Tetování Bioorganics - VeAn Czech
Bioorganics

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Získejte slevu na jakýkoli Bioorganiku

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Bioorganikou?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování "Bioorganics"

V moderním světě umění uměleckého tetování zaujalo silnou vedoucí pozici mezi různými obory.

Malování na těle je oblíbené mezi lidmi nejen různého věku, ale také s různými životními prioritami, náboženstvími a různými národnostmi. Mezi mladými lidmi je nejvíce žádané tetování. Mít tetování na těle je přece cool, kresba vás odliší od lidí kolem vás, ozdobí vaše tělo, podtrhne vaši individualitu, váš styl.

V oblasti tetování existuje mnoho různých témat a stylů tetování, jedním z nejoblíbenějších, originálních a neobvyklých je styl "Bioorganic".

Skici "Bioorganics" jsou abstraktní obrazy, které zaujmou svou originalitou. Tetování v tomto stylu je oblíbené mezi ženami i muži, čím tento styl přitahuje? Co znamenají tetování ve stylu "Bioorganic"? O tom se dozvíte v našem článku.

Tetování Bioorganics
Tetování Bioorganics
Tetování Bioorganics

Co nese zajímavého tento styl?

Náčrtky ve stylu "Bioorganic" jsou docela svérázné, vždy vypadají velmi zajímavě, přitahují pohledy kolemjdoucích.

Počátek tohoto stylu se datuje do konce osmdesátých let. Bio-organické tetování zavedl do oblasti uměleckého tetování americký tatér Guy Atchison, který je „otcem“ tohoto stylu.

Bio-organické tetování jsou abstraktní obrazy, spojení člověka s přírodními živly, například: obraz rozervané kůže, z níž trčí kosti. K takovým kresbám se často přidává ledová nebo ohnivá záře, díky čemuž je kresba ještě zajímavější a efektnější.Jako přírodní živly mohou působit nejen kosti, ale i větve stromů, listí a tak dále.

Hlavní rysy stylu jsou:

  • Nasycené, husté zbarvení;
  • Jasné, šťavnaté pigmenty;
  • Dobře navržené stíny a kontury;
  • Často se provádí technikou z volné ruky, tedy bez šablony.
Tetování Bioorganics
Tetování Bioorganics

Vhodná místa pro aplikaci bio-organického tetování

Mezi muži je oblíbené především tetování ve stylu „Bioorganic“, protože taková díla vypadají ponuře, kvůli roztrhaným látkám a různým prvkům, které z nich trčí.

Pro tetování tohoto stylu se dobře hodí takové části těla jako: předloktí, rameno, celý „rukáv“, břicho, záda, boky, spodní část nohy. Zkušený tatér provádí tetování tak, aby obraz při pohybu vypadal harmonicky stejným způsobem.

Při výběru mistra pro styl „Bioorganic“ se musíte nejprve podívat do portfolia specialisty, pokud již mistr díla v tomto stylu má a líbí se vám, máte jistotu, že se nejedná o fotografie stažené z internetu – teprve poté můžete se přihlásit na sezení k tomuto mistrovi. Jde o to, že tento styl se nejčastěji provádí bez použití šablony, ale je okamžitě vytvořen na těle. Technika od ruky je nad síly začátečníka, důležité jsou zde značné pracovní zkušenosti.

Styl "Bioorganic" je velmi zajímavý, atraktivní, originální a vždy vypadá velkolepě. Výběrem tetování v tomto stylu rozhodně nezůstanete bez pozornosti ostatních a kolemjdoucích.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.