Blackwork Tetování: Význam & Náčrtky - VeAn Czech
Blackwork

10

dní

12

hodin

30

minut

42

sekund

Získejte slevu na jakýkoli Blackwork

Pospěšte si a získejte slevu na jakékoli tetování s Blackwork?

Vyplň formulář
a získejt slevu 20%
Doba poskytnutí je omezená

Návrhy tetování "Blackwork"

Oblast tetování má širokou škálu stylů, někdy se klient ani nemůže rozhodnout, kterým směrem chce tetovat.

V podstatě tato dilema podléhají spíše milovníkům barevných tetování. Pro klienty, kteří preferují černé tóny, je ale výběr mnohem jednodušší, stačí objevit černý pracovní styl. Název stylu je přesně přeložen jako „černá práce“, to znamená, že všechna díla jsou provedena výhradně v černých barvách. Mohou to být jak různé vzory, tak ornamenty, geometrické tvary, míra složitosti může být velmi různorodá.

Blackwork tetování jsou velmi žádané mezi ženami i chlapci. Kresba je vycpaná na různých částech těla, ale nejčastěji se vyskytuje blackworková vycpávka na končetinách. Tato tetování často malují některou část těla černou barvou, i když je takový výkon poměrně neobvyklý, ale jeho popularita každým dnem roste. Vzhledem k tomu, že zvláštností tohoto stylu je aplikace černé na velké části těla, někteří si ji pletou s jinými styly.

Pokud je tetování vyrobeno v černých tónech, není to vždy blackwork, ale pokud je na těle člověka zobrazen černý čtverec, je to jen styl blackwork. Málokdo tomuto stylu rozumí, ale mnozí ho preferují, nejčastěji jsou to milovníci minimalismu, kteří mají rádi přísnou černou barvu.

Blackwork Tetování
Blackwork Tetování
Blackwork Tetování

Kombinace stylů

Originálně vypadá tetování, ve kterém se styl blackwork kombinuje s jiným stylem.

Taková díla zůstávají jedinečná, krásná a neopakují se.Zvláště úspěšné je kombinovat tetování ve stylu blackwork s tetováním dotwork, pomocí těchto dvou stylů můžete dosáhnout hlubokého krásného obrazového kontrastu. Často se stává, že lidé přicházejí do tohoto stylu, aby překrýli nekvalitní práci předchozího mistra, černá práce nejen překrýje kresbu, ale bude vypadat jínak,a přitáhne pozornost k sobě. Stojí za zmínku, že v budoucnu nebude možné překrýt tetování v tomto stylu, pouze zhoršit výsledek, takže si pečlivě promyslete výběr mistra, pokud jste se již rozhodli pro blackwork.

Blackwork Tetování
Blackwork Tetování

Základní styly obrázků

Díla ve stylu blackwork jsou snadno rozpoznatelná, protože se liší od všech ostatních oblastí.

Nejčastěji se pro tetování vybírají obrázky geometrických tvarů nebo může být část těla zcela vyplněna černým pigmentem, méně často jsou vzory vycpané. Existují i ​​další díla v tomto stylu, ale tyto tři jsou nejoblíbenější. Tento styl je také směr pro další styly: etnické obrazy, neo-tribalismus, thajské tetování a umění zadku.

Na první pohled se může zdát, že černé práce se provádějí zcela jednoduše, což je velmi mylný názor. Taková tetování vyžadují maximální pečlivost, přesnost a soustředění. Specialista by měl dobře cítit strojek, se kterým pracuje, a mít představu o vlastnostech pokožky klienta. Při výběru mistra oslovte pouze člověka s praxí, v jehož portfoliu již podobná díla jsou.

Tento styl lze považovat za jeden z nejpraktičtějších, jelikož snadno zakryje různé kožní defekty.Jizvy, jizvy, stařecké skvrny, nerovnosti nebo staré tetování – černá barva blackworku zcela skryje jakoukoli vadu. Také pomocí tohoto stylu můžete opticky upravit postavu, protože tu černou zná každý,tóny zeštíhlují a snižují objem. Některé černé práce mohou snadno zeštíhlit pas, krk údělát ladnější, aniž byste se museli vyčerpávat každodenními sportovními aktivitami.

Líbil se vám článek? Ohodnoťte nás.
Pozor! Pozor! Článek byl napsán novináři a má informativní charakter. Všechny obrázky jsou ilustrativní a byly vybrány k názornému doplnění textového materiálu. Pokud jste našli chybu nebo nesouhlasíte s obsahem, prosím, informujte nás na contentvean@gmail.com
KONTAKTUJTE NÁS

Používáme soubory cookie k vylepšení vašeho prohlížení, zobrazování personalizované reklamy nebo obsahu a také k analýze našeho provozu. Kliknutím na „Přijmout“ souhlasíte s používáním souborů cookie.