Znamení zvěrokruhu.
  1. Obvykle si obraz berana pro tetování vybírají lidé narození v souhvězdí Berana. Pro ně tento obrázek působí jako talisman.
 4. Často můžete najít obraz lebky berana.
  1. Tento obrázek má označení nebojácnost a zvědavost. Lidé s tetováním beraní lebky se zpravidla snaží naučit něco nového, neobvyklého, neznámého.


Tetování "berana" se umístí na jakoukoli požadovanou část těla: paže, nohy, krk, rameno, hrudník nebo záda. Ale přesto, pro působivější vzhled, je lepší aplikovat obraz berana na záda, hrudník nebo rameno.

Tetování Beran
Tetování Beran
Tetování Beran

Variace obrázků

Zpravidla je beran celé délky zobrazován zřídka, v zásadě je pro tetování vybrána pouze jeho hlava.Nejběžnější tetovací design s beranem je realistické zvíře v jeho obvyklém prostředí. Často jsou tetování bez přidání pozadí, v tomto případě může být obraz berana doplněn různými prvky (květiny, nápis, vzory atd.). Široce se používá pro tetování berana v černé a bílé. Ve stejném barevném provedení je zhotoven i obraz beraní lebky.

Tetování zobrazující berana má mužský charakter, takový obraz je na ženském těle extrémně vzácný. Při výběru tetování „berana“ lidé obvykle tímto způsobem zdůrazňují hlavní rysy své postavy: tvrdohlavost, nebojácnost, odhodlání a odvahu. Lidé narození v souhvězdí Berana zpravidla přidávají k obrazu berana hvězdy, čímž zlepšují jeho vlastnosti jako talisman.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS