Tetování Big Ben - VeAn Czech
Big Ben

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Taky miluješ Big Ben?

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Big Benem?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování-Big Ben

Tetování založené na náčrtu věže Big Ben má mnoho významů, z nichž každý doplňuje popis této kresby.Samozřejmě, že prvním významem budou jen dobré vzpomínky na cestování nebo práci, odpočinek nebo život v Anglii.

Tyto hodiny jsou symbolem Anglie, což je jedna z hlavních atrakcí. Každý turista, který je v Londýně alespoň pět minut, vždy spěchá, aby viděl toto krásné architektonické umění.

Věž je pozoruhodná tím, že je jednou z pěti zvonic Westminsterského paláce - další dominanty země a hlavního města, tyto elegantní kulturní památky odrážejí samotný život lidí žijících ve Spojeném království. Takže tetování s takovou věží-hodný vzor na těle, protože vám připomene nezapomenutelné okamžiky.

Co dalšího je na této stavbě pozoruhodné? Zná ho každý školák po celém světě, protože Big Ben je jednou z nejznámějších a nejpozoruhodnějších architektonických památek. Věž, která plní svůj primární účel, plní také roli vynikající pamětihodnosti. Samozřejmě, že poté, co uvidíte takovou krásu, se chcete zachytit vedle ní na fotografii a nechat si na kůži krásné tetování Big Ben.

Tetování Big Ben

Oznáčeni věže Big Ben

Nejprve si řekněme, co znamená samotná věž.Význam tetování věže, pokud znamená smysluplnost:

  • Výška věže, její výška k nebi hovoří o touze po zlepšení, osobním růstu, seberealizaci. Tento význam je do obrázku zasazen kvůli jeho výšce. Seberozvoj může hovořit o kariérním žebříčku, o rozvoji člověka jako jednotlivce a o zlepšování jakýchkoliv dalších životních momentů.
  • Věž je účelová. Osoba s takovým tetováním bude tvrdohlavá a bude se snažit dosáhnout různých cílů stanovených pro sebe.
  • Náčrt Big Benu přenesený na kůži může naznačovat, že se člověk nebojí změny, vždy připraven na nové objevy.
  • Člověk s věžovým tetováním je kreativní člověk, romantický, optimistický a sebevědomý.
  • Elegantní návrh podtrhne rafinovanost, sofistikovanost, která je charakteristická spíše pro ženské pohlaví, neboť tyto dva pojmy odrážejí i význam tohoto architektonického díla.Ve výsledku řekněme toto: tetování Big Ben je vhodné pro silné, cílevědomé, neotřesitelné lidi, v jejichž světě je místo pro romantiku, kreativitu, všestrannost, včetně mnoha dalších pozitivních vlastností.

Tetování Big Ben
Tetování Big Ben
Tetování Big Ben

Komu bude slušet
tetování Big Ben

V moderním světě zbývá jen málo věcí, které nelze klasifikovat jako unisex.V tomto případě se v zásadě meze nekladou, protože práce je vhodná pro může i ženy stejně. Jaký je v tom rozdíl?

Pro ženy bude relevantnější údělat tetování na noze, paži nebo břiše, kde to bude patrné. Jeho rozměry si zvolíte sami, na základě velikosti fragmentu na kůži přiděleného pro tetování. Bude to sofistikované dílo, které bude umístěno co nejkrásněji a nejjasněji. Paleta může být realistická, zdůrazňující původní odlišnosti zvonice, aby bylo možné vzít v úvahu její vlastnosti a uvažovat o díle, které plně odráží skutečnou strukturu. Taková práce bude vhodná právě pro cestovatele, pro které bude příjemnou vzpomínkou. Světlá paleta by byla vhodná pro veselé, odvážné lidi, kteří jsou připraveni na experimenty. Samozřejmě si můžete nejprve připravit náčrt náčrtu Big Ben, to vám umožní náčrt před přenesením na skin opravit. Výběr barev a odstínů může hrát rozhodující roli, protože je to on, kdo zaměřuje pozornost na tetování. Změna barev se na významu tetování nijak neprojeví.

Náčrt tetování Big Ben lze udělát v jakémkoli stylu, který nejlépe odráží vaši představu o práci. Všimněte si také, že pokud se plánuje vyvinout tetovací vzor na těle, můžete okamžitě připravit místo v okolí pro aplikaci například jiných turistických památek. Přidá kontrast a hloubku pozadí, aniž by se změnila hodnota obrázku.

Práce pro chlapy se dá dělat mnohem brutálněji, může mít bohatší obrys nebo být udělána v náčrtkové verzi.

Nicméně podotýkáme, že pro toho či onoho člověka neexistují žádné standardy a rozhodnutí, takže ať už to bude trojrozměrný obraz nebo sofistikované dílo - volba je na vás, pohlaví zde nehraje roli.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.